Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb nie tragizm a ocena naszej sytuacji. Fizycznie jesteśmy dnem.
0
@ShawnC @MiGzi napisałem "aktualnie" chłopaki. Rok temu wyglądało to inaczej dlatego tak daleko zaszliśmy w LM.
10
Ale my nie pasujemy do topowej piłki aktualnie. Przecież nasi na takiej intensywności jak mecz Arsenal-Bayern to by 5 minut nie wytrzymali.
0
Niewykorzystane szanse się mszczą i Bayern na 1-1
15
Ale co żeśmy pośmiali się z realu to nasze.
2
Jak Szoboszlai ciągnie ten Liverpool za uszy.
0
@FCB24 gorszy od kapitana z Urugwaju by nie był
0
Wczoraj jeden klub z Londynu zepsuł humor. Oby dzisiaj drugi go poprawił.
0
@Tiror jak nie miała wielkiej przewagi jak co chwilę ataki na naszą bramkę szły. Przecież strzelili nam chyba 2 nieuznane bramki przed samobójem Kounde. My chyba poza strzałem Ferrana na początku i Yamala z dystansu nie oddaliśmy innego strzału. Chyba coś jeszcze pod koniec było, ale niezbyt groznego. I to tyle. Chelsea nas zmiażdżyła wczoraj od początku do końca.
0
@Tiror po pierwsze bardzo nie lubię zwalania winy na sędziego. A po drugie po prostu się nie zgodzę, bo uważam, że nawet gdyby sędzia gwizdał cały mecz pod nas to i tak przegralibyśmy, bo byliśmy żałośnie żałośni w tym meczu.
0
@Tiror nie no 0-3 na łeb dostaliśmy, a ty na sędziego narzekasz? Nawet gdyby sędzia byłby bardziej przychylny nam to i tak by się to skończyło wyraźną porażką. Co do Ferrana, moim zdaniem jedno dobre podanie do Yamala nie daje mu usprawiedliwienia, żeby dostał pozytywną ocenę za ten mecz. Z tym samobójem Kounde też się nie zgodzę - tam obaj byli jakby nie wiem kompletnie wyłączeni i żaden nawet nie widział gdzie piłka jest. Cała twoja wypowiedź sprowadza się do tego, że Araujo zagrał gorzej, z czym muszę się zgodzić. Może Ferran nie był najgorszy na boisku, ale był tragiczny, jak każdy inny nasz zawodnik w tym meczu. Wymieniłem wyżej tych co mnie najbardziej zdenerwowali w oryginalnym komentarzu. Tak naprawdę mógłbym tam wpisać wszystkich graczy z pola, jacy zaczęli w pierwszej XI, bo Garcii nie można winić za stracone bramki.
0
@Tiror Jak możesz go bronić po tym co zagrał? Wymień mi jedno dobre zagranie od niego w tym meczu. Bo ja pamiętam że biegał na oślep, nie strzelił w bramkę nawet z 5 metrów, podawał częściej do graczy Chelsea niż naszych. I nie zmniejszałbym znaczenia tej zmarnowanej sytuacji bo jakby ją strzelił, to mecz wyglądałby zupełnie inaczej.
2
@Redakcja dodajcie możliwość dania Araujo, Ferranowi, Kounde i Ding Dongowi oceny -10. Z góry dzięki.
1
Wszyscy o obronie piszemy, ale środek pola i atak też dzisiaj nie istniały. Współczuję temu z redakcji co będzie musiał plusy i minusy pisać bo ja ani jednego plusa nie umiem wymyślić.
0
@rocky5 Hansi też jest za to odpowiedzialny, uparcie grając bardzo wysoką linią obrony nie mając do tego zawodników
24
Zero złości sportowej, zero motywacji, zero walki, zero pomysłu, zero organizacji, zero czegokolwiek. Kolejny raz w tym sezonie.
1
Zaczynam myśleć że niestety poprzedni sezon był wynikiem nad stan i Hansi wykorzystał 300% możliwości tego składu i teraz wracamy do marazmu jak za Xaviego...
0
@Barcaa12 bo Valverde nigdy nie dał mu szansy
0
Raphinha ratuj nas
0
@Piotrek1993 optymistycznie, że strzelimy 4 bramki. Dzisiaj to mam wrażenie, że gralibyśmy z 300 minut a i tak bez gola byśmy skończyli.
0
A w następnej kolejce gramy u siebie z Eintrachtem. Też może być "ciekawie" xd.
0
Chłopaki, złazić z boiska i bierzcie to 0-3.
2
Kounde jest żałosny w tym sezonie.
1
Weźmy grajmy dwójką obrońców Martin i... a sam nie wiem. Inigo wróć błagam
1
Araujo jesteś zajebisty najlepszy obrońca w historii ligi mistrzów
0
Jedyny plus to nasi kibice na trybunach
2
Czemu ten z 7 z Chelsi nie ma niebieskiej koszulki? Najlepszy ich gracz dzisiaj.
1
Nasz środek pola nie istnieje
0
Co de jong dzisiaj odpierdziela w środku pola. Piłka odbija się od niego jak od kłody.
3
Ferran ty delfinie jak możesz to zepsuć