Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Piękne samozaoranie xd
38
Jaki przygłup z Grosickiego. Zrobił aferę, że Lewy nie przyjeżdża na jego pożegnanie i teraz normalnie se wraca jakby nigdy nic, a smród pozostał. Po co robić pożegnanie skoro wiedział, że jeśli będzie nowy selekcjoner to by przyjął powołanie? Do tego Probierzowi się już wtedy pod dupą paliło
0
@comtedurgell no i piękne losowanie xd
0
@Derean napisał że w zestawieniu więc raczej nie
3
@A4ron już raz ich zlekceważyliśmy i nie skończyło sie za dobrze
3
Przyjemne losowanie mamy
0
Psg no przynajmniej szansa na rewanż
1
XDDDDDDD Ale dostali terminarz
0
Arsenal flashbacki z Wietnamu ma
6
"Without further ado" po zmarnowaniu ponad 20 minut XD
4
Czemu zamiast losowania jest jakiś film dokumentalny o Ibrze? xd o nie hatfu jeszcze judasz tam jest
0
@waletpl no to wymienić bvb albo leverkusen za kogolwiek z ich koszyka
0
@comtedurgell zmieniłem ich na Pafos, masz racje
2
Większość jest mi obojętna ale chętnie widziałbym parę okazji do rewanżu, więc:
Inter (zeszłoroczny półfinał), Eintracht Frankfurt (Liga Europy za Xaviego), Monaco (Gamper i pierwsza kolejka LM e zeszłym sezonie).
Do tych drużyn mogłyby dojść: BVB, Bayer Leverkusen, Ajax, Bodo/Glimt i Pafos (wszystkie kompletnie bez powodu) i byłby przyjemny kalendarz.
0
I tyle ciężkiej pracy Hernandeza sie poszło paść... jak w klasyku ostatnio
0
Own Goal co za piłkarz!!!
3
Sędziowanie w la lidze:
Każdy mecz jest kontrowersja. Każdy sędzia jest tragiczny. Każdy to widzi. Nikt nic nie robi.
1
Albo:
1) Dali Levante fory w pierwszej połowie
2) Hansi zrobił im jesień średniowiecza w przerwie
1
Pedri kocham cie zrób mi dziecko
0
Zacytuję siebie sprzed meczu: "Tylko nie hernandez hernandez..."
0
@tbas bo mnie kur. Wkur.
13
Hernandez Hernandez, gdzie masz białą koszulkę meczową? Tchouameni nie ma ręki, a u Balde jest? Niech ktoś to wytłumaczy.
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Yamal jakby myślami w innym meczu był. Klątwa rzucona, Oby teraz mi zamknął mordę w drugiej połowie xd
0
@tbas nie, cubarsi tam zawalił
2
Jak ja mam dość Araujo i tego machania łapami do bocznych sędziów... Inigo wróć...
1
Duńczyk na boisko. Potrzebny nam lider w obronie
0
Offside w formie dzisiaj
3
Co to jest ku** za murawa? Jak liga to przepuściła?
0
Tylko nie hernandez hernandez...