8

Piękne samozaoranie xd

38

Jaki przygłup z Grosickiego. Zrobił aferę, że Lewy nie przyjeżdża na jego pożegnanie i teraz normalnie se wraca jakby nigdy nic, a smród pozostał. Po co robić pożegnanie skoro wiedział, że jeśli będzie nowy selekcjoner to by przyjął powołanie? Do tego Probierzowi się już wtedy pod dupą paliło

0

@comtedurgell no i piękne losowanie xd

0

@Derean napisał że w zestawieniu więc raczej nie

3

@A4ron już raz ich zlekceważyliśmy i nie skończyło sie za dobrze

3

Przyjemne losowanie mamy

0

Psg no przynajmniej szansa na rewanż

1

XDDDDDDD Ale dostali terminarz

0

Arsenal flashbacki z Wietnamu ma

6

"Without further ado" po zmarnowaniu ponad 20 minut XD

4

Czemu zamiast losowania jest jakiś film dokumentalny o Ibrze? xd o nie hatfu jeszcze judasz tam jest

0

@waletpl no to wymienić bvb albo leverkusen za kogolwiek z ich koszyka

0

@comtedurgell zmieniłem ich na Pafos, masz racje

2

Większość jest mi obojętna ale chętnie widziałbym parę okazji do rewanżu, więc:
Inter (zeszłoroczny półfinał), Eintracht Frankfurt (Liga Europy za Xaviego), Monaco (Gamper i pierwsza kolejka LM e zeszłym sezonie).
Do tych drużyn mogłyby dojść: BVB, Bayer Leverkusen, Ajax, Bodo/Glimt i Pafos (wszystkie kompletnie bez powodu) i byłby przyjemny kalendarz.

0

I tyle ciężkiej pracy Hernandeza sie poszło paść... jak w klasyku ostatnio

0

Own Goal co za piłkarz!!!

3

Sędziowanie w la lidze:


Każdy mecz jest kontrowersja. Każdy sędzia jest tragiczny. Każdy to widzi. Nikt nic nie robi.

1

Albo:
1) Dali Levante fory w pierwszej połowie
2) Hansi zrobił im jesień średniowiecza w przerwie

1

Pedri kocham cie zrób mi dziecko

0

Zacytuję siebie sprzed meczu: "Tylko nie hernandez hernandez..."

0

@tbas bo mnie kur. Wkur.

13

Hernandez Hernandez, gdzie masz białą koszulkę meczową? Tchouameni nie ma ręki, a u Balde jest? Niech ktoś to wytłumaczy.

2

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Yamal jakby myślami w innym meczu był. Klątwa rzucona, Oby teraz mi zamknął mordę w drugiej połowie xd

0

@tbas nie, cubarsi tam zawalił

2

Jak ja mam dość Araujo i tego machania łapami do bocznych sędziów... Inigo wróć...

1

Duńczyk na boisko. Potrzebny nam lider w obronie

0

Offside w formie dzisiaj

3

Co to jest ku** za murawa? Jak liga to przepuściła?

0

Tylko nie hernandez hernandez...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?