1

Oni są kur... de niemożliwi

5

Wróciliśmy do listopada

3

De jonk nas znowu na siebie nabrał

0

Szczęsny rehabilitacja

0

Sędzia zapomniał kartek?

16

Carlo musi zostać. Super jest. Nie ma co zmieniać.

0

Jedźmy dalej z 4 zawodnikami na 3 pozycje, w tym jednym grubo po 30. Na pewno nic się nie może stać. Bo chyba nikt nie kupuje Fatiego czy Pau Victora (który zaginął po presezonie) nawet jako głębokich zmienników.

0

Czyli gramy z Interem

1

Muller strzał imienia Fermina

0

@Gaz żadna drużyna bez przewagi. Bayern próbuje ale ciężko im się przebić, a Inter próbuje kontr przez Lautaro czy Thurama

10

Inter, jakaś wymiana Araujo za Bastoniego?

0

To ten lepszy od Cubarsiego? xd

12

Żeby tylko Hansi w końcu zrezygnował z Araujo. Gość po prostu jest, żeby go nie obrażać, niezbyt inteligentny. Chyba nawet bym wolał Christensena co cały sezon nie gra. Pewnie byłby pewniejszy od niego.

2

Taka passa na takich ogórach się kończy. Dortmund zagrał dobrze, ale to przede wszystkim my zagraliśmy katastrofalnie.

0

Może z Interem/Bayernem przegramy w pierwszym meczu jak mają tak w rewanżu grać?

3

Gdzie jest Fermin z zeszłego sezonu z wykończeniem?

1

Pedri zrób mi dziecko

0

De Jong robi robotę w drugiej połowie

0

Bensebaini karma wraca

0

Hansi rób zmiany błagam Cię

2

Po co on to przyjmował?

0

Ale żeś to zepsuł Lewy

3

Pedridependencia

0

Wskoczył w Lewego i umiera XDDDD

0

Cody Rhodes nie lubi tego

0

Ale by tu widział taką bombę z dystansu. Nie wiem czemu nie próbujemy jak Raphinha w jednym meczu nie pamiętam z kim

7

30 gol ze spalonego w sezonie anulowany. Niesamowita statystyka

1

@LukaszFan beznadziejny to ty jesteś. Następne pytanie proszę

0

ale głupio tracimy posiadanie

1

Fermin zrobił akcję życia, żeby nie trafić w bramkę nawet xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?