Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oni są kur... de niemożliwi
5
Wróciliśmy do listopada
3
De jonk nas znowu na siebie nabrał
0
Szczęsny rehabilitacja
0
Sędzia zapomniał kartek?
16
Carlo musi zostać. Super jest. Nie ma co zmieniać.
0
Jedźmy dalej z 4 zawodnikami na 3 pozycje, w tym jednym grubo po 30. Na pewno nic się nie może stać. Bo chyba nikt nie kupuje Fatiego czy Pau Victora (który zaginął po presezonie) nawet jako głębokich zmienników.
0
Czyli gramy z Interem
1
Muller strzał imienia Fermina
0
@Gaz żadna drużyna bez przewagi. Bayern próbuje ale ciężko im się przebić, a Inter próbuje kontr przez Lautaro czy Thurama
10
Inter, jakaś wymiana Araujo za Bastoniego?
0
To ten lepszy od Cubarsiego? xd
12
Żeby tylko Hansi w końcu zrezygnował z Araujo. Gość po prostu jest, żeby go nie obrażać, niezbyt inteligentny. Chyba nawet bym wolał Christensena co cały sezon nie gra. Pewnie byłby pewniejszy od niego.
2
Taka passa na takich ogórach się kończy. Dortmund zagrał dobrze, ale to przede wszystkim my zagraliśmy katastrofalnie.
0
Może z Interem/Bayernem przegramy w pierwszym meczu jak mają tak w rewanżu grać?
3
Gdzie jest Fermin z zeszłego sezonu z wykończeniem?
1
Pedri zrób mi dziecko
0
De Jong robi robotę w drugiej połowie
0
Bensebaini karma wraca
0
Hansi rób zmiany błagam Cię
2
Po co on to przyjmował?
0
Ale żeś to zepsuł Lewy
3
Pedridependencia
0
Wskoczył w Lewego i umiera XDDDD
0
Cody Rhodes nie lubi tego
0
Ale by tu widział taką bombę z dystansu. Nie wiem czemu nie próbujemy jak Raphinha w jednym meczu nie pamiętam z kim
7
30 gol ze spalonego w sezonie anulowany. Niesamowita statystyka
1
@LukaszFan beznadziejny to ty jesteś. Następne pytanie proszę
0
ale głupio tracimy posiadanie
1
Fermin zrobił akcję życia, żeby nie trafić w bramkę nawet xd