1

Fermin zrobił akcję życia, żeby nie trafić w bramkę nawet xd

0

Hansi zrobił z przeciętniaka 3 ligi hiszpańskiej solidnego zmiennika lidera 1 ligi xd

3

Own Goal ratuje

1

Jezu jaki nur w polu karnym, dajcie mu czerwoną za to. Paskudne

2

Wojtuś! Jaki to jest goat

1

Fakt że chce co roku robić to co najlepsze dla klubu jest wyjątkowe. Wszyscy trenerzy na rynku podpisują wieloletnie kontrakty, byle tylko ustawić swoją przyszłość. Hansi naprawdę jest wyjątkowy. Prowadź, trenerze.

23

Rok 2486: LaLiga nadal próbuje anulować rejestrację Olmo

1

Dortmund tak beznadziejny ze nawet Fati zagra XDDD

2

To jeszcze hatrick Roberciga i manita i można iść spać

0

Jak nie strzeliliśmy na 3:0 nadal to nie wiem

3

Ale się prosimy...

0

Adayemi czerwona czy coś ten?

0

Szczęście kiedyś się musiało skończyć!

0

@PoGGi dlatego nikt nie powinien specjalnie się wykartowywać, żeby się nie "zemściło"

0

Weźcie tego kurtułe z tej bramki ile on ich może ratować

0

Declan Ryż!!!!!!!

1

Mecz w LM realu i courtois ratuje dupe? Stare, znałem

5

Lepiej żeby wykartkowali się na rewanż niż potencjalny półfinał

2

Rapha ogarnij się proszę. Wróć do postawy z października. Zamykaj mordy wszystkim swoją grą, a nie viniciusujesz

0

Araujo powinien na stałe w hierarchii spaść za Garcię po dzisiaj

3

Manzano ty mendo z gwizdkiem przestań nam Gaviego faulować

0

Jezu Yamal nie symuluj tak

0

De Jong ale żeś miał szczęście teraz

0

Araujo stał się strasznie irytującym obrońcą

1

Lewy mógł strzelać

3

Gavi z Hansim jak ojciec z synem

0

Piękna akcja vamos

0

pamiętam pierwszy mecz Valencii z realem w tym sezonie kiedy dali im dwie bramki na talerzu. Oby się nauczyli na błędach

4

a co on jest ku**a robokop?

18

Biedny Hansi, musi się ze szwagrami użerać. Poziom na boisku i w gabinetach w klubie chyba jeszcze nigdy nie był tak odległy od siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?