Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Głupie frytki no i tragedia
38
Dembele usłyszał że w finale może być Barcelona i organizm z przyzwyczajenia się połamał.
0
Oczywiście dollarumma musi grać mecz życia ale z Realem to nic nie umiał obronić
4
RYŻ + WOLNY = GOL
1
To nigdy nie jest faul
0
Coś się zaczyna dziać. Może się ogarnie Arsenal.
7
Ale Arsenal obsrany
4
Wszyscy dostaną na jeden mecz.
1
Superpuchar Ar-- Hiszpanii ✔️
Copa del Rey ✔️
La Liga ⏳
Liga Mistrzów ⏳
Chłopaki, wierzymy w was!
1
Przypomnienie, że w tym sezonie strzeliliśmy już prześcieradłom już 12 goli
1
Rudiger po raz kolejny pokazuje "klase"
1
Raphinha jaki ty dzisiaj jesteś beznadziejny...
1
@Seledynowy każdy lepszy niż Martin
0
Hansi dzisiaj tragedia. Jak zresztą każdy
0
Ferran pokazał debilowi
0
Ale sędzia sobie nie radzi
0
Sędzio halo wślizg od tyłu!
2
Boki obrony wrzutkez, fran to powinna być autostrada dla Raphy i Yamalka
0
3 minuta, real przedłuża xd
9
Real tak się ośmiesza, że nawet Tebas powiedział coś z sensem
8
Wystarczy spojrzeć na mordę judasza i od razu gorszy dzień się robi.
0
1) Brak dogrywek? Na plus. Większość to i tak przeciąganie czasu. O ile w rozgrywkach typu Mistrzostwa Świata, gdzie jest jeden mecz mi pasują, ale jeśli jest dwumecz i w ciągu 180 minut nie ma zwycięscy, to w kolejne w 30 raczej też się nie pojawia w większości przypadków.
2) Jak dla mnie to zbyt duża przewaga aż do półfinałów. Może, że w pierwszym meczu po fazie ligowej, ale nie tak długo.
3) Po prostu nie.
0
@norbi77 ja nie jestem w stanie się zmusić do tego xd. Ale z dwojga złego to lepiej jakby Getafe wygrało bo na ich spadek szans nie ma.
13
Jutro Getafe - Real Madryt: Jeden z tych meczów gdzie żałujesz że obie drużyny nie mogą przegrać.
2
Nie wiem czemu on się dziwi. Hansi nie raz wywiadach w dyplomatyczny sposób mówił że nie ma szans na grę
1
Byle nie Raphinia
3
Raphinie znowu odkleja... co oni mu zrobili w tej Brazylii
0
Flashbacki z mundialu 2022 że Szczęsnym i Messim teraz
7
Sędzia najlepszy gracz celty po iglesiasie
2
Aspas nie próbuj tego znowu robić