0

Oszczędzili Casado, to jego też oszczedzą

0

@JanuszKorwinMikke i ani jednego dobrego (no może poza Ericiem) :)

2

Spalić te koszulki i nigdy wiecej w nich nie grać.

0

@JanuszKorwinMikke @mientusek1407 no dobra to czemu nikogo za niego nie sprowadzilismy w takim wypadku?

0

@SiempreCule10 przepraszam xd

0

Ale po co komu Inigo. Co nie, Deco?

0

@SiempreCule10 a Bayern 2-8?

0

Się czuje jak przy 2-8 od Bayernu.

2

Balde ten "sZyBkI" XDDD

0

Balde celne podanie w pole karne w końcu. Szkoda że do bramkarza.

1

Ale żeś Franek ładnie przejął. Szkoda że to od razu spierdzieliłeś xd.

1

Atletico co wychodzi ze swojej połowy to ma groźną sytuację.

2

Casado to niech już se nie pogra w tym sezonie.

1

Ale jak my jesteśmy uzależnieni od dwóch graczy (Pedri i Rapha) to jest straszne.

0

Gratki dla Atleti za dojście do finału.

0

Taktyka podajemy do Yamala i może on coś zrobi.

1

Ale sie poszczęściło Casado. To mogło być czerwo i nie byłoby kontrowersji.

1

Ale fantastyczne te stałe fragmenty Olmo dzisiaj

0

Araujo na boisko, Garcia na lewą, a Balde do drugiej drużyny.

0

Jak tak dalej pójdzie to dwumecz się skończy przed przerwą. Panowie pobudka!

1

Balde to krył Griezmanna telepatycznie teraz.

0

Koke to już Fermina już z 5 razy faulował.

1

Gdzie był ku##a Balde?

0

Robią nas jak chcą.

0

Faul numer 273782 kartki dalej brak

0

Obrona: kompromituje się
Też obrona w następnym meczu: ja chce jeszcze raz

0

Ten ich lewy obrońca jest cienki, trza go pressować.

1

Garcia jak ja cie kocham

0

Kounde jaki powrót!

0

Kurde Ferran ruszaj po takie piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?