Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AnalnaGrawitacja Szczerze nie wiem, jak Fabs przeszedł do Barcy miałem 7 lat chyba więc jego okresu w Arsenalu nie pamiętam.
6
Wątpie, żeby to zrobił z szacunku do Barcy aczkolwiek kiedyś już pokazał, że przywiązania klubowe nie są dla niego święte przechodząc do Chelsea po wcześniejszym pobycie w Arsenalu. Jednak jako wychowanek Barcy przywiązanie powinno być większe. Tak czy inaczej szkoda Cesca, żeby sobie tak potencjał trenerski marnował.
0
Madryt nigdy nie pozwoli żeby finał był w Katalonii, a wielka szkoda.
12
Z tym Limakiem to XD. Wcale nie wzięliśmy ich bo byli najtańsi. Ani troszeczkę.
13
Oby to był fake. Kompletnie nijaki zawodnik.
22
Ciężko się to czyta. Kandydaci zamiast mówić co zrobią dla klubu obrzucają się razem gównem. Zupełnie jak w Polskiej polityce.
0
@pasjonat Można się zgodzić, że inwestycje się zwróciły. Natomiast moim zdaniem większość po odejściu Xaviego, on ich nie potrafił w pełni wykorzystać. O mistrzostwie w lidze można powiedzieć, że to samo działo się przed sezonem 24/25. Każdy stawiał na Real.
0
@piJohn Olmo i Joan Garcia vs Ferran, Kounde, Lewy, Raphinha, Pablo Torre, Kessie (darmowy ale kontrakt pewnie swoje kosztował), Gundogan (podobnie), Vitor Roque, Oriol Romeu. No jest lekka różnica. Hansi chciał mocnego fizycznie pomocnika i go nie dostał. I prawie doszedł do finału LM. Xavi dostał tyle i jeszcze było mu mało.
0
@RobertNieLewandowski tak, ale różnica między wykorzystywaniem tego potencjału jest ogromna
1
@JanuszKorwinMikke Raphinha za kadencji Xaviego zaliczył taki wzrost formy i czuł takie zaufanie trenera, że aż chciał odejść zanim Hansi przyszedł. Myślisz, że o kim Xavi mówił tutaj: "Zrobiliśmy plan kadrowy, bo byliśmy bardzo ograniczeni przez zasady finansowego fair play, i rozmawialiśmy tylko o jednej sprzedaży. Planowaliśmy to z Jordim Cruyffem i Mateu Alemanym – chodziło o jednego zawodnika."?
0
@Marcelinho132 ale się rozpisałem xd. To tylko pokazuje jak bardzo te brednie Xaviego mnie zdenerwowały.
2
@okube no przyznał przy tym żaląc się, że nie dostał pieniędzy na transfery i mówiąc, że robili dobrą robotę. Do czego postanowiłem się odnieść. Co do wszystkiego co powiedział o Echevarrią, nie jestem w stanie ocenić czy tak jest czy nie. Wiem, że dla mnie Xavi swoim trenerskim pobytem stracił swoją wiarygodność i zbudował sobie reputację (przynajmniej u mnie) osoby, która widzi świat w sposób wygodny sobie i swojemu ego. Z jego wypowiedzi na przykład szczerze powątpiewam, że ktokolwiek chodził i mówił piłkarzom, że Xavi chce ich sprzedawać bo nie ma szans, że do tu by nie wyszło do tej pory z klubu. Też fragment o przygotowaniu fizycznym - jeśli Echevarria rzeczywiście powiedział że jest gówniane to było to faktem, bo zabiegać nas potrafiłaby młodzieżowa drużyna Piasta Strzelce Opolskie, a co dopiero profesjonalne drużyny sportowe. Także dla mnie ten wywiad to chodzący dowód, że Xaviego kompletnie odkleiło i jest to jego sposób na "coping" z jego porażką jako trenera.
0
@dasouzar11 wydano mniej bo nie mamy pieniędzy i są problemy z FFP. Coś co Hansi rozumie w przeciwieństwie do Xaviego. Za Xaviego klub sprzedawał swoje aktywa, tracąc długoterminowe zyski tylko po to, żeby sprowadzić Xaviemu zawodników jakich chciał. Przy tym co ty napisałeś w klubie byłby Nico Williams, a nie opcja budżetowa Rashford (co ironicznie wyszło lepiej xd).
Co do młodzieży, to trzeba mu oddać, że nie bał się stawiać na młodzież i za to można mu być wdzięcznym.
28
A co do transferów, to jest jakiś żart. W czasie pobytu Xaviego klub wydał na transfery 247,4 mln euro. Przy naszych problemach finansowych to jest bardzo duża kwota. Dla porównania jak do tej pory za Flicka wydaliśmy 88 milionów (dane z Transfermarkt). I to ten trener, który dostał prawie 3 razy więcej na transfery jest tym który narzeka, a ten który dostał mniej po prostu pracuje z tym co ma i osiąga o wiele lepsze wyniki.
10
Samo odejście i jak Laporta z zarządem to rozwiązali to był cyrk, ale decyzja była jak najbardziej dobra i poparta tragicznymi wynikami i grą z sezonu 2023/24, który mi osobiście odebrał kompletnie chęci do oglądania meczów do których siadałem wtedy trochę jak za karę, czekając co tym razem nasi "odwalą". Na szczęście chęci te przywróciła mi wspaniała maszyna pewnego Niemca.
0
Ahh, aż się przypomniało to golazo:
27
Nie straszcie nas tak.
0
Oczu kąpiel przez większość czasu, ale ważne są 3 punkty.
0
Maldini jak Wawrzyniak
0
Robercig jak się fajnie obrócił. Ferran chyba w życiu ani razu się tak nie zastawił.
2
Yamala nie było w meczu przez 67 minut, pojawia się i robi takie coś.
0
Trio Ferran, Olmo i Rashford w godzinę stworzyli kompletne zero zagrożenia.
0
@karci0 Williams mógł dojść do piłki. Jakby była taka akcja w drugą stronę to byś pisał zupełnie co innego.
0
Jak był kontakt to czerwo chyba...
2
2 minuty z Pedrim i już zrobiliśmy więcej z przodu niż przez całą pierwszą połowę. XD
0
Yamal słabszy mecz gra, Pedriego nie ma i nie istniejemy z przodu. Ferran to Ferran, Rashford to chodzący chaos, a Olmo to zapomniałem że gra dzisiaj.
1
Garcia ściana, nawet nie drgnął
0
Trochę wygląda to jakbyśmy grali na przeczekanie, aż Pedri i Raphinha wejdą z ławki. Chyba, że jesteśmy aż tak zmęczeni po Atletico jeszcze.
1
Ale mu się noga wygięła ała
0
To był strzał czy podanie sardynki?