2

Ja myślę, że oni się tam sekretnie cieszą, że Negreira był, bo o czym oni by bredzili non-stop gdyby nie to.

1

@JanuszKorwinMikke ty masz jakiś kompleks Hansiego.

0

Ferminator jaka bomba!

2

Zbliżenie na Balde XDDDDD

0

Ale piła za linię obrony gościa z Levante

0

@barteq to wtedy będzie kolejna aktualizacja xd

14

Zaktualizowany ranking opcji na lewą obronę:
1.Cancelo
2.Maldini
3.Eric Garcia
4.Raphinha
5.Szczęsny
...
24.Hansi Flick
25.Balde

0

Bernal nowym napastnikiem?

0

@Zieliniak no przeskoczyło i w następnym meczu od razu przegrali i z powrotem PSG na szczycie. Wiedzą że mogą sie potykać bo i tak wygrają.

0

No jak oni mają Ligę wygraną już na starcie rozgrywek to może dawać grać młodym. Lens ich przeskoczyło to od razu musiało też przegrać. Frajerska liga.

1

Jak u Footrolla w skrótach kiedyś: La Liga parzy.

2

Panie Turek kończ pan ten mecz.

0

To sprawdzamy spalonego 10 minut.

1

Łatwo mówić o finansach będąc z boku. Ciekawe jak on by sobie poradził, wchodząc do klubu w momencie gdzie był miliardowy dług i chcąc za razem utrzymywać sportową rywalizację i nie skończyć jak Milan czy United.

1

@4Fabregas4 z perspektywy czasu wielka szkoda, że projekt Xaviego skończył się jak się skończył bo na pewno był potencjał, a pierwszy rok był bardzo dobry patrząc na warunki. Chyba nawet (jak mnie pamięć nie myli) kiedyś Xavi powiedział w wywiadzie już jakiś czas po zwolnieniu, że zabrakło im głodu albo chęci stawania się coraz lepszym (czy coś w tym stylu powiedział, dokładnie nie pamiętam).

1

Ehhhh... w pierwszym roku Hansiego była w końcu jakaś samokrytyka i brak wymówek. Ale widzę, że już wracamy do ery Xaviego, gdzie my wszystko robimy dobrze, a winny jest każdy, tylko nie my.

0

@RC28 no nie wiem czy budżetu starczy na fizjo.

0

@RobertNieLewandowski Taniej niż 100 mln go nie oddadzą. A zapewne krzykną jeszcze więcej.

3

Jak Atletico przyjmie ofertę Spotify Premium na rok to są szanse.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

On naprawdę to powiedział. To nie clickbait. Przeczytałem ten fragment o zadowoleniu z pracy w defensywie 5 razy i dalej nie dowierzam.

0

@totalcrack Co nie zmienia faktu, że jest zawodnikiem Girony.

0

@totalcrack ale gra w barwach Girony. Robicie aferę z kliknięcia na stronie internetowej, kiedy mógł sobie scrollować, zobaczyć post Girony, dać like'a bez myślenia i jechać dalej.

6

Może dlatego, że jest formalnie teraz piłkarzem Girony? Nie róbcie sensacji z niczego.

0

Balde ale zagranie XDDDD

1

Girona zasłużenie.

0

Raphinha zszedł i skończyło się dziać cokolwiek z przodu.

1

@Girona wymiana Balde za Blinda?

0

Gramy padakę jak Real. Różnica taka, że oni są mistrzami w przepychaniu meczów kolanem, kiedy my potrzebujemy po 20 strzałów żeby bramkę strzelić.

3

Im się mózgi wyłączają po strzeleniu bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?