Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja myślę, że oni się tam sekretnie cieszą, że Negreira był, bo o czym oni by bredzili non-stop gdyby nie to.
1
@JanuszKorwinMikke ty masz jakiś kompleks Hansiego.
0
Ferminator jaka bomba!
2
Zbliżenie na Balde XDDDDD
0
Ale piła za linię obrony gościa z Levante
0
@barteq to wtedy będzie kolejna aktualizacja xd
14
Zaktualizowany ranking opcji na lewą obronę:
1.Cancelo
2.Maldini
3.Eric Garcia
4.Raphinha
5.Szczęsny
...
24.Hansi Flick
25.Balde
0
Bernal nowym napastnikiem?
0
@Zieliniak no przeskoczyło i w następnym meczu od razu przegrali i z powrotem PSG na szczycie. Wiedzą że mogą sie potykać bo i tak wygrają.
0
No jak oni mają Ligę wygraną już na starcie rozgrywek to może dawać grać młodym. Lens ich przeskoczyło to od razu musiało też przegrać. Frajerska liga.
1
Jak u Footrolla w skrótach kiedyś: La Liga parzy.
2
Panie Turek kończ pan ten mecz.
0
To sprawdzamy spalonego 10 minut.
1
Łatwo mówić o finansach będąc z boku. Ciekawe jak on by sobie poradził, wchodząc do klubu w momencie gdzie był miliardowy dług i chcąc za razem utrzymywać sportową rywalizację i nie skończyć jak Milan czy United.
1
@4Fabregas4 z perspektywy czasu wielka szkoda, że projekt Xaviego skończył się jak się skończył bo na pewno był potencjał, a pierwszy rok był bardzo dobry patrząc na warunki. Chyba nawet (jak mnie pamięć nie myli) kiedyś Xavi powiedział w wywiadzie już jakiś czas po zwolnieniu, że zabrakło im głodu albo chęci stawania się coraz lepszym (czy coś w tym stylu powiedział, dokładnie nie pamiętam).
1
Ehhhh... w pierwszym roku Hansiego była w końcu jakaś samokrytyka i brak wymówek. Ale widzę, że już wracamy do ery Xaviego, gdzie my wszystko robimy dobrze, a winny jest każdy, tylko nie my.
0
@RC28 no nie wiem czy budżetu starczy na fizjo.
0
@RobertNieLewandowski Taniej niż 100 mln go nie oddadzą. A zapewne krzykną jeszcze więcej.
3
Jak Atletico przyjmie ofertę Spotify Premium na rok to są szanse.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
On naprawdę to powiedział. To nie clickbait. Przeczytałem ten fragment o zadowoleniu z pracy w defensywie 5 razy i dalej nie dowierzam.
0
@totalcrack Co nie zmienia faktu, że jest zawodnikiem Girony.
0
@totalcrack ale gra w barwach Girony. Robicie aferę z kliknięcia na stronie internetowej, kiedy mógł sobie scrollować, zobaczyć post Girony, dać like'a bez myślenia i jechać dalej.
6
Może dlatego, że jest formalnie teraz piłkarzem Girony? Nie róbcie sensacji z niczego.
0
Balde ale zagranie XDDDD
1
Girona zasłużenie.
0
Raphinha zszedł i skończyło się dziać cokolwiek z przodu.
1
@Girona wymiana Balde za Blinda?
0
Gramy padakę jak Real. Różnica taka, że oni są mistrzami w przepychaniu meczów kolanem, kiedy my potrzebujemy po 20 strzałów żeby bramkę strzelić.
3
Im się mózgi wyłączają po strzeleniu bramki.