2

Znowu nas ten pieprzony sedzia wydymał

2

Gyokeresowi psycha siada po starciach z potężnym Wiśniewskim

1

Groceries zezłomowany.

3

Trzeba grać na ich prawego obrońcę. Gubi się strasznie.

0

Tym razem starczyło 6 sekund na lagę. Jest forma.

12

Wymiana z Chelsea za Blade. Ich właściciel bierze taki szrot po kolei, że może nawet by się to dało zrobić xd.

5

Raczej dyplomatycznie powiedział, że nie ma szans.

3

Kto to Edu Aguirre i dlaczego jego zdanie ma nas obchodzić?

0

Jak ja już rzygam tym Nike. A taką nadzieję miałem, że w końcu zerwą umowę z nimi na rzecz np. Pumy. Od jakiś 10 lat co roku mamy najwyżej przeciętne koszulki z pojedyńczymi przebłyskami, jak w zeszłym sezonie. W ogóle Nike robi tragiczne koszulki ostatnio. Jak zobaczyłem koszulki na mundial od nich względem Adidasa czy Pumy, to jest przepaść w jakości jak między niebem, a ziemią.

0

@halfnolife no jak dla mnie paru ich tam wchodziło w pole karne. Ale nawet nie chodzi mi o fakt, że niecelnie podał, bo to się może zdarzyć, ale że on nawet głowy nie podniesie tylko w każdej akcji się napina i wrzuca byle gdzie.

10

Typowy Rashford. Minął Araujo i Valverde sam, tylko po to żeby posłać bombę w pole karne do absolutnie nikogo.

1

Atletico może jeszcze i da radę bez niego w ćwierćfinale jakoś (nie będzie łatwo jednak), ale tego dwumeczu z Arsenalem bez niego nie widzę...

1

Może jeszcze frytki do tego?

0

@MESSi_10_Goat nie będę pisał o rywalizacji Leo z Yamalem, bo cała dyskusja była o odwołanym meczu Argentyny z Hiszpanią. A teraz zmieniasz temat na rywalizację Leo z Yamalem, bo zacytowałem fragment artykułu ze strony, który potwierdził moje słowa. Kompleków z interpunkcją może nie masz, ale na pewno nie używasz jej poprawnie i mój komentarz o tym nie był atakiem. Po prostu bardzo źle się czyta twoje komentarze, jeśli zawierają tyle błędów interpunkcyjnych. Na następne twoje komentarze nie będę odpisywał, bo już mi się nawet nie chce (bo oryginalny komentarz pisałem prawie tydzień temu), więc też może "lepiej spasuj". Miłego wieczoru.

0

Oskar wstawaj nie rób se jaj

8

Jak z Newcastle strzelił

3

Co to były za powroty? Spacerkiem jak Albania leci 2 na 2

3

Zasranego Taylora musieli dać.

2

20 sekund i pierwsza laga zaliczona.

0

Ale cyrk z tymi hymnami.

1

Ja nie widzę szczerze powodu, żeby sprowadzać Remiro jeśli mamy Wojtka. To o wiele za dobry bramkarz, żeby marnował się na ławcę. Do tego czy byłby lepszym zmiennikiem niż Szczęsny? Na pewno nie na tyle, żeby opłacało się go sprowadzać moim zdaniem. Ewentualnie po odejściu Wojtka na emeryturę.

0

@MESSi_10_Goat słaby jak twoja interpunkcja ;)

19

Maldini zostaje. Obskoczy i lewą stronę i środek, prezentując solidny poziom. Do tego rozwinął się z chłopa co był strasznie elektryczny do jednego z najpewniejszych zawodników Barcy.

0

Niech biorą, nawet im go pod stadion mogę zawieźć.

0

@MESSi_10_Goat "W programie El Larguero w Cadena SER, Ignacio Marcano poinformował, że AFA położyła na stole trzy warianty, a decyzja powinna zapaść jeszcze dziś, najpóźniej jutro. Pierwsza opcja to znalezienie kompromisowego miejsca, które będzie odpowiadało obu federacjom. Druga, to rozegranie dwóch spotkań: jednego w Hiszpanii, a drugiego w Argentynie. Trzecia, to zrezygnowanie z tego formatu."
No to chyba o innym meczu mówimy: https://www.fcbarca.com/133958-cadena-ser-trzy-opcje-na-stole-w-sprawie-finalissimy-mecz-moze-sie-nie-odbyc.html
I błagam, poćwicz interpunkcję, bo te przecinki bolą w oczy.

0

@Barcaa12 myślę, że jednak pieniądze przeważą. Ale obym się mylił. Jeszcze by spokojnie poziomem dał radę w solidnym europejskim poziomie.

8

Niestety na 99% skończy w jakiejś Arabii czy Katarze.

0

Atletico se samo te bramkę strzeliło.

0

@kiper09 koszulkę innego klubu ubrać ;)

19

W końcu godzina klasyku nie pod chińczyków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?