0

@mekston myśl taktyczna: gramy na rożne, a jak nie wejdzie to nie ma planu b

3

Widzę, że Arsenal gra swoje. Razem ze Sportingiem zebrali potężne 0.52 xG (z czego Arsenal tylko 0.15). Paskudna drużyna.

0

Upamecano to jest taka parówa. Jakim cudem on tyle w tym Bayernie siedzi nigdy nie zrozumiem.

0

Upamecano chciał przyaraujować ale nie wyszło.

1

Pięciu leci do Olise i żaden nie kryje Kane'a. Zajebista obrona xd

1

No nareszcie. Jeszcze trzy poproszę

0

Olise dzisiaj jedyny gra na poziomie w ataku Bayernu.

2

Kejn impostor dzisiaj

10

Co Kane teraz zrobił? Zatrzymał kontrę, prawie stracił piłkę i oddał piłkę przerzutem.

1

Noja broni jakby się cofnął do 2014 na razie.

0

Ci to mają farta XD

0

Czy Borek i ten drugi muszą co pół minuty podkreślać WIELKOŚĆ WIELKIEGO Realu Madryt?

0

To co? Valverde z dupy z 30 metrów?

1

@ShawnC no tak ale on teraz wygląda bardzo słabo nawet jak dostaje szanse ze słabymi rywalami. Jak dla mnie był wtedy w życiowej formie i będzie mu bardzo ciężko do niej wrócić. I teraz mamy wybór między bardzo słabo wyglądającym Casado, a Ericiem, który wiemy, że zagwarantuje solidny poziom. I to że kiedyś tam zagrał gorzej tego nie zmienia, każdy kiedyś ma słabsze spotkania - nawet Pedri.

5

@ShawnC Casado z zeszłego roku, a z tego to dwaj zupełnie inni zawodnicy. Na niekorzyść aktualnego Marca niestety. Moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczy, a perspektyw na powrót to tamtej jego formy nie widzę niestety.

2

@ShawnC wystawienie go w takim ważnym meczu to proszenie się o kłopoty. Jak chcemy go odbudować to ze słabszymi rywalami.

1

@ShawnC nie jest opcją idealną, ale z tych trzech najlepszą.

27

Jedyny wybór, który ma sens to Eric. Chyba wszyscy pamiętamy "partidazo" jakie Casado zapodał podczas 0-4 z Atletico w pucharze. Ja tam niezbyt chce powtórki. A Gavi dopiero wraca po kontuzji, nie ma co ryzykować, wrzucając go na głęboką wodę.

1

@Gosciuu a ja mam wrażenie, że nie czytasz moich odpowiedzi. Napisałem jak widziałem tamtą sytuację podczas oglądania, a ty swoje bez żadnej merytorycznej odpowiedzi.

3

Ferran to by pewnie unik zrobił xd

1

Cancelo się wkurzył i stwierdził że sam to zrobi

0

@jaras121 jeśli go "oskarżyłem" to podstawnie bo powiedział że sprawdzają żeby anulować żółtą kartkę przez spalony. Czego nie może var zrobić bo var nie woła do błędów przy żółtych kartkach. Zawołali go żeby sprawdził bezpośrednie czerwo (chociaż dalej uważam że karnego też mogli sprawdzać, to by trzeba było zaczekać na raport sędziego), a Orłowski mówił na początku o anulowaniu żółtej.

0

@jaras121 bo mówili o sprawdzeniu żółtej kartki. Zarówno bezpośrednie czerwo i karny mają sens do sprawdzenia. Natomiast żółtej nie mogą sprawdzić i anulować. Zresztą sam dalej nie jestem pewien co sprawdzali. I chyba po to jest forum żeby pisać swoje myśli podczas spotkań, nawet jeśli ktoś się myli, czyż nie?

0

Zaskakująco dobry strzał Ferrana

0

Tylko nie Bernal...

7

Ankara Yamal ankara Yamal

0

No dla mnie taka pomarańczowa. Nie byłoby skandalu jakby zostało czerwo.

2

To se pograliśmy w przewadze

0

@Gosciuu no i co usuwasz komentarz jak ci już odpisałem xd?

0

@Gosciuu najpierw patrzyli na spalony, potem na kontakt podczas faulu. Może ty nie oglądasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?