2

Pierwszy raz od 2018 gdzie obie drużyny strzelają w finale.

2

Czemu tylko nie dał drugiej żółtej? Nie miał szans na zagranie piłki.

6

judasz hatfuuuuuuu

0

A niektórzy się z Havertza śmiali XD

12

Jestem kibicem Elche od 5 minut, a już mnie ten Hercules wku##a.

3

@Bobo25 to nie jest zachowanie poważnego klubu, a małego. O co oskarżają Barcelonę.

6

Ja pierdziele, ale oni się kompromitują XD

0

Te plany transferowe idą przede wszystkim w intensywność i bardzo mi się to podoba.

12

Senesi z klubu grającego w europejskich pucharach przechodzi do klubu który drugi sezon z rzędu ledwo się utrzymał. Pieniądze zdecydowały pewnie.
A co do Konate, to wielki kloc. Nie jest lepszy od żadnego z naszych ŚO.

0

Optymistycznie, że majstry z Turcji skończą do 2029 budowę xd

13

Dla Atletico specjalna cena 100 milionów. Nigdy nie wyszedł nam na plus jakikolwiek transfer z nimi.

0

Ciekawe czemu nie sprawdzi Kozubala. Gra w tym Lechu, dwa mistrzostwa z rzędu, a akurat brakuje szóstki. Szwedzi jak minęli linię pomocy to mieli hektary wolnego miejsca. Mońka też opluty trochę moim zdaniem.

5

Gdyby wykluczyć z kadry Hiszpanii Pedriego, Gaviego, Zubimendiego, Rodriego, Barriosa, Olmo, Merino, Fermina, Fabiana Ruiza, Nico Gonzaleza, Bernala, Sanceta, Javiego Guerrę, Gabriego Veigę, Aleixa Garcię, Altimirę, Casado, Pepelu, Riquiego Puiga, Fornalsa, Solera i paru innych, to może wśród pomocników Pitarch byłby jakiś 83 do grania.

5

Przy progresie jaki zanotował Eric w Gironie i po powrocie, to aż dziwne, że tak długo musiał czekać na powołanie.

8

Maldini oszukany. Lepszy od takiego Laporte'a na 200%. I dwie pozycje by obskoczył.

11

No i jeszcze Malaga do tego i będzie zajebista trójka beniaminków.

7

Tchouameni zasłużenie za znokautowanie Valverde.

1

Jeszcze Rayo strzeliło na 2-1, Valencia bez pucharów będzie.

0

Bernal, Espart i Christensen grają z Valencią w drugiej połowie xd

0

To Christensen żyje?

0

Robercig dawaj jeszcze dwie

0

Girona przegrywa z Elche. W dwa lata od LM do spadku jak nie nadrobią.

2

-Balde, po co ci głowa?
-Jem niom.

2

Balde nawet jak coś dobrze zrobi to na koniec musi spierdzielić xd

0

Ale Wojtkowi sie teraz poszczęściło

1

Blade ale żeś sie popisał

4

Czego to Nike jeszcze nie wymyśli?


3

Całą karierę lepszą miał Lewy. Prime lepszy miał Suarez.

1

Drugi Xavi. Zamiast wziąć jak np. Thiago u nas w jakimś klubie jako asystent najpierw popracować, żeby się nauczyć fachu to idą do arabów. Da mu to nic poza pieniędzmi, chyba, że to jest jego główny cel zostając trenerem. Wtedy byłbym bardzo rozczarowany.

0

Oby nie. Obrońca, który nie umie bronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?