Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KamQiX też chciałem o tym napisać. Ciężko sobie wyobrazić bardziej nienaturalne ułożenie ręki.
0
Rok temu dowiedzieliśmy się w klasyku, że można na legalu blokować strzały ręka. Tu można sobie z kolegą w polu karnym ręką grać. Może w ogóle dopuśćmy, że można sobie wziąć piłkę do rąk i biec z nią.
1
Odechciewa się tego sportu oglądać. Po co jest VAR jeśli w takiej sytuacji nie interweniuje?
0
Sędzia przekupiony przez katar
0
Ale wałek teraz.
3
Z jego formą z tego sezonu to nawet Puchacz byłby ciężkim rywalem do bronienia.
1
Enrique stworzył potwora.
5
Że mają czelność takie coś mówić po tym co się działo w meczu z Barcą. I nie, nie myślę że odpadliśmy przez sędziego. Odpadliśmy przez fatalne błędy w obronie i jeszcze gorszą skuteczność. Ale w przeciwieństwie do nich nie zrzucam winy na sędziowanie, mimo że było tragiczne.
4
Arsenal powinien wrzucić zdjęcia w okularkach przeciwsłonecznych na sociale.
2
No nam w okno by strzeliła kłoda XDDD
1
@Dankho94isback tylko to im zostanie xd
9
Wy nie rozumiecie wizji Simeone. On ściąga Alvareza i Griezmanna i odpuszcza LM po odpuszczeniu Ligi i Pucharu Króla, żeby skupić się na... a nie czekaj im się już puchary skończyły.
0
Chelsea chce chyba przedłużyć historyczną passę 6 porażek z rzędu w lidze na dłużej xd
4
@fenix1983 muszę Cię rozczarować, ale jestem na 100% pewny, że z zawodników których wymieniłeś zdecydowana większość nie będzie chciała odejść, a dopóki mają ważne kontrakty klub nie może nic zrobić.
4
Dosłownie Ndicka niedawno był do wzięcia za darmo jeśli chcieli go kupić. Ale lepiej odpuścić i potem wydać kupę siana.
5
Ferran oddaj Robercigowi asystę
4
Campeones, campeones...
5
80 minut męki ale mamy to
2
Ale jesteśmy bezzębni w ataku bez Yamala i Raphy. Starczy, że jednego nie ma i jest kiepsko, a jak nie ma obu to w ogóle dramat.
1
Czy jest szansa której Olmo nie spartoli?
0
Ale nam Budimir Cubarsiego zezłomował
0
Ten trener Osasuny co go pokazują to ma minę jakby pierwszy raz drużynę prowadził xd
2
Kiedyś Messi potrzebował mniej prób wolnych żeby bramkę strzelić niż teraz żeby nasi chociaż celny strzał oddali.
2
Obrońca Lewego kopnął i jeszcze ma czelność symulować, a ten baran z gwizdkiem oczywiście się nabrał
6
Rywalizować może i tak, ale na wygraną raczej by nikt nie stawiał. Bramki byśmy na pewno jakieś strzelili, ale z naszą obroną...
4
"sam proces, według szacunków Blaugrany, potrwa od czterech do pięciu miesięcy"
To jak dobrze pójdzie to dach będzie zamontowany po roku.
0
@Hadim nie porównałem klasy trenerskiej (chociaż moim zdaniem Xabi ma potencjał na bycie topowym trenerem co udowodnił w Leverkusen i nawet zaczął to jakoś układać w Realu zanim mu to spieprzyli męczennik teatrzykiem w klasyku, a potem dyktator machając łapami żeby nie robić szpaleru w superpucharze), a chodziło mi o to, że w przypadku oferty miałbym nadzieję, że Jurgen zobaczyłby po przykładzie Alonso jakie w szatni Realu jest przedszkole i, że odrzuci ofertę.
2
Mam nadzieję, że jakby miał ofertę na biurku u siebie, to przypomni sobie co się stało z Xabim jak chciał ogarnąć tę drużynę i wyrzuci ofertę do kosza.
12
Bramkarz to ostatnia z pozycji gdzie widziałbym potrzebę wzmocnienia przy Joanie i Wojtku.
2
Gdzieś już to kiedyś słyszałem...