2

@KamQiX też chciałem o tym napisać. Ciężko sobie wyobrazić bardziej nienaturalne ułożenie ręki.

0

Rok temu dowiedzieliśmy się w klasyku, że można na legalu blokować strzały ręka. Tu można sobie z kolegą w polu karnym ręką grać. Może w ogóle dopuśćmy, że można sobie wziąć piłkę do rąk i biec z nią.

1

Odechciewa się tego sportu oglądać. Po co jest VAR jeśli w takiej sytuacji nie interweniuje?

0

Sędzia przekupiony przez katar

0

Ale wałek teraz.

3

Z jego formą z tego sezonu to nawet Puchacz byłby ciężkim rywalem do bronienia.

1

Enrique stworzył potwora.

5

Że mają czelność takie coś mówić po tym co się działo w meczu z Barcą. I nie, nie myślę że odpadliśmy przez sędziego. Odpadliśmy przez fatalne błędy w obronie i jeszcze gorszą skuteczność. Ale w przeciwieństwie do nich nie zrzucam winy na sędziowanie, mimo że było tragiczne.

4

Arsenal powinien wrzucić zdjęcia w okularkach przeciwsłonecznych na sociale.

2

No nam w okno by strzeliła kłoda XDDD

1

@Dankho94isback tylko to im zostanie xd

9

Wy nie rozumiecie wizji Simeone. On ściąga Alvareza i Griezmanna i odpuszcza LM po odpuszczeniu Ligi i Pucharu Króla, żeby skupić się na... a nie czekaj im się już puchary skończyły.

0

Chelsea chce chyba przedłużyć historyczną passę 6 porażek z rzędu w lidze na dłużej xd

4

@fenix1983 muszę Cię rozczarować, ale jestem na 100% pewny, że z zawodników których wymieniłeś zdecydowana większość nie będzie chciała odejść, a dopóki mają ważne kontrakty klub nie może nic zrobić.

4

Dosłownie Ndicka niedawno był do wzięcia za darmo jeśli chcieli go kupić. Ale lepiej odpuścić i potem wydać kupę siana.

5

Ferran oddaj Robercigowi asystę

4

Campeones, campeones...

5

80 minut męki ale mamy to

2

Ale jesteśmy bezzębni w ataku bez Yamala i Raphy. Starczy, że jednego nie ma i jest kiepsko, a jak nie ma obu to w ogóle dramat.

1

Czy jest szansa której Olmo nie spartoli?

0

Ale nam Budimir Cubarsiego zezłomował

0

Ten trener Osasuny co go pokazują to ma minę jakby pierwszy raz drużynę prowadził xd

2

Kiedyś Messi potrzebował mniej prób wolnych żeby bramkę strzelić niż teraz żeby nasi chociaż celny strzał oddali.

2

Obrońca Lewego kopnął i jeszcze ma czelność symulować, a ten baran z gwizdkiem oczywiście się nabrał

6

Rywalizować może i tak, ale na wygraną raczej by nikt nie stawiał. Bramki byśmy na pewno jakieś strzelili, ale z naszą obroną...

4

"sam proces, według szacunków Blaugrany, potrwa od czterech do pięciu miesięcy"
To jak dobrze pójdzie to dach będzie zamontowany po roku.

0

@Hadim nie porównałem klasy trenerskiej (chociaż moim zdaniem Xabi ma potencjał na bycie topowym trenerem co udowodnił w Leverkusen i nawet zaczął to jakoś układać w Realu zanim mu to spieprzyli męczennik teatrzykiem w klasyku, a potem dyktator machając łapami żeby nie robić szpaleru w superpucharze), a chodziło mi o to, że w przypadku oferty miałbym nadzieję, że Jurgen zobaczyłby po przykładzie Alonso jakie w szatni Realu jest przedszkole i, że odrzuci ofertę.

2

Mam nadzieję, że jakby miał ofertę na biurku u siebie, to przypomni sobie co się stało z Xabim jak chciał ogarnąć tę drużynę i wyrzuci ofertę do kosza.

12

Bramkarz to ostatnia z pozycji gdzie widziałbym potrzebę wzmocnienia przy Joanie i Wojtku.

2

Gdzieś już to kiedyś słyszałem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?