0

Neymar kolejna bramka!

0

Nawet z kontuzją Leo jest lepszy od CR7.

0

Gundogan był by zastępcą Xaviego. Chciałbym ten transfer

0

Nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Luiz powinien przejść do barcelony

0

Aguero

0

Szczerze to wolę Aguero

0

Zamiast Van Persiego lepiej kupić Ageuro

0

Porzyjemy zobaczymy

0

Jak trudną! Bierzcie Messiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nawet na obronię

0

Leo wracaj

0

Fabregas Iniesta i Neymar

0

Brawo Barcelona, brawo Cesc

0

Dla mnie to już wyprzedził Pepa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?