Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar kolejna bramka!
0
Nawet z kontuzją Leo jest lepszy od CR7.
0
Gundogan był by zastępcą Xaviego. Chciałbym ten transfer
0
Nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Luiz powinien przejść do barcelony
0
Aguero
0
Szczerze to wolę Aguero
0
Zamiast Van Persiego lepiej kupić Ageuro
0
Porzyjemy zobaczymy
0
Jak trudną! Bierzcie Messiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nawet na obronię
0
Leo wracaj
0
Fabregas Iniesta i Neymar
0
Brawo Barcelona, brawo Cesc
0
Dla mnie to już wyprzedził Pepa