Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze mówi Pique.
0
Po co nam oni? Jak by przeszli to by grzali ławkę.
0
Też bym chciał zobaczyć trening barcy i mieć autografy piłkarzy.
0
Spoczywaj w pokoju.
0
Ronaldo ma taką minę przestraszonego.
0
Lepiej nie przemęczać Leo bo może być kolejna kontuzja.
0
Dla Iniesty Valdes jest numerem 1 a potem mówi że Messi jest numerem 1. No to kto numer 1 Iniesta?
0
Pique dobrze gada.
0
Szkoda że Yaya Toure odszedł z Barcelony.
0
Aguero może nie zagrać bo leczy kontuzje. Będzie ułatwione zadanie.
0
City nawet jak będzie dobrze grać w lutym ( choć w tą wątpie) to i tak Barcelona wygra. Niech żyję barca!
0
Pique najlepszy środkowy obrońca!
0
Po prostu najlepszy atak świata i wszechświata! Neymar Messi Aguero
0
Barcelona rządzi!
0
Trzymaj się Abidal!
0
Byłby zastępcą Xaviego.
0
Trudno będzie z Atletico.
0
Niech se idzie i tak jak by poszedł do barcy to byłby na rezerwie. Mamy dużo piłkarzy na atak.
0
Fajnie jakby trafił do Barcelony.
0
Martino pasuje do barcy i nie odejdzie.
0
Noi dla tego real strzelał bramki w ostatnich minutach.
0
Wracaj szybko!
0
Ja zagłosowałem na Alexisa z realem madryt.
0
Noi tak będzie.
0
Ter Stegen - Alves Pique David Luiz Alba - Busquets Xavi Fabregas - Aguero Messi (kapitan) Neymar Rezerwa: Coutois, Montoya, Mascherano,Iniesta,Gundogan,Pedro,Alexis Taki skład według mnie.
0
Ale ploty.
0
Raczej Pique.
0
Fabregas według mnie.
0
A który Messi?
0
Brawo Pedro!