0

Dobrze mówi Pique.

0

Po co nam oni? Jak by przeszli to by grzali ławkę.

0

Też bym chciał zobaczyć trening barcy i mieć autografy piłkarzy.

0

Spoczywaj w pokoju.

0

Ronaldo ma taką minę przestraszonego.

0

Lepiej nie przemęczać Leo bo może być kolejna kontuzja.

0

Dla Iniesty Valdes jest numerem 1 a potem mówi że Messi jest numerem 1. No to kto numer 1 Iniesta?

0

Pique dobrze gada.

0

Szkoda że Yaya Toure odszedł z Barcelony.

0

Aguero może nie zagrać bo leczy kontuzje. Będzie ułatwione zadanie.

0

City nawet jak będzie dobrze grać w lutym ( choć w tą wątpie) to i tak Barcelona wygra. Niech żyję barca!

0

Pique najlepszy środkowy obrońca!

0

Po prostu najlepszy atak świata i wszechświata! Neymar Messi Aguero

0

Barcelona rządzi!

0

Trzymaj się Abidal!

0

Byłby zastępcą Xaviego.

0

Trudno będzie z Atletico.

0

Niech se idzie i tak jak by poszedł do barcy to byłby na rezerwie. Mamy dużo piłkarzy na atak.

0

Fajnie jakby trafił do Barcelony.

0

Martino pasuje do barcy i nie odejdzie.

0

Noi dla tego real strzelał bramki w ostatnich minutach.

0

Wracaj szybko!

0

Ja zagłosowałem na Alexisa z realem madryt.

0

Noi tak będzie.

0

Ter Stegen - Alves Pique David Luiz Alba - Busquets Xavi Fabregas - Aguero Messi (kapitan) Neymar Rezerwa: Coutois, Montoya, Mascherano,Iniesta,Gundogan,Pedro,Alexis Taki skład według mnie.

0

Ale ploty.

0

Raczej Pique.

0

Fabregas według mnie.

0

A który Messi?

0

Brawo Pedro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?