Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aguero.
0
Messi był jest i będzie w BARCELONIE!!!!!!!!!!!!!!
0
Dobry Alexis.
0
Dobrze że Valdes wróci bo będzie nas czekać ciężki mecz z Atletico.
0
Prosi o cierpliwość a sam nie był cierpliwy.
0
Noi skończyły się plotki o ewentualnym odejściu z Barcelony. Iniesta pasuje do Barcy i pewnie skończy piękną karierę w Barcelonie.
0
Wesołych świąt FC Barcelona!!!!!!!!!!
0
Ja chcę spotkać Neymara.
0
Wesołych Świąt!
0
Jak Messi wróci to pokaże jak się gra i że on zasłużył na złotą piłkę.
0
Neymar będzie najlepszy
0
Mój ulubiony sklep.
0
Ich pogieło.
0
Wracaj Leo!!!!!!!!!!
0
Jak kupimy ter Stegena i Reine to Pinto pujdzie do innego klubu lub skończy karierę.
0
Co się tak uwzieli na Messiego
0
Neymar jesteś zarąbisty!!!!!!!
0
Neymar strzela na zawołanie. Szkoda że nie będzie grać już w tym roku.
0
Messi powinien wygrać!
0
Neymar był jest i będzie
0
0
City strzela dużo bramek. Barca musi uważać żeby nie stracić bramki a tym bardziej przy stałych fragmentach gry.
0
Niech kupią Aguero!!!!!!!!!!!!!!!
0
Leo szybko wróć i pokaż ronaldo jak się gra.
1
Sergio najlepszy defensywny pomocnik świata i wszechświata!
0
Alba rozegrał wczoraj solidny mecz. Przecież on kopnął piłką w ręce gracza z Vilareal.
0
Bez Neymara w takiej dyspozycji. Oby Barcelona wygrała! A real i atletico niech przegrają.
0
Wygrana FCB!!!!!!!!!!! Neymar prawie hat-tricka!!!!!!!
0
Neymar rozstrzelał się na dobre!
0
Jeeest! Freszcie bramka!!!!!!!!!! Brawo Neymar!!!!!!!!