0

Aguero.

0

Messi był jest i będzie w BARCELONIE!!!!!!!!!!!!!!

0

Dobry Alexis.

0

Dobrze że Valdes wróci bo będzie nas czekać ciężki mecz z Atletico.

0

Prosi o cierpliwość a sam nie był cierpliwy.

0

Noi skończyły się plotki o ewentualnym odejściu z Barcelony. Iniesta pasuje do Barcy i pewnie skończy piękną karierę w Barcelonie.

0

Wesołych świąt FC Barcelona!!!!!!!!!!

0

Ja chcę spotkać Neymara.

0

Wesołych Świąt!

0

Jak Messi wróci to pokaże jak się gra i że on zasłużył na złotą piłkę.

0

Neymar będzie najlepszy

0

Mój ulubiony sklep.

0

Ich pogieło.

0

Wracaj Leo!!!!!!!!!!

0

Jak kupimy ter Stegena i Reine to Pinto pujdzie do innego klubu lub skończy karierę.

0

Co się tak uwzieli na Messiego

0

Neymar jesteś zarąbisty!!!!!!!

0

Neymar strzela na zawołanie. Szkoda że nie będzie grać już w tym roku.

0

Messi powinien wygrać!

0

Neymar był jest i będzie

0

0

City strzela dużo bramek. Barca musi uważać żeby nie stracić bramki a tym bardziej przy stałych fragmentach gry.

0

Niech kupią Aguero!!!!!!!!!!!!!!!

0

Leo szybko wróć i pokaż ronaldo jak się gra.

1

Sergio najlepszy defensywny pomocnik świata i wszechświata!

0

Alba rozegrał wczoraj solidny mecz. Przecież on kopnął piłką w ręce gracza z Vilareal.

0

Bez Neymara w takiej dyspozycji. Oby Barcelona wygrała! A real i atletico niech przegrają.

0

Wygrana FCB!!!!!!!!!!! Neymar prawie hat-tricka!!!!!!!

0

Neymar rozstrzelał się na dobre!

0

Jeeest! Freszcie bramka!!!!!!!!!! Brawo Neymar!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?