0

Xavi - legenda Barcy.

0

Jak zawsze Cesc mówi mądrze.

0

Nie liczyłem bayernu.

0

No to barca pierwsza ich pokona.

0

Szkoda że Ney ma kontuzje.

0

Ile Tello marnował sytuacji wczoraj.

0

Wracaj!

0

Za pare sezonów Grimaldo będzie stanowił o sile Barcy.

0

A ja nie widzę real w final four.

0

Nie!!!!!!!!!!!!!

0

I dobrze.

0

Jak barca chcę zmocnić obronę to raczej Pique nie sprzeda. Po prostu Pique nie jest na sprzedaż!!!!!!!!!!!!!

0

Brawo Navaro.

0

To się Messi rostrzelał.

0

Messi już więcej strzelił goli w 120 minut niż ronaldo w tym roku.

0

Wracaj szybko.

0

Król jest jeden i nazywa się LEO MESSI!

0

Za długo to Messi z Neymarem nie pograli.

0

Oby to nie była grożna kontuzja Neymara.

0

Tello nie zawiedź.

0

Tello może coś wreszcie pokaże.

0

Silna ławka rezerwowych.

0

Messi strzeli i Neymar!

0

Cała barca powinna być.

0

Już lepiej Davida Luiza kupić.

0

Xavi skończy kaierę w BARCELONIE!!!!!!!!

0

To był by dobry transfer.

0

Guardiola mówi że Xavi nie może odejść ( i ma racje) a sam odszedł.

0

Brawo Xavi!

0

Szkoda że Afellay nie zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?