Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi - legenda Barcy.
0
Jak zawsze Cesc mówi mądrze.
0
Nie liczyłem bayernu.
0
No to barca pierwsza ich pokona.
0
Szkoda że Ney ma kontuzje.
0
Ile Tello marnował sytuacji wczoraj.
0
Wracaj!
0
Za pare sezonów Grimaldo będzie stanowił o sile Barcy.
0
A ja nie widzę real w final four.
0
Nie!!!!!!!!!!!!!
0
I dobrze.
0
Jak barca chcę zmocnić obronę to raczej Pique nie sprzeda. Po prostu Pique nie jest na sprzedaż!!!!!!!!!!!!!
0
Brawo Navaro.
0
To się Messi rostrzelał.
0
Messi już więcej strzelił goli w 120 minut niż ronaldo w tym roku.
0
Wracaj szybko.
0
Król jest jeden i nazywa się LEO MESSI!
0
Za długo to Messi z Neymarem nie pograli.
0
Oby to nie była grożna kontuzja Neymara.
0
Tello nie zawiedź.
0
Tello może coś wreszcie pokaże.
0
Silna ławka rezerwowych.
0
Messi strzeli i Neymar!
0
Cała barca powinna być.
0
Już lepiej Davida Luiza kupić.
0
Xavi skończy kaierę w BARCELONIE!!!!!!!!
0
To był by dobry transfer.
0
Guardiola mówi że Xavi nie może odejść ( i ma racje) a sam odszedł.
0
Brawo Xavi!
0
Szkoda że Afellay nie zagra.