Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Szkoda że sam nie strzelił bramki.
0
Kiedy to się skończy.
0
Przyda im się odpoczynek.
0
Wracaj kapitanie!
0
Miną lata a tu 50 na plecach a Rivaldo gra.
0
Jak czas szybko leci...
0
Neuer jest dobry ale czy najlepszy? Wątpie.
0
Mogliby dać spokój.
0
Najlepiej to wygrać wszystkie mecze w lutym.
0
Puyol wracaj szybko.
0
Nowy duet Messi - Tello.
0
Messi jak będzie w formie to może być jeszcze królem strzelców.
0
Brawo Dongou za 100% celnych podań.
0
Po tych remisach z atletico i levante trzeba wygrać.
0
Ale plota.
0
Żeby to był krótki spadek formy.
0
Spokojnie real też musi kiedyś stracić punkty.
0
Szacun Rakitić.
0
Real też może zgubić punkty.
0
Afere chcą z robić.
0
Może jakby grał Neymar toby się wygrało.
0
Oby wygrać jak na Camp Nou.
0
Proszę proszę najpierw obraża Leo a tera pochwala. Coś jest na rzeczy.
0
Messi kolejny raz pokonał CR7.
0
Bale to raczej pomyłka.
0
Messi znowu wygrał z ronaldo.
0
Ważne żeby wygrać ligę.
0
Wygrać!
0
Szkoda że Tata nie dał szansy Afellayowi.