0

0

Szkoda że sam nie strzelił bramki.

0

Kiedy to się skończy.

0

Przyda im się odpoczynek.

0

Wracaj kapitanie!

0

Miną lata a tu 50 na plecach a Rivaldo gra.

0

Jak czas szybko leci...

0

Neuer jest dobry ale czy najlepszy? Wątpie.

0

Mogliby dać spokój.

0

Najlepiej to wygrać wszystkie mecze w lutym.

0

Puyol wracaj szybko.

0

Nowy duet Messi - Tello.

0

Messi jak będzie w formie to może być jeszcze królem strzelców.

0

Brawo Dongou za 100% celnych podań.

0

Po tych remisach z atletico i levante trzeba wygrać.

0

Ale plota.

0

Żeby to był krótki spadek formy.

0

Spokojnie real też musi kiedyś stracić punkty.

0

Szacun Rakitić.

0

Real też może zgubić punkty.

0

Afere chcą z robić.

0

Może jakby grał Neymar toby się wygrało.

0

Oby wygrać jak na Camp Nou.

0

Proszę proszę najpierw obraża Leo a tera pochwala. Coś jest na rzeczy.

0

Messi kolejny raz pokonał CR7.

0

Bale to raczej pomyłka.

0

Messi znowu wygrał z ronaldo.

0

Ważne żeby wygrać ligę.

0

Wygrać!

0

Szkoda że Tata nie dał szansy Afellayowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?