0

Ale gol.

0

Brawo Busi!

0

No to Adriano zagra.

0

Dużo bramek i radości dużo asyst i miłości dla Neymara!

0

Cieszy mnie informacja o powrocie Neymara.

0

Ja też.

0

O Cuenca!

0

Moim zdaniem Atletico wygra.

0

To ty jesteś za atletico czy za Barcą

0

Do ostatniej kolejki będzie ciekawa liga.

0

Dobra wiadomość.

0

David Luiz.

0

Brawo Alexis!

0

Alexia podobne do Alexisa.

0

Gundogan to by był zastępca Xaviego.

0

No to już liderami nie będziemy.

0

Przegraliśmy!

0

Mecz mieliśmy wygrany a tu porażka.

0

Alba czerwona kartka. Po meczu.

0

Fatalnie w defensywie gra barca.

0

Barca niech się lepiej bierze do roboty bo porażka się szykuje.

0

Jest żle!

0

Leo Messi = Goooool!!!!!!!!!!

0

Ter Stegen czekamy!

0

Barca musi to wygrać.

0

Kurde!

0

Ojj Valdes.

0

Ale blisko!

0

Może Messi się przełamie w lidze.

0

Gooooooool Alexis!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?