Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale gol.
0
Brawo Busi!
0
No to Adriano zagra.
0
Dużo bramek i radości dużo asyst i miłości dla Neymara!
0
Cieszy mnie informacja o powrocie Neymara.
0
Ja też.
0
O Cuenca!
0
Moim zdaniem Atletico wygra.
0
To ty jesteś za atletico czy za Barcą
0
Do ostatniej kolejki będzie ciekawa liga.
0
Dobra wiadomość.
0
David Luiz.
0
Brawo Alexis!
0
Alexia podobne do Alexisa.
0
Gundogan to by był zastępca Xaviego.
0
No to już liderami nie będziemy.
0
Przegraliśmy!
0
Mecz mieliśmy wygrany a tu porażka.
0
Alba czerwona kartka. Po meczu.
0
Fatalnie w defensywie gra barca.
0
Barca niech się lepiej bierze do roboty bo porażka się szykuje.
0
Jest żle!
0
Leo Messi = Goooool!!!!!!!!!!
0
Ter Stegen czekamy!
0
Barca musi to wygrać.
0
Kurde!
0
Ojj Valdes.
0
Ale blisko!
0
Może Messi się przełamie w lidze.
0
Gooooooool Alexis!!!!!!!!!!!!!!!!