0

Myślę że powinni zagrać Iniesta i Cesc . Jakby Barca wygrywała z City to wejść powinien Xavi żeby uspokoić grę.

0

Puyol to serce barcy.

0

Hamstwo w państwie.

0

Nie powinni w puszczać takich kibiców.

0

Po wygraną z City!

0

Ale w dużym el clasico barca wygra z realem.

0

Zobaczcie bramkę Neymara.

0

Adriano jest w lepszej formie niż Alba. Chciałbym żeby Adriano zagrał z City. Jego strzały z dystansu są dobre. W takim meczu by się to przydało.

0

Messi wraca do formy. Co cieszy.

0

Co za uderzenie...

0

Neymar!!!!!!! Powrót mistrza!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Stoch dwukrotnym mistrzem olimpijskim!!!!!!!!!!!!!!!

0

Masz racje Iniesta dzisiaj najlepszy.

0

Żeby tak z City grać.

0

Na zdjęciu widać jaki to dobry sędzia.

0

Jakby Pinto był młodszy to on mógł być zastępcą Valdesa.

0

''José Manuel Pinto zasłużył na przedłużenie kontraktu.'' Ma rację. Pinto pokazuje że jest świetnym bramkarzem.

0

Zbigniew Bródka mistrzem olimpijskim!!!!!!!!!!!

0

A tak poza tematem. Mamy trzeci złoty medal!!!!!!!!!!!!!

0

Thiago Messi następca Leo Messiego.

0

Masz rację. Messi jest najlepszy na świecie.

0

Oby wygrywać od początku do końca.

0

No to kiedy świat ma zobaczyć wielki duet Messi - Neymar.

0

Za 100 mln sprzedałbym Alexisa i kupić Aguero.

0

Małe el clasico. Mam nadzieję że wygra Barca B.

0

Czekam na hat-trick Messiego.

0

Chcę żeby Yaya Toure wrócił do Barcy.

0

Dokładnie.

0

Soriano by się teraz przydał Barcelonie.

0

Keita - super piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?