Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że powinni zagrać Iniesta i Cesc . Jakby Barca wygrywała z City to wejść powinien Xavi żeby uspokoić grę.
0
Puyol to serce barcy.
0
Hamstwo w państwie.
0
Nie powinni w puszczać takich kibiców.
0
Po wygraną z City!
0
Ale w dużym el clasico barca wygra z realem.
0
Zobaczcie bramkę Neymara.
0
Adriano jest w lepszej formie niż Alba. Chciałbym żeby Adriano zagrał z City. Jego strzały z dystansu są dobre. W takim meczu by się to przydało.
0
Messi wraca do formy. Co cieszy.
0
Co za uderzenie...
0
Neymar!!!!!!! Powrót mistrza!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Stoch dwukrotnym mistrzem olimpijskim!!!!!!!!!!!!!!!
0
Masz racje Iniesta dzisiaj najlepszy.
0
Żeby tak z City grać.
0
Na zdjęciu widać jaki to dobry sędzia.
0
Jakby Pinto był młodszy to on mógł być zastępcą Valdesa.
0
''José Manuel Pinto zasłużył na przedłużenie kontraktu.'' Ma rację. Pinto pokazuje że jest świetnym bramkarzem.
0
Zbigniew Bródka mistrzem olimpijskim!!!!!!!!!!!
0
A tak poza tematem. Mamy trzeci złoty medal!!!!!!!!!!!!!
0
Thiago Messi następca Leo Messiego.
0
Masz rację. Messi jest najlepszy na świecie.
0
Oby wygrywać od początku do końca.
0
No to kiedy świat ma zobaczyć wielki duet Messi - Neymar.
0
Za 100 mln sprzedałbym Alexisa i kupić Aguero.
0
Małe el clasico. Mam nadzieję że wygra Barca B.
0
Czekam na hat-trick Messiego.
0
Chcę żeby Yaya Toure wrócił do Barcy.
0
Dokładnie.
0
Soriano by się teraz przydał Barcelonie.
0
Keita - super piłkarz.