0

Brawo mistrzu!

0

Nie mogą zrozumieć że Neymar jest w Barcelonie.

0

I po lidera.

0

Munir to przyszłość barcy.

0

Tata zostaje po sezonie.

0

Czekam na ten transfer.

0

Puyol to obrońca nie pomocnik.

0

Najpierw obrońca.

0

A tak odnośnie do Puyola. Puyol zostań!

0

Bale najładniejszą.

0

To szykuje się trypblet.

0

Po awans!

0

Słaby mecz w wykonaniu barcy.

0

Nie będę płakać jak odejdzie.

0

Neymar będzie najlepszy na świecie prędzej czy później.

0

A madryckie gazety swoje...

0

Wreszcie real znalazł dobrego trenera.

0

Mangala to by był dobry transfer.

0

Rotacje zawsze jakieś muszą być.

0

Brawo Barca!

0

Barca do roboty!

0

Wielka szkoda. Ale musi być ten pierwszy raz.

0

Nie!!!!!!!! Tylko nie Puyol!!!!!!!!

0

A oni znowu o tym transferze...

0

Tata popełnił błąd ale to się zdarza. Ważne żeby umieć je naprawić.

0

Leo wraca!

0

Jak przejdzie to za pare lat będzie siłą barcy.

0

Fajna ta nowa strona.

0

Do mateo93.

0

Jak barca wygra z almerią to zmienisz zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?