Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo mistrzu!
0
Nie mogą zrozumieć że Neymar jest w Barcelonie.
0
I po lidera.
0
Munir to przyszłość barcy.
0
Tata zostaje po sezonie.
0
Czekam na ten transfer.
0
Puyol to obrońca nie pomocnik.
0
Najpierw obrońca.
0
A tak odnośnie do Puyola. Puyol zostań!
0
Bale najładniejszą.
0
To szykuje się trypblet.
0
Po awans!
0
Słaby mecz w wykonaniu barcy.
0
Nie będę płakać jak odejdzie.
0
Neymar będzie najlepszy na świecie prędzej czy później.
0
A madryckie gazety swoje...
0
Wreszcie real znalazł dobrego trenera.
0
Mangala to by był dobry transfer.
0
Rotacje zawsze jakieś muszą być.
0
Brawo Barca!
0
Barca do roboty!
0
Wielka szkoda. Ale musi być ten pierwszy raz.
0
Nie!!!!!!!! Tylko nie Puyol!!!!!!!!
0
A oni znowu o tym transferze...
0
Tata popełnił błąd ale to się zdarza. Ważne żeby umieć je naprawić.
0
Leo wraca!
0
Jak przejdzie to za pare lat będzie siłą barcy.
0
Fajna ta nowa strona.
0
Do mateo93.
0
Jak barca wygra z almerią to zmienisz zdanie.