Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabregas mistrz pomocy.
0
Messiego najładniejsza.
0
Deulofeu lepszy od Tello.
0
Zdrowia Tito!
0
Da radę.
0
Xavi zagrał bardzo dobry mecz. Brawo Xavi!!!!!
0
Kończy się wspaniała era. Niestety.
0
Pożyjemy zobaczymy.
0
Alexis gra bardzo dobry sezon.
0
Po mistrzostwo! Ale najpierw trzeba wygrać mecze.
0
Dokładnie.
0
Brawo!
0
Mam nadzieje że barca wygra ligę hiszpańską ligę mistrzów i puchar króla.
0
Bramka Messiego przepiękna.
0
Brawo dla Puyola I Xaviego.
0
Puyol musi zostać. To serce blaugrany.
0
Kapitalna końcówka w wykonaniu barcy.
0
Nasz kapitan.
0
Zagrał i strzelił bramkę. Szacun Puyol.
0
Dokładnie.
0
Wygrana!!!!!!!
0
To jest czas Puyola i Xaviego.
0
Pedro asysta.
0
Xavi!!!!!!!!!!!!!! 4-1.
0
Dawać Barca dawać.
0
El Capitano!!!
0
Puyol!!!!!!!!!!!!!!
0
Wreszcie Iniesta.
0
Trzeba strzelić bo może być źle...
0
Neymar co ty robisz?