0

Fabregas mistrz pomocy.

0

Messiego najładniejsza.

0

Deulofeu lepszy od Tello.

0

Zdrowia Tito!

0

Da radę.

0

Xavi zagrał bardzo dobry mecz. Brawo Xavi!!!!!

0

Kończy się wspaniała era. Niestety.

0

Pożyjemy zobaczymy.

0

Alexis gra bardzo dobry sezon.

0

Po mistrzostwo! Ale najpierw trzeba wygrać mecze.

0

Dokładnie.

0

Brawo!

0

Mam nadzieje że barca wygra ligę hiszpańską ligę mistrzów i puchar króla.

0

Bramka Messiego przepiękna.

0

Brawo dla Puyola I Xaviego.

0

Puyol musi zostać. To serce blaugrany.

0

Kapitalna końcówka w wykonaniu barcy.

0

Nasz kapitan.

0

Zagrał i strzelił bramkę. Szacun Puyol.

0

Dokładnie.

0

Wygrana!!!!!!!

0

To jest czas Puyola i Xaviego.

0

Pedro asysta.

0

Xavi!!!!!!!!!!!!!! 4-1.

0

Dawać Barca dawać.

0

El Capitano!!!

0

Puyol!!!!!!!!!!!!!!

0

Wreszcie Iniesta.

0

Trzeba strzelić bo może być źle...

0

Neymar co ty robisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?