Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha w następnym sezonie w Barcelonie a nie w United.
0
Takim samolotem chętnie lecieć.
0
Jest!!!!!!! Adriano zagra!!!!!! Będą strzały z daleka.
0
Dokładnie. Valdes powinien zostać i zakończyć karierę w Barcelonie.
0
Fajnie jakby został w Barcelonie.
0
Kolejny odcinek telenoweli.
0
Adriano.
0
Ciekawe czy będzie się śmiał gdy barca wygra z realem.
0
Munir to będzie przyszłość barcy.
0
Szkoda że odejdzie po sezonie. Chciałbym żeby został.
0
Po prostu Xavi to mistrz!
0
Dobra decyzja Taty.
0
Przydałby się Barcelonie. To wspaniały zawodnik.
0
Kiedy oni to skończą.
0
Barca wczoraj dobrze grała. Jest forma.
0
Nie. Rafinha w następnym sezonie w Barcelonie.
0
Szacun dla Pique.
0
Brawo barca!
0
Valdes najlepszy bramkarz świata według mnie.
0
Leo Messi!!!!!!!!!!!!
0
Neymar musi wejść drugiej połowie.
0
Grając na posiadanie piłki, Barca traci możliwośc ataku praktycznie. Od wrzutek Alvesa robi mi się niedobrze. City miało jedynie moment kiedy przycisnęli a tak to cały czas czekają i czekają.
0
Kto wygra mecz! Barca!!!!!!!!!!
0
Liczę na dobry mecz i wygrany przez Barce.
0
Też mam stresa.
0
Nie mogę się doczekać tego meczu.
0
City bez aguero. Trzeba to wykorzystać.
0
Po wygraną!
0
I wygrany przez barcelone.
0
Lepsze to nisz Wielki Piątek.