0

Rafinha w następnym sezonie w Barcelonie a nie w United.

0

Takim samolotem chętnie lecieć.

0

Jest!!!!!!! Adriano zagra!!!!!! Będą strzały z daleka.

0

Dokładnie. Valdes powinien zostać i zakończyć karierę w Barcelonie.

0

Fajnie jakby został w Barcelonie.

0

Kolejny odcinek telenoweli.

0

Adriano.

0

Ciekawe czy będzie się śmiał gdy barca wygra z realem.

0

Munir to będzie przyszłość barcy.

0

Szkoda że odejdzie po sezonie. Chciałbym żeby został.

0

Po prostu Xavi to mistrz!

0

Dobra decyzja Taty.

0

Przydałby się Barcelonie. To wspaniały zawodnik.

0

Kiedy oni to skończą.

0

Barca wczoraj dobrze grała. Jest forma.

0

Nie. Rafinha w następnym sezonie w Barcelonie.

0

Szacun dla Pique.

0

Brawo barca!

0

Valdes najlepszy bramkarz świata według mnie.

0

Leo Messi!!!!!!!!!!!!

0

Neymar musi wejść drugiej połowie.

0

Grając na posiadanie piłki, Barca traci możliwośc ataku praktycznie. Od wrzutek Alvesa robi mi się niedobrze. City miało jedynie moment kiedy przycisnęli a tak to cały czas czekają i czekają.

0

Kto wygra mecz! Barca!!!!!!!!!!

0

Liczę na dobry mecz i wygrany przez Barce.

0

Też mam stresa.

0

Nie mogę się doczekać tego meczu.

0

City bez aguero. Trzeba to wykorzystać.

0

Po wygraną!

0

I wygrany przez barcelone.

0

Lepsze to nisz Wielki Piątek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?