0

Ambicja nie pozwoliła wygrać z sociedadem.

0

Polska na euro!

0

Ciąg dalszy przygody o transferze Neymara... Świat nie zna granic.

0

Ładne zawody zagrał wczoraj sociedad. Niestety nasza barca nie.

0

Brawo Barca! Czego nie mogę powiedzieć po wczorajszym meczu z sociedad.

0

Będą mieć czas wrócić do formy.

0

Yaya wróć do barcy.

0

Nie ważne ile będziemy mieć punktów ważne żeby wygrać ligę.

0

Jeszcze barca będzie mistrzem Hiszpanii! Takie przeczucie. Zawsze blaugrana miała obniżkę formy w zimę. Bój się real i atletico. Barca do boju!

0

Coraz mniej rotacji. Jakoś tego nie widzę.

0

Katastrofa była wczoraj.

0

Trzeba odrzyskać fotel lidera.

0

Martino źle ustawił na ten mecz skład. Alves dobrze zagrał z Manchesterem a Tata wziął Montoye. Dwóch defensywnych pomocników to był skandal jak cały mecz.

0

Masz racje.

0

Valdesa decyzja gdzie będzie grał w następnym sezonie.

0

Brawo Leo! Szkoda że barca przegrała wczoraj.

0

Messi po hat - tricka. Ale najważniejsze żeby barca wygrała.

0

Czekam na wygraną barcy na san Sebastian.

0

Co się tak uczepili tego transferu.

0

''Toni Grande, asystent Vicente del Bosque, przyznał, że Carles Puyol nie pojedzie na Mundial, jeśli nie będzie grał więcej'' A Casillas nie gra często i co pojedzie.

0

Ja też.

0

Puyol na mundial.

0

Co ten ronaldo robi na zdjęciu.

0

Valdes zostań!!!!!!!!

0

Dobrze Cesc powiedziałeś Mou.

0

real płacze bo Neymar nie jest w madrycie a jest w Katalonii.

0

Brawo za kolejne zwycięstwo w Top 16

0

''Dyktując rzut karny dla Barcelony za faul, który, zdaniem Chilijczyka, miał miejsce poza polem karnym.'' Sędzia dobrze uznał że był karny bo Demichelis faulował Messiego już w polu karnym.

0

Jak na razie Tata dobrze prowadzi barce do kolejnych tytułów.

0

Chciałbym Aguero w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?