Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ambicja nie pozwoliła wygrać z sociedadem.
0
Polska na euro!
0
Ciąg dalszy przygody o transferze Neymara... Świat nie zna granic.
0
Ładne zawody zagrał wczoraj sociedad. Niestety nasza barca nie.
0
Brawo Barca! Czego nie mogę powiedzieć po wczorajszym meczu z sociedad.
0
Będą mieć czas wrócić do formy.
0
Yaya wróć do barcy.
0
Nie ważne ile będziemy mieć punktów ważne żeby wygrać ligę.
0
Jeszcze barca będzie mistrzem Hiszpanii! Takie przeczucie. Zawsze blaugrana miała obniżkę formy w zimę. Bój się real i atletico. Barca do boju!
0
Coraz mniej rotacji. Jakoś tego nie widzę.
0
Katastrofa była wczoraj.
0
Trzeba odrzyskać fotel lidera.
0
Martino źle ustawił na ten mecz skład. Alves dobrze zagrał z Manchesterem a Tata wziął Montoye. Dwóch defensywnych pomocników to był skandal jak cały mecz.
0
Masz racje.
0
Valdesa decyzja gdzie będzie grał w następnym sezonie.
0
Brawo Leo! Szkoda że barca przegrała wczoraj.
0
Messi po hat - tricka. Ale najważniejsze żeby barca wygrała.
0
Czekam na wygraną barcy na san Sebastian.
0
Co się tak uczepili tego transferu.
0
''Toni Grande, asystent Vicente del Bosque, przyznał, że Carles Puyol nie pojedzie na Mundial, jeśli nie będzie grał więcej'' A Casillas nie gra często i co pojedzie.
0
Ja też.
0
Puyol na mundial.
0
Co ten ronaldo robi na zdjęciu.
0
Valdes zostań!!!!!!!!
0
Dobrze Cesc powiedziałeś Mou.
0
real płacze bo Neymar nie jest w madrycie a jest w Katalonii.
0
Brawo za kolejne zwycięstwo w Top 16
0
''Dyktując rzut karny dla Barcelony za faul, który, zdaniem Chilijczyka, miał miejsce poza polem karnym.'' Sędzia dobrze uznał że był karny bo Demichelis faulował Messiego już w polu karnym.
0
Jak na razie Tata dobrze prowadzi barce do kolejnych tytułów.
0
Chciałbym Aguero w Barcelonie.