Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Iniesta wejdzie.
0
Nic ciekawego się nie dzieje.
0
Ładne podanie Xavi.
0
Będzie się działo w rewanżu Barca - City.
0
Mam nadzieje że barca jeszcze coś strzeli.
0
Nudy. Barca dominuje, ale czegoś w końcowych momentach akcji brakuje. Wynik byłby znacznie spokojniejszy, gdyby obrona znów nie zachowała się jak banda dzieci we mgle. Gol Messiego to prawdziwe arcydzieło.
0
Trzeba strzelić bramkę.
0
0
0
Messi! Ależ bramka.
0
To 16 gol Alexisa w tym sezonie ligowym.
0
Brawo Alexis!!!!!!!!!
0
Brawo!
0
W celcie będzie grać regularnie a w barcie wcale.
0
Pepe ty symulancie.
0
Wygrać z almerią i tylko 1 pkt do odrobienia.
0
Szkoda że Atletico nie wygrało.
0
Tylko 3 pkt.
0
Messi pobije wszystkie rekordy. Po prostu mistrz.
0
Po zwycięstwo!
0
Gola to strzelił ale samobójczą...
0
Ostatnio słyszałem że podobno City jest zainteresowane roberto.
0
Mniej rotacji.
0
Tata jak na razie nie zawodzi. Barca jest w grze w lidze mistrzów [ najprawdopodobniej w ćwierćfinale ] walczą o mistrzostwo Hiszpanii i są w finale pucharu króla. Czyżby była potrójna korona.
0
Po 3 pkt.
0
Brawo za wygraną.
0
Każdy robi jakieś błędy.
0
Liczę na pogrom. Gramy u siebie więc będzie łatwiej.
0
Ronaldo.
0
Powinni zmienić tytuł tego artykułu na Bartra: Musimy wygrać!