0

Niech Iniesta wejdzie.

0

Nic ciekawego się nie dzieje.

0

Ładne podanie Xavi.

0

Będzie się działo w rewanżu Barca - City.

0

Mam nadzieje że barca jeszcze coś strzeli.

0

Nudy. Barca dominuje, ale czegoś w końcowych momentach akcji brakuje. Wynik byłby znacznie spokojniejszy, gdyby obrona znów nie zachowała się jak banda dzieci we mgle. Gol Messiego to prawdziwe arcydzieło.

0

Trzeba strzelić bramkę.

0

Bramka Leo.

0

Bramka Alexisa.

0

Messi! Ależ bramka.

0

To 16 gol Alexisa w tym sezonie ligowym.

0

Brawo Alexis!!!!!!!!!

0

Brawo!

0

W celcie będzie grać regularnie a w barcie wcale.

0

Pepe ty symulancie.

0

Wygrać z almerią i tylko 1 pkt do odrobienia.

0

Szkoda że Atletico nie wygrało.

0

Tylko 3 pkt.

0

Messi pobije wszystkie rekordy. Po prostu mistrz.

0

Po zwycięstwo!

0

Gola to strzelił ale samobójczą...

0

Ostatnio słyszałem że podobno City jest zainteresowane roberto.

0

Mniej rotacji.

0

Tata jak na razie nie zawodzi. Barca jest w grze w lidze mistrzów [ najprawdopodobniej w ćwierćfinale ] walczą o mistrzostwo Hiszpanii i są w finale pucharu króla. Czyżby była potrójna korona.

0

Po 3 pkt.

0

Brawo za wygraną.

0

Każdy robi jakieś błędy.

0

Liczę na pogrom. Gramy u siebie więc będzie łatwiej.

0

Ronaldo.

0

Powinni zmienić tytuł tego artykułu na Bartra: Musimy wygrać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?