Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem jedno. Barca do roboty!!!!!!!!
0
No nie ładnie.
0
Powrót Rafinhii raczej pewny, z Deulo nic nie wiadomo. Stoper MUSI przyjść i przyjdzie a jeszcze jeden transfer też będzie. A jak nie to niech ta banda wypier*ala ze stołków (mówie o zarządzie).
0
Ja już czekam na okienko transferowe.
0
Tylko cud może uratować Barcelonę. Nic im dziś nie wychodz
0
Niepotrzebnie podali do mediów tą wiadomość, powinno zostać, że zabraknie go z powodów osobistych i tyle.
0
Nie dziwię się Messiemu że wymiotuje. Jak Barca gra tak jak dzisiaj to mi też chcę się wymiotować.
0
No i znowu obrona jak dzieci we mgle.
0
Niewierze!
0
Po 3 pkt.
0
Brawo Barca!
0
Wolę Aguero.
0
Oby to był udany powrót.
0
To bramkę może strzeli Mascherano.
0
Trzymaj się Andres.
0
Wygrać dla Iniesty
0
Po zwycięstwo!
0
Brawo Barca!
0
Aguero to marzenie.
0
To by była obrona.
0
Puyol mistrz.
0
Brawo dla Neya za hat-tricka.
0
Mou pochwala Leo. Podejrzane.
0
Thiago: ''Odszedłbym do jakiejkolwiek drużyny zamiast siedzieć na ławce'' A do Legii też.
0
Brawo Neymar!
0
Dziękujemy Puyol za wszystko co zrobiłeś dla klubu.
0
Adriano powinien jechać na mundial.
0
Fajnie jakby Argentyna wygrała MŚ.
0
Odchodzi wielka legenda Barcy.
0
Zawsze za Barceloną. Na dobre i na złe.