0

Powiem jedno. Barca do roboty!!!!!!!!

0

No nie ładnie.

0

Powrót Rafinhii raczej pewny, z Deulo nic nie wiadomo. Stoper MUSI przyjść i przyjdzie a jeszcze jeden transfer też będzie. A jak nie to niech ta banda wypier*ala ze stołków (mówie o zarządzie).

0

Ja już czekam na okienko transferowe.

0

Tylko cud może uratować Barcelonę. Nic im dziś nie wychodz

0

Niepotrzebnie podali do mediów tą wiadomość, powinno zostać, że zabraknie go z powodów osobistych i tyle.

0

Nie dziwię się Messiemu że wymiotuje. Jak Barca gra tak jak dzisiaj to mi też chcę się wymiotować.

0

No i znowu obrona jak dzieci we mgle.

0

Niewierze!

0

Po 3 pkt.

0

Brawo Barca!

0

Wolę Aguero.

0

Oby to był udany powrót.

0

To bramkę może strzeli Mascherano.

0

Trzymaj się Andres.

0

Wygrać dla Iniesty

0

Po zwycięstwo!

0

Brawo Barca!

0

Aguero to marzenie.

0

To by była obrona.

0

Puyol mistrz.

0

Brawo dla Neya za hat-tricka.

0

Mou pochwala Leo. Podejrzane.

0

Thiago: ''Odszedłbym do jakiejkolwiek drużyny zamiast siedzieć na ławce'' A do Legii też.

0

Brawo Neymar!

0

Dziękujemy Puyol za wszystko co zrobiłeś dla klubu.

0

Adriano powinien jechać na mundial.

0

Fajnie jakby Argentyna wygrała MŚ.

0

Odchodzi wielka legenda Barcy.

0

Zawsze za Barceloną. Na dobre i na złe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?