1

No to się doigrał Pellegrini.

0

Po wygraną!

0

Fajny fryz na zdjęciu ma Song.

0

Lubię Songa.

1

Wielka nadzieja futbolu w Barcelonie.

0

Samobój Ter Stegena. Oby nie robił tak w Barcelonie.

1

Rafinha to będzie znakomity piłkarz. Oby dostawał w następnym sezonie w barcie dużo szans.

0

Chciałbym żeby Pep wrócił.

0

Ciekawe czy będzie już mniej rotacji.

0

Dobrze mówi Cesc.

0

Wolałbym żeby Tata został. Zależy od osiągnięć w tym sezonie.

1

'' To najlepszy piłkarz w historii''.Pep mówi prawdę.

0

Brawo za kolejne zwycięstwo!

0

Wzmocnienia są ważne.

0

Adriano na mundial!

0

Nie rozumiem Scolariego że nie powołuje Adriano.

0

A Bartra?

0

Może hat-trick Messiego.

0

Jest!!!!!! Montoya zostaje!!!!!!!!

0

Z Dongou będzie pożytek.

0

Brawo dla zarządu za transfer. Halilović gra podobnie jak Messi.

0

Też bym chciał żeby został.

0

Abi wróć!

0

Barca wygra i się skończą komentarze o zwolnieniu Martino.

0

Brawo!

0

Fajny artykuł. Fajnie się czyta.

0

Sprzedać.

0

Athletic Bilbao trudny rywal. Trzeba wygrać!

0

Świetny sezon gra Alexis.

0

Ciekawy transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?