Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to się doigrał Pellegrini.
0
Po wygraną!
0
Fajny fryz na zdjęciu ma Song.
0
Lubię Songa.
1
Wielka nadzieja futbolu w Barcelonie.
0
Samobój Ter Stegena. Oby nie robił tak w Barcelonie.
1
Rafinha to będzie znakomity piłkarz. Oby dostawał w następnym sezonie w barcie dużo szans.
0
Chciałbym żeby Pep wrócił.
0
Ciekawe czy będzie już mniej rotacji.
0
Dobrze mówi Cesc.
0
Wolałbym żeby Tata został. Zależy od osiągnięć w tym sezonie.
1
'' To najlepszy piłkarz w historii''.Pep mówi prawdę.
0
Brawo za kolejne zwycięstwo!
0
Wzmocnienia są ważne.
0
Adriano na mundial!
0
Nie rozumiem Scolariego że nie powołuje Adriano.
0
A Bartra?
0
Może hat-trick Messiego.
0
Jest!!!!!! Montoya zostaje!!!!!!!!
0
Z Dongou będzie pożytek.
0
Brawo dla zarządu za transfer. Halilović gra podobnie jak Messi.
0
Też bym chciał żeby został.
0
Abi wróć!
0
Barca wygra i się skończą komentarze o zwolnieniu Martino.
0
Brawo!
0
Fajny artykuł. Fajnie się czyta.
0
Sprzedać.
0
Athletic Bilbao trudny rywal. Trzeba wygrać!
0
Świetny sezon gra Alexis.
0
Ciekawy transfer.