0

Żeby city nie miało żadnych rożnych. Bo to się może żle skończyć...

0

Neymar najładniejsza bramka.

0

Zdrowia Šterbik!

0

''Manchester City - FC Barcelona: czy wiesz, że... Barca wygra.

0

Najtrudniejszy mecz barcy w tym sezonie. Oby wygrany!

0

Mi się śniło że wygraliśmy 2:0. Strzelił Neymar i Messi. Piękny sen.

0

Mourinho niech się lepiej zajmie chelsea.

0

Jedna wiara jedno życie barcelona ponad życie BARCA!! do BOJU!!!

0

Brawo!

0

Tańczył bo chciał. Cieszył się z bramki. Jakiś problem?

0

Pewnie to był piękny mecz.

0

Liczę na dwa zwycięstwa.

0

Brawo Barca!

0

Z Fernandinho czy nie barca musi wygrać.

0

Nie mogę się doczekać meczu. Oby wygrany!

0

Liczę na dobre widowisko. Barca wygra!!!!!!

0

Bartra.

0

Jeszcze jakby był w Barcelonie...

0

Barca bez Messiego to nie Barca.

0

Dla Barcy dobrze że nie zagra Aguero.

0

''Dani Alves: Manchester City nigdy nie będzie Barçą'' Wrzutki Alvesa nigdy nie będą dobre.

0

Jest tu coś podejrzane.

0

To już za dwa dni ale zleciało.

0

Po wygraną w lidze mistrzów!

0

Dokładnie.

0

Szybkiego powrotu do zdrowia.

0

wczoraj. Sorry za błąd.

0

Zagrać z City tak jak wczowaj.

0

Ale w lidze mistrzów Barca wygra.

0

Zubi mądrze mówi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?