Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby city nie miało żadnych rożnych. Bo to się może żle skończyć...
0
Neymar najładniejsza bramka.
0
Zdrowia Šterbik!
0
''Manchester City - FC Barcelona: czy wiesz, że... Barca wygra.
0
Najtrudniejszy mecz barcy w tym sezonie. Oby wygrany!
0
Mi się śniło że wygraliśmy 2:0. Strzelił Neymar i Messi. Piękny sen.
0
Mourinho niech się lepiej zajmie chelsea.
0
Jedna wiara jedno życie barcelona ponad życie BARCA!! do BOJU!!!
0
Brawo!
0
Tańczył bo chciał. Cieszył się z bramki. Jakiś problem?
0
Pewnie to był piękny mecz.
0
Liczę na dwa zwycięstwa.
0
Brawo Barca!
0
Z Fernandinho czy nie barca musi wygrać.
0
Nie mogę się doczekać meczu. Oby wygrany!
0
Liczę na dobre widowisko. Barca wygra!!!!!!
0
Bartra.
0
Jeszcze jakby był w Barcelonie...
0
Barca bez Messiego to nie Barca.
0
Dla Barcy dobrze że nie zagra Aguero.
0
''Dani Alves: Manchester City nigdy nie będzie Barçą'' Wrzutki Alvesa nigdy nie będą dobre.
0
Jest tu coś podejrzane.
0
To już za dwa dni ale zleciało.
0
Po wygraną w lidze mistrzów!
0
Dokładnie.
0
Szybkiego powrotu do zdrowia.
0
wczoraj. Sorry za błąd.
0
Zagrać z City tak jak wczowaj.
0
Ale w lidze mistrzów Barca wygra.
0
Zubi mądrze mówi.