0

FC Barcelona 11 Fajnie bybyło.

0

''Odszedłem z Barçy, ponieważ mnie nie doceniali''. Tak go nie doceniali że odszedł do największego rywala.

0

'' Możemy wyeliminować Barçę''. Chyba barca was wyeliminuje.

0

Sprzedaż Messiego . Nie pasują do siebie te słowa .

0

To dobry piłkarz. Szkoda że już nie jest w barcelone.

0

Tak dostał.

0

Masz 100% racji.

0

Rafinha wróci i będzie git.

0

Tata dobrze mówi.

0

Blatter się pomylił Messi jest najlepszy.

0

Wreszcie Neymar!

0

Zawsze w Barcelonie Pinto grał w pucharze króla. Więc dlaczego nie teraz?

0

Pinto jest coraz lepszy. Powinien zagrać w finale.

0

Ja też bym go chciał.

0

Barca ich poniżyła.

0

Ktoś tutaj płacze.

0

Zemsta będzie słodka.

0

Czekam na finał.

0

Właśnie w lidze trzeba wygrać.

0

Remis.

0

Powiem jedno obrona!

0

Alves. Tak blisko.

0

Pinto dziś odważnie gra.

0

Song.

0

Coraz bliżej barca 2 bramki.

0





Całkiem przyzwoita gra Barcy. Pomoc sobie radzi, są gry w trójkątach, szybki i agresywny w miarę pressing. Kilka niedociągnięć w defensywie się pojawiło, ale ogólnie jest ok.




,

0

Nie mogę się doczekać Rafinii.

0

1 - 0 po pierwszej połowie.

0

Prawie zawał.

0

Messi!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?