Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FC Barcelona 11 Fajnie bybyło.
0
''Odszedłem z Barçy, ponieważ mnie nie doceniali''. Tak go nie doceniali że odszedł do największego rywala.
0
'' Możemy wyeliminować Barçę''. Chyba barca was wyeliminuje.
0
Sprzedaż Messiego . Nie pasują do siebie te słowa .
0
To dobry piłkarz. Szkoda że już nie jest w barcelone.
0
Tak dostał.
0
Masz 100% racji.
0
Rafinha wróci i będzie git.
0
Tata dobrze mówi.
0
Blatter się pomylił Messi jest najlepszy.
0
Wreszcie Neymar!
0
Zawsze w Barcelonie Pinto grał w pucharze króla. Więc dlaczego nie teraz?
0
Pinto jest coraz lepszy. Powinien zagrać w finale.
0
Ja też bym go chciał.
0
Barca ich poniżyła.
0
Ktoś tutaj płacze.
0
Zemsta będzie słodka.
0
Czekam na finał.
0
Właśnie w lidze trzeba wygrać.
0
Remis.
0
Powiem jedno obrona!
0
Alves. Tak blisko.
0
Pinto dziś odważnie gra.
0
Song.
0
Coraz bliżej barca 2 bramki.
0
Całkiem przyzwoita gra Barcy. Pomoc sobie radzi, są gry w trójkątach, szybki i agresywny w miarę pressing. Kilka niedociągnięć w defensywie się pojawiło, ale ogólnie jest ok.
,
0
Nie mogę się doczekać Rafinii.
0
1 - 0 po pierwszej połowie.
0
Prawie zawał.
0
Messi!!!!!!!!