Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale okazja Getafe.
0
Tello za Sancheza.
0
Ojj Alexis.
0
Jeszcze niech Messi strzeli.
0
Messi wchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gooooooooool!!!!!!!! Fabs!!!!!!!!!!!!
0
Karny.
0
Brawo Pinto.
0
To oznacza że real bez ronaldo lepiej gra niż z ronaldo.
0
Po pierwszej połowie 1:0 dla barcy.
0
Dobra interwencja Pinto.
0
Główka Puyola.
0
Goooooooooool!! Fabregas!!!!!!!!!!!!!!
0
No to się zaczyna.
0
Brawo Cesc!
0
Ta a na zdjęciu już myśli o barcelonie jak pokonać. Ale się mu nie uda.
0
Wreszcie Messi wrócił!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Lepiej żeby teraz nie zagrał niż z atletico.
0
Real to taki przewrażliwiony klub.
0
Ribery nie rób sobie nadziei bo Messi jest najlepszy.
0
No to wreszcie się wyjaśniło.
0
Najważniejsze żeby był gotowy a mecz z Atletico.
0
Oczywiście barca wygra.
0
A niech se idzie.
0
To było pamiętne zwycięstwo! Czekam na wyższe!
0
0
Pedro i gol!
0
Niezła akcja Elche.
0
Gooooooooooooooool!!!!!!!!!! Alexis Sanchez!!!!!!
0
Barca może by wybrała Coutoisa gdyby dobrze grał nogami.