0

Ale okazja Getafe.

0

Tello za Sancheza.

0

Ojj Alexis.

0

Jeszcze niech Messi strzeli.

0

Messi wchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Gooooooooool!!!!!!!! Fabs!!!!!!!!!!!!

0

Karny.

0

Brawo Pinto.

0

To oznacza że real bez ronaldo lepiej gra niż z ronaldo.

0

Po pierwszej połowie 1:0 dla barcy.

0

Dobra interwencja Pinto.

0

Główka Puyola.

0

Goooooooooool!! Fabregas!!!!!!!!!!!!!!

0

No to się zaczyna.

0

Brawo Cesc!

0

Ta a na zdjęciu już myśli o barcelonie jak pokonać. Ale się mu nie uda.

0

Wreszcie Messi wrócił!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Lepiej żeby teraz nie zagrał niż z atletico.

0

Real to taki przewrażliwiony klub.

0

Ribery nie rób sobie nadziei bo Messi jest najlepszy.

0

No to wreszcie się wyjaśniło.

0

Najważniejsze żeby był gotowy a mecz z Atletico.

0

Oczywiście barca wygra.

0

A niech se idzie.

0

To było pamiętne zwycięstwo! Czekam na wyższe!

0

0

Pedro i gol!

0

Niezła akcja Elche.

0

Gooooooooooooooool!!!!!!!!!! Alexis Sanchez!!!!!!

0

Barca może by wybrała Coutoisa gdyby dobrze grał nogami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?