0

Ronaldo wygrał bo Leo miał kontuzje.

1

Ronaldo jakby Messi wygrał by powiedział że fifa z fałszowała wyniki a Leo bez żadnych skandali.

0

A mówią że mamy problemy z obroną.

0

Wreszcie się skończyły te plotki.

0

Jak Messi nie będzie mieć kontuzji to wygra złotą piłkę.

0

A Martino?

0

Wiedzą że barca jest najlepsza to nie głosują.

0

I tak każdy wie że najlepszy jest Messi.

0

Dobra opcja.

0

Brać go!

0

Nie rozumiesz że Messi jest najlepszy.

0

Jeszcze Montoya.

0

Oby to była nie groźna kontuzja.

0

Real przegrał z atletico a Barca z remisowała. Barca lepsza od realu.

0

Może by FCB wygrała jakby Messi i Neymar zagrali od początku spotkania.

0

Niestety remis.

0

Messi na boisku!!!!!!!!!

0

Brakuje w ofensywie Messiego i Neymara.

0

Atletico już fauluje.

0

Ojj Xavi.

0

Pedro się rozkręca.

0

Aż Pique strzela.

0

W drugiej połowie powinni wejść Neymar i Messi.

0

Dobra akcja barcy.

0

Barca budź się!!!!

0

Trzeba wygrać chociaż bez Messiego i Neymara będzie trudno.

0

Wygrana!

0

Messi dublet.

0

Już myślałem że Messi strzelił.

0

Goooooooooooooooool! Messi!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?