Mateusz Syska
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo wygrał bo Leo miał kontuzje.
1
Ronaldo jakby Messi wygrał by powiedział że fifa z fałszowała wyniki a Leo bez żadnych skandali.
0
A mówią że mamy problemy z obroną.
0
Wreszcie się skończyły te plotki.
0
Jak Messi nie będzie mieć kontuzji to wygra złotą piłkę.
0
A Martino?
0
Wiedzą że barca jest najlepsza to nie głosują.
0
I tak każdy wie że najlepszy jest Messi.
0
Dobra opcja.
0
Brać go!
0
Nie rozumiesz że Messi jest najlepszy.
0
Jeszcze Montoya.
0
Oby to była nie groźna kontuzja.
0
Real przegrał z atletico a Barca z remisowała. Barca lepsza od realu.
0
Może by FCB wygrała jakby Messi i Neymar zagrali od początku spotkania.
0
Niestety remis.
0
Messi na boisku!!!!!!!!!
0
Brakuje w ofensywie Messiego i Neymara.
0
Atletico już fauluje.
0
Ojj Xavi.
0
Pedro się rozkręca.
0
Aż Pique strzela.
0
W drugiej połowie powinni wejść Neymar i Messi.
0
Dobra akcja barcy.
0
Barca budź się!!!!
0
Trzeba wygrać chociaż bez Messiego i Neymara będzie trudno.
0
Wygrana!
0
Messi dublet.
0
Już myślałem że Messi strzelił.
0
Goooooooooooooooool! Messi!!!!!!!!!