Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi też siebie żal :(
0
Zarządzie: kończ Wasc, wstydu oszczędź!
0
Obu zatem powtórzył wyczyn wcześniejszego wuefisty w pierwszym sezonie.
1
Spoko spoko, sam często błędy popelniam!
37
No to cóż, pozostaje dzisiaj liczyć że FAX w biurze jest sprawny.
0
No to podlicz czy daje 100, powodzonka.
2
Ciekawe to jest to ze 78+18+5 W tym wypadku daje 100 (bo rozumiem ze do % porównujemy, czyli do 100). W sumie takie okienko ze mnie nic już nie dziwi :p
1
Pamiętam jak zalowalem gdy do Realu przechodził :( świetny gracz i jak najbardziej na tak, ale tylko za rozsądną kasę.
0
Ale futbol sie zmienil, teraz jesli obrona nie jest wspomagana ofensywnymi skrzydlowymi, to czesto taka druzyna dostaje lanie
0
Jakby Dembele i Cou mieli za zadanie wspomagac obrone, to wcale nie jest zbyt ofensywnie.
3
Jarosław.
1
Muszę przyznać, że mnie zaintrygowałes, Cou przyjdzie!
0
I nic noe robią. Właśnie to est z nimi nie tak. I nie porównuj proszę zwykłej pracy do grania w piłkę w, bo oni mają taka kasę że więcej nie trzeba a karierę mozna tylko raz w zasadzie zrobić skoro już dotarli tu gdzie sa.
0
Też go lubiłem. Czas dokonany.
11
Tak sobie teraz myślę, że nie potrafię pojąć w żaden sposób tak wielkiego braku ambicji jak u Ardy czy Douglasa.. wiedzą że nie mają szansy, nawet najmniejszej, na grę a i tak zamiast odejść, zgadzając się na mniejsze zarobki do klubów, w których by grali i walczyli o miejsce. Wola siedzieć na tyłku, cały świat piłki z nich szydzi a oni nic..
Ja gdybym miał choć cień szansy być na ich miejscu to bym się ani sekundy nie zastanawiał. Szkoda, że Barca ma takich graczy u siebie w kadrze, bo nie dość że inkasuja wielkie pieniądze to w dodatku kompletnie nic nie dają.
0
Pablo z Bogdańca :D
2
Nie dali bo by skradł całe show.
1
Kwestia godzin aż będzie zdrowy!
0
Gremlin źle zespół ustawił. Wystarczyło zagrać z Leo cofniętym, a tak traciliśmy z przodu, bo Leo się cofał cały czas i zostawała pusta przestrzeń, której nikt nie wypełniał. Ale sprawdził coś i pewnie już tego nie powtórzy.
Sergi ewidentnie do pomocy, bo potrafi przytrzymać i przedryblować kilku rywali, do tego jest szybki. Jeśli Cou nie przyjdzuie, to Sergi musi zagościć w pomocy i musimy zakontraktować Seriego, by regulował tempo gry. I wtedy Leo by się nie musiał aż tak cofać. Semedo musi grać na prawej, bo ma żelazne płuca i będzie naszym nowym Alvesem, ale musi grać!
0
Offside: 0.
Ewidentnie brak Suareza, on zawsze kilka razy zerwiew, czego dzisiaj brakowało.
2
Jak to mówią: hejters gonna hejt :d
20
Paulinho dla mnie ZM. Wszedł i wygraliśmy. Crack.
0
Brawa dla Deulo :)
1
Bo Bartosz po pierwszej połowie się jednak namyslil na transfer.
2
Potrzebna kreacja w środku, dlatego Paulinho obligatoryjnie musi się już pojawić.
0
Ot, cały Bartosz.
1
Zadzwoniłem do niego w przerwie i powiedział mi że do przewrotki skakał.
0
Ale że nas obu Barto nie wysłuchał, to nie uwierzę!
8
Mówiłem: brać Misiaczka! To Barto "nie wiem czemu tu jestem" się rozmyslil!
4
Ewidentny karny. Pique dosłownie był przetrzymywany gdy chciał zrobić przewrotke.