27

Nie wierzę w to co czytam.

0

Chopin - najlepsza Polska wódka

7

Bardzo Deulo lubię i liczyłem na niego ale niestety brakuje mu głowy, psychiki, która odgrywa kluczową rolę w karierze piłkarzy..

26

'' lecz on tym razem zaprezentował skuteczność 'godną najlepszego gracza 2017 roku i zakończył mecz bez trafienia'' - jak to się obecnie mówi, redakcja zaorala :D

74

Najlepsze jest to że nie trzeba wchodzić w link, aby wiedzieć o kim mowa :)

1

Też nie mogę się doczekać. Ale na sobotę zakupiłem zawsze lubiłem w weekend do kina, jakiś taki lepszy klimat dla mnie :D

0

W każdym języku są niespisane reguły, których się przestrzega :)

0

Wygląda to niepoprawnie, jeśli tego nie wiesz, to sam weź korepetycje :)

0

Na interpunkcje uważaj, bo zaraz Ci wypomni :D

1

Nie zaczynamy zdania od "bo". Jak już poprawiasz, to pilnuj też i siebie :)

0

Cicho bo jego teorie zaburzysz :D

1

To druga kwestia z resztą bardziej trafna :)

12

Czy ja wiem, czy to minus? Iniesta bez problemu da radę na LM. A tak do rotacji wreszcie byśmy mieli pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Na LL Coutinho a na LM Iniesta :)

7

Myślę że on coś jaral :p

0

Ot, klucz do sukcesu.

12

Czarno wrozyli powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

1

Bo nawet on wie że to jedna wielka ściema :D

0

Łączymy się w bólu :(

1

Mi to samo. Jedna bramka więcej w meczu Sevilli ://

0

Cała LM dzisiaj over 2.5 gola. Zobaczymy :)

0

Ok transfer pierwszy mamy za sobą :)

2

Myślałem że że Sportingiem gramy a tu nam dali druga szansę z Celta? Nieźle :D

0

W opór?

Ok.

1

Wreszcie komentarz rozsądku. Sędziowie dostają nie małe pieniądze za swoją pracę, która wygląda tragicznie w każdym niemal mecczu :/ Rozumiem źle rozsądzić sytuację czy dać kartkę czy nie, ale nie wypaczać wynik meczu.. I to w kolejnym z rzędu.

0

Może Dzięki temu wciąż śmieszy :P

15

Mocne wzmocnienie Celty. Może być ciężko o 3 pkt.

0

Teraz już wiem!

1

Ja.. Daj spokój tyle kasy a później bukiet z kilku kwiatków zrobiony, wręcz żałosny.. Za tą kasę u kwiaciarki można zrobić 3 razy większy i piękniejszy bukiet. Cofnij jak się da i sam sobie wybierz w kwiaciarni :)

0

Zapłaci ugodę i do zapomnienia :) są równi i rowniejsi, niestety.

0

Suarez niech patrzy jak się trzyma spalony . Przepiękne dogranie Leo i świetna brama Alba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?