Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Nie wierzę w to co czytam.
0
Chopin - najlepsza Polska wódka
7
Bardzo Deulo lubię i liczyłem na niego ale niestety brakuje mu głowy, psychiki, która odgrywa kluczową rolę w karierze piłkarzy..
26
'' lecz on tym razem zaprezentował skuteczność 'godną najlepszego gracza 2017 roku i zakończył mecz bez trafienia'' - jak to się obecnie mówi, redakcja zaorala :D
74
Najlepsze jest to że nie trzeba wchodzić w link, aby wiedzieć o kim mowa :)
1
Też nie mogę się doczekać. Ale na sobotę zakupiłem zawsze lubiłem w weekend do kina, jakiś taki lepszy klimat dla mnie :D
0
W każdym języku są niespisane reguły, których się przestrzega :)
0
Wygląda to niepoprawnie, jeśli tego nie wiesz, to sam weź korepetycje :)
0
Na interpunkcje uważaj, bo zaraz Ci wypomni :D
1
Nie zaczynamy zdania od "bo". Jak już poprawiasz, to pilnuj też i siebie :)
0
Cicho bo jego teorie zaburzysz :D
1
To druga kwestia z resztą bardziej trafna :)
12
Czy ja wiem, czy to minus? Iniesta bez problemu da radę na LM. A tak do rotacji wreszcie byśmy mieli pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Na LL Coutinho a na LM Iniesta :)
7
Myślę że on coś jaral :p
0
Ot, klucz do sukcesu.
12
Czarno wrozyli powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
1
Bo nawet on wie że to jedna wielka ściema :D
0
Łączymy się w bólu :(
1
Mi to samo. Jedna bramka więcej w meczu Sevilli ://
0
Cała LM dzisiaj over 2.5 gola. Zobaczymy :)
0
Ok transfer pierwszy mamy za sobą :)
2
Myślałem że że Sportingiem gramy a tu nam dali druga szansę z Celta? Nieźle :D
0
W opór?
Ok.
1
Wreszcie komentarz rozsądku. Sędziowie dostają nie małe pieniądze za swoją pracę, która wygląda tragicznie w każdym niemal mecczu :/ Rozumiem źle rozsądzić sytuację czy dać kartkę czy nie, ale nie wypaczać wynik meczu.. I to w kolejnym z rzędu.
0
Może Dzięki temu wciąż śmieszy :P
15
Mocne wzmocnienie Celty. Może być ciężko o 3 pkt.
0
Teraz już wiem!
1
Ja.. Daj spokój tyle kasy a później bukiet z kilku kwiatków zrobiony, wręcz żałosny.. Za tą kasę u kwiaciarki można zrobić 3 razy większy i piękniejszy bukiet. Cofnij jak się da i sam sobie wybierz w kwiaciarni :)
0
Zapłaci ugodę i do zapomnienia :) są równi i rowniejsi, niestety.
0
Suarez niech patrzy jak się trzyma spalony . Przepiękne dogranie Leo i świetna brama Alba.