Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zarabisty sklad!!! Brawo Erni! Nie spodziewalem się takiego składu ale jak zobaczyłem Semedo, Sergi w środku i Denisa to mi szczeka opadła :O mega!
0
Czyli biali, wszystko pasuje :D
0
Po "Atletico" skończyłem czytać :)
0
A semedo dzik na ławce :) oby wynik był korzystny...
6
"Amacampnouzon" - nowa nazwa, potwierdzone info :D
7
Wczoraj jedyne akcje ze środka pola zaczęliśmy przeprowadzić jak ten jegomość pojawił się w środku pola. To już jestraczej Pan Piłkarz i musimy go mieć w pomocy...
0
W punkt.
7
"Wiem, że jest sztywny i brakuje mu polotu, ale czy to wina Rakiticia, czy zarządu?" Ale ze o co chodzi? Wina zarządu ze jest sztywny i bez polotu? Bez jaj...
0
Uważaj bo zaraz poprawni polonisci zwrócą Ci uwagę !
4
W Hiszpanii to widze ze nawet ja z sedziowaniem bym sobie dal rade :D
4
Semedo musi grać. Do tego za Rakietę dać Roberto w środku. Muszą grać więcej Ci dwaj...
4
Chętnie bym widział Roberto na jego pozycji z Semedo i boku. Serki ma świetna technikę i by się doskonale rozumiał z Nelsonem.
0
Jeśli tp Twoim zdaniem był lepszy mecz w jego wykonaniu to ja mu już szczerze dziękuję... Jeśli jego lepsze mecze tak mają wyglądać to co on tu robi to ja nie wiem..
0
Kto porownuje Ivana z Gomesem to chyba ma oczy nie wiem gdzie. Jest przepaść miedzy nimi, niech Andre już odejdzie za byle jaka kase.. Dawac Roberto i Deulofeu na murawe, bo taka jest kapusta, że szok...
0
Jeszcze powiesz że Gomes sobie z wolnego zaasystuje? :D
1
Wreszcie Luis na środku A na lewej Iniesta. Inaczej tego nie widze...
0
Ktoś się orientuję czy grałeś reprezentacji A jeśli tak to czy dobrze? Wiadomo o kogo pytam :D
0
Uwielbiam koty i sam mam i z całą pewnością stwierdzam że to jakiś chory wymysł co piszesz :D
0
Jeżeli pracujesz mobilnie i masz pełno telefonów/maili, to będzie to strzał w dyche. Jeśli jednak tylko po to aby mieć to strata kasy.
0
Chyba z Tobą coś nie tak, ja tylko zapytałem czy ma jedynkę? Skoro on tylko napisał to ja tylko zapytałem? Chyba cie już boli we wspomnianym miejscu :)
0
Niesamowity jesteś. Jedynkę tez masz, żeby dobranocke zobaczyć? :)
2
Nie obrażaj zwierząt, w ostatnich latach widać, że nam momentami do zwierząt sporo brakuje :/
0
Już myślałem że: Oficjalnie: Barto podał się do dymisji :D
0
Nie musi. Są teraz różne metody, Jednak jak kobieta nie urodzi, to człowieka nie będzie.
2
Mega ciężki mecz na bardzo trudnym terenie A i tak się znajdą ludzie którym nie pasuje. Zwycięstwo najważniejsze w takich meczach. Ktoś już nie pamięta ile meczów takich mieliśmy za Pepa! A było ich sporo, ale tam je właśnie wygraliśmy i dlatego się ich nie pamięta :) brawo!
0
Gdzie w jego zdaniu widzisz, że Krycha to wielki technik? Bo ja się wczytuje i za nic nie widzę. Chyba że dla Ciebie dokładne przerzuty sa równoznaczne z wielką techniką, to przepraszam.
0
Dzięki :D.
0
I pewnie tak będzie ale te ,80 kuponów to w ciągu kilku lat dopiero zejdzie :p
3
No może ale ja nie gram często i bardziej idę na ilość i nigdy się noe udawało A tu za piataka 4 stowy wpadły :D
0
Muszę się tym podzielić. Leganes w 96' strzela druga bramkę. Moja pierwsza wygrana w życiu stała się faktem :D nie wierzę że strzelili że miały paść co najmniej dwie bramki w meczu tym xd