Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A było pełno meczów paniki, również za Guardioli, których się po prostu nie pamięta przez sukcesy. Jeśli to jest dołek (gdzie luty zawsze od kat mamy słaby) to w nim trwajmy jak najdłużej :)
4
Jak się nie myjesz i nic nie robisz to jesteś nieswiezo wypoczety, proste.
0
Ale akcja :O
Betis gra odważniej od PSG
1
To samo.. PSV.. A prowadzili 2.0 :(
2
Chciał horror, nie komedię!
0
Taka gra właśnie zdobywa się złota piłkę!
14
No w końcu sport idealny dla kobiet - mogą zamiatac i drzec się do woli jednocześnie :D
0
Nie siedzę za wiele na LR więc nie wiem, ale to co mi się zawsze tu rzuca w oczy to wytykanie innym błędów. Rozumiem, kiedy ktoś napisze np. Chory przez samo h, ale czasem jest już przesada z taki czepianiem na siłę (tak, wiem że to zdanie nie miało sensu, z tym lekarzem, ale tu chodziło o żart).
0
Właśnie na Twojej skórze dokonano linczu :D i na co to było? :D
1
I tak by dał radę :P
0
Też o to miałem pytać :P
51
Przecież swietnie grali w pierwszej polowie. Ten mecz pokazuje, że się nie da grać na wodzie, choćby nie wiadomo jak się chciało...
0
Ale ławka, na dobrą sprawe mamy samych mocnych zawodnikow, zarabuscue :)
0
Niech zagra Digne, Paulinho, Alcacer, Denis i Vidal! Możemy stracić punkty a trzeba na Valencie miec optymalny skład :)
0
I widzisz Panie, nie warto było takich śmiechow w internetach zamieszczać bo rozpętała się istna burza. G-burza.
5
Miód dla oczu :D
0
To nawet kontr im się nie udawało wyprowadzić :D
10
Wczoraj po meczu widziałem wiele komentarzy typu że słabo gramy że wolno itd... Zastanawialem się czy ten sam mecz oglądałem bo dla mnie oni grali jak za Guardioli.. Stlamsili Valencie (!) na własnej połowie, Valencia nic nie grała nic, była wymiennych pozycji i szybka piłka. Świetnie graliśmy. Do tego wygrana.. Czego chcieć więcej :)
10
W ogóle nie widzę Pique w meczu bo wszystko czyści BigSam :O
1
Haha mówiłem :D
7
Umtiti to czarny puyol :P
11
Sędzia świetnie dzisiaj mecz prowadzi :) lahoz niech się uczy...
2
Już są markety na stacjach Orlen. Studenci głównie pracują w kawiarniach (wiem w sklepach z odzieżą również) i innych restauracjach, które zamknięte nie będą. Jak dla mnie to dobry ruch, jeden z niewielu, że strony rządu.
31
Każda niedziela powinna być wolna. Bardzo dobry ruch, ludzie odpoczna i spędza czas z bliskimi :)
0
Coutinho!!! MEGA!
4
Nie tak piękne dla Socjopaty :D
0
Skąd wiesz jak Messi kręci kurczakami na różnie? :D
3
Co za wielkoglowy kret z tego pieroga w żółtym :/
2
Dzięki Aleixowi też ta brama, niezły mecz Vidala :)
2
Ja już go tak nazywam :D