Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może nowa wersja Challenge :P
3
Ah ten nochal Erniego, przeczul Kiedy w sezonie wprowadzić Malcoma. Niebywały trener.
0
Gdyby nie Rakieta to byśmy bramki nie strzelili. Trochę więcej wymagam od skrzydłowego Barcelony niż gra ww obronie.
0
Rafinha gra na pewno? Czy znów s szatni nie wyszedł?
7
Co miesiąc.
0
Dlatego że Myślał że w lidze o 3 pkt gramy :D
1
Może zależy od wyobraźni. Bo ja się czułem w książce tak jak Twój znajomych filmie :) każdy ma swoje gusta natomiast dla mnie Książka bije film na głowę. No ale co kto woli :D ważne że koniec końców mamy podobne zdanie ogólnie co do zamysłu dzieła, czy To na ekranie czy na papierze :)
0
Jeśli bym nie czytał wcześniej książki to może bym się zgodził ale czytałeś książkę? Jeśli twoim zdaniem w filmie reżyser przeżywa ekstaze to King w książkę przełał swoją duszę.. Bo to jest tak jakbyś porównywal emocje przed telewizorem do emocji na stadionie.
0
Co tam z horroru było? Film tak słaby w porównaniu z książką, że aż żal pisać o filmie cokolwiek, niestety :(
0
Człowiek całe życie się uczy :D
0
Słowo bynajmniej nie oznacza przynajmniej, znaj znaczenie słów, których używasz.
1
To wychodzi na to że w Polsce też go nie ogladasZ :P
1
No to się okaże teraz jak doskonałym trenerem jest EV. Jak w tamtym sezonie momentami mi nawet imponowal bo często potrafił reagować na wydarzenia boiskowe Tak w tym wręcz odwrotnie. Jakby trenera podmienili. Masz Erni 3 tygodnie na udowodnienie swojej wartości :)
2
Barca gra szybko i z pierwszej piłki, szukają okazji i atakują kontrami A i tak ludzie narzekają :P przypominam tylko że gramy z mocną Sevilla A nie jakimś Levante :D
0
Przed chwilą w Familiadzie:
Pytanie: Jaką moc superbohatera chciałbyś posiadać?
Odpowiedź uczestnika: Spidermana (dodatkowo machnął przy tym ręką) :D
0
Wybacz, chodziło o płeć. Masz rację rzecz jasna :)
2
Kolejny mężczyzna który porusza typowo damskie sprawy. Gościu zajmij siesię sobą i swoim życiem a nie wydawaj osady. Każdy odpowiada za siebie i swoje wybory więc nie dyktuj jak kto ma żyć. Jakby Cię zgwalcili i do tego by ddziecko było niepelnosprawne to byś chciał je urodzić? Nie masz pojęcia bo nie jesteś kobietą więc przestań truć o rZeczach na temat których nigdy nie będziemy mieli pojęcia :) nienawidzę jak ktoś wydaje osady w momencie gdy nigdy się w takiej sytuacji nie znajdzie bo jest to.NIEMOŻLIWE.
2
W.jaki sposób jest bezpieczniejszy 2? Matematykę wielu próbowało oszukać, ale się nie da.
11
Już rozumiem czemu byłego :P
0
Od czAsu do czasu chyba można :D
0
Rzadko się kogoś spotka tutaj co rozumie że drugą drużyną też analizuje grę Barcy :P
Bo Barca ma zawsze wygrywać ze wszystkimi 5:0 :D
0
No dokładnie, w lidze Pep wymiatal i w Bayernie i MC, ale w LM już znacznie słabiej mu szło. Przy obecnej technice, treningom pozycyjnym, ciężko grać przeciwko druzynom, które muruja się w nadziei na remis/kontrę dająca wygraną.
1
Zgadzam sie w 100%. Najlepsze jest to, że przeciw Pepowi nikt nie potrafił grać w pierwszych ddwóch sezonach, bo wprowadził odmienny styl gty, z tworzeniem trójkątów, to było wypracowane do perfekcji, ale teraz każdy już wie jak gra Barcelona i już nie ma opcji na taka grę, bo przeciwnik, każdy jeden niezależnie od poziomu, zamyka się na własnej połowie jak Barca atakuje pozycyjnie. Poza tym za Pepa była masa meczów słaba, gdzie przeciwnik grał otwartą piłkę, tylko że przy takich sukcesach jakie Barca wtedy osiągnęła, nikt nie będzie rozliczany że słabych czy przegranych meczów :)
0
Właśnie też miałem o to pytać.
0
Przyjdzie ktoś nowy, który wyniesie się również na wysoki poziom. A czy będzie ktoś jak Messi? Myślę że niejeden się taki urodzi, pytanie czy co znajdą i pomogą się rozwinąć jak to miało miejsce w orprzypadku Leo :)
33
Pep wróci, znajdzie w szkółce nowego Messiego i odejdzie na emeryturę :)
1
Ronaldo by wtedy od pierwszej minuty położył się w polu karnym przeciwnika czekając na gwizdek sędziego za faul na nim :D
0
Lśnienie mega słabe porównując z książką, żona głównego bohatera gra w stylu "nie wiem, kim jestem i co tu robię".. dlatego dla mnie tylko milczenie owiec :)
0
No i super, dobrze wiedzięć! Miłego dnia :)
0
Mam tak samo :)
Ale Niestety tak nie jest.