22

D: Leo Messi złamał lewą nogę, co teraz zrobicie?
EV: Ma jeszcze prawą.

0

Na pewno się z tym liczy i to jego wybór. Zzawsze.może powiedzieć nie, nie przychodzę. Ale niektórZy marzą żeby choć sezon zagrać w Barcy. Nawet wchodząc często z ławki :)

0

Ale tpzawsze ciesZy :P

0

Prawidłowa decyzja. Każdy się chce tylko kasy nachapac zapominając o bezpieczeństwie. To że nie było restrykcji dotyczących EscapeRoomow to raz, ale tak olac bezpieczeństwo? Za źle decyzje należy płacić. Szkoda że zapłacić musiało 5 młodych osób.

34

Ważne, że chłopak kibicuje :D

5

Gdyby nie słupki Cou to.może byśmy zamknęli ten mecz szybko :)

1

Dalej nie wiem, po co komentować w sposób "chcesz chusteczki"? Na to pytanie wciąż mi nie odpowiedziałeś Ale nieważne. Nie było tematu :) dobrej nocy.

0

Jakich spin? Tylko pytam po co tak debilny komentarz? Jak nie umiesz odpowiedzieć to ok,to wiele wyjaśnia :)

2

Po co ten denny komentarz?

0

Masz mnie!

A powiedz mi, więcej niż jedną owca to?!

20

Niech gospodarze wreszcie strzela bo aż się Huesca w oku kręci :(

0

Aż tak się w to nie zaglebialem więc dzięki za ciekawą odpowiedź.
Dla mnie MCU dlatego się tak podoba ze właśnie wszystkie filmy są spójne i tworzą świetną całość. Nie ma jakiś dziwnych niewyjaśnionych sytuacji tylko jest zachowana chronologia zdarzeń.

1

Gorzej jak na Radom padnie :P

0

A to ma być ostatnia część serii Avengers? Uwielbiam tą cała serię i myślałem że będą kolejne odsłony.

0

Znaczy że śnieżyca będzie :P

0

Dokładnie tak :D

0

To ten młody talent ma już 24 lata :O wierzę że przyszły sezon będzie jego :)

0

Jak coś fajnie wyjdzie to sie pochwal :)

0

Dworzec kolejowy, zdjęcie zegara na peronie z nadjezdzajacym w tle pociągiem :D

0

A to rzeczywiście 666 :D

0

Erni torpeduje Rakietami lepiej niż niejedna bojowa łódź podwodna :\/

2

A nie 999?

0

Ja bym tak spróbował, lewa noga Malcoma może się okazać przydatna do asyst. Poza tym z lewej też można uderzyć lewa noga. Rywale Barcy rzadko robią tyle miejsca żeby zejść do środka i uderzyć swobodnie na bramkę, a na kontry Malcom byłby idealny. Jakby się z Alba zrozumieli i mieli za sobą Cou do gry kombinacyknek to dla mnie by to mogło wypalić. Z prawej Dembele łapie już nic porozumienia z Leo i z Semedo. Jakby mieli za sobą Walczaka Vidala to by to mogło doskonale się zazebic. Do zmiany z Arthurem i Ivanem. No ale pomarzyć można :)

0

Dokładnie tak. Dryblingiem nie ustępuje Neyowi, natomiast przyspieszeniem nawet się do Neya nie zbliża.. A skrzydłowy poza dryblingiem i błyskotliwością musi być szybki. W pomocy by nam pomógł dużo bardziej. Jeszcze rozumiem gdybyśmy nie mieli dobrych skrzydłowych, ale mając dwie torpedy w postaci Malcoma i Dembele to kompletnie nie rozumiem decyzji Ernesto...w zasadzie jak większości jego decyzji w tym sezonie...

30

Spokojnie, nie zobaczysz ich na ławce bo po murawce będą hasać :P

0

Aż musiałem sprawdzić i racja :D

Teraz pewnie każdy będzie testował :\/

7

To może chociaż na wymianę za Dembele, który jest świetnym zawodnikiem, ale nie do tej drużyny. Ja mam gdzieś że Ney poleciał na kasę, nigdzie nie pasował tak jak do nas. I najlepsze jest to że widzi że popełnił błąd.
Ależ bym chciał jego powrotu.. jakby zA plecami miał Cou i Arthura.. marzenia :)

7

Chyba na Jabola wydales :D

0

Rzeczywiście :D haha

0

"Arturze, zrób mi loda"! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?