Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
D: Leo Messi złamał lewą nogę, co teraz zrobicie?
EV: Ma jeszcze prawą.
0
Na pewno się z tym liczy i to jego wybór. Zzawsze.może powiedzieć nie, nie przychodzę. Ale niektórZy marzą żeby choć sezon zagrać w Barcy. Nawet wchodząc często z ławki :)
0
Ale tpzawsze ciesZy :P
0
Prawidłowa decyzja. Każdy się chce tylko kasy nachapac zapominając o bezpieczeństwie. To że nie było restrykcji dotyczących EscapeRoomow to raz, ale tak olac bezpieczeństwo? Za źle decyzje należy płacić. Szkoda że zapłacić musiało 5 młodych osób.
34
Ważne, że chłopak kibicuje :D
5
Gdyby nie słupki Cou to.może byśmy zamknęli ten mecz szybko :)
1
Dalej nie wiem, po co komentować w sposób "chcesz chusteczki"? Na to pytanie wciąż mi nie odpowiedziałeś Ale nieważne. Nie było tematu :) dobrej nocy.
0
Jakich spin? Tylko pytam po co tak debilny komentarz? Jak nie umiesz odpowiedzieć to ok,to wiele wyjaśnia :)
2
Po co ten denny komentarz?
0
Masz mnie!
A powiedz mi, więcej niż jedną owca to?!
20
Niech gospodarze wreszcie strzela bo aż się Huesca w oku kręci :(
0
Aż tak się w to nie zaglebialem więc dzięki za ciekawą odpowiedź.
Dla mnie MCU dlatego się tak podoba ze właśnie wszystkie filmy są spójne i tworzą świetną całość. Nie ma jakiś dziwnych niewyjaśnionych sytuacji tylko jest zachowana chronologia zdarzeń.
1
Gorzej jak na Radom padnie :P
0
A to ma być ostatnia część serii Avengers? Uwielbiam tą cała serię i myślałem że będą kolejne odsłony.
0
Znaczy że śnieżyca będzie :P
0
Dokładnie tak :D
0
To ten młody talent ma już 24 lata :O wierzę że przyszły sezon będzie jego :)
0
Jak coś fajnie wyjdzie to sie pochwal :)
0
Dworzec kolejowy, zdjęcie zegara na peronie z nadjezdzajacym w tle pociągiem :D
0
A to rzeczywiście 666 :D
0
Erni torpeduje Rakietami lepiej niż niejedna bojowa łódź podwodna :\/
2
A nie 999?
0
Ja bym tak spróbował, lewa noga Malcoma może się okazać przydatna do asyst. Poza tym z lewej też można uderzyć lewa noga. Rywale Barcy rzadko robią tyle miejsca żeby zejść do środka i uderzyć swobodnie na bramkę, a na kontry Malcom byłby idealny. Jakby się z Alba zrozumieli i mieli za sobą Cou do gry kombinacyknek to dla mnie by to mogło wypalić. Z prawej Dembele łapie już nic porozumienia z Leo i z Semedo. Jakby mieli za sobą Walczaka Vidala to by to mogło doskonale się zazebic. Do zmiany z Arthurem i Ivanem. No ale pomarzyć można :)
0
Dokładnie tak. Dryblingiem nie ustępuje Neyowi, natomiast przyspieszeniem nawet się do Neya nie zbliża.. A skrzydłowy poza dryblingiem i błyskotliwością musi być szybki. W pomocy by nam pomógł dużo bardziej. Jeszcze rozumiem gdybyśmy nie mieli dobrych skrzydłowych, ale mając dwie torpedy w postaci Malcoma i Dembele to kompletnie nie rozumiem decyzji Ernesto...w zasadzie jak większości jego decyzji w tym sezonie...
30
Spokojnie, nie zobaczysz ich na ławce bo po murawce będą hasać :P
0
Aż musiałem sprawdzić i racja :D
Teraz pewnie każdy będzie testował :\/
7
To może chociaż na wymianę za Dembele, który jest świetnym zawodnikiem, ale nie do tej drużyny. Ja mam gdzieś że Ney poleciał na kasę, nigdzie nie pasował tak jak do nas. I najlepsze jest to że widzi że popełnił błąd.
Ależ bym chciał jego powrotu.. jakby zA plecami miał Cou i Arthura.. marzenia :)
7
Chyba na Jabola wydales :D
0
Rzeczywiście :D haha
0
"Arturze, zrób mi loda"! :D