4

Jeszcze trzeba takie piłki dostawać.. Lewy się musiał cofać na 40 metr żeby mieć piłkę przy nodze.

1

Ten Flores z Peru wygląda trochę jak żabka Pepe.

4

Ale przyjemnie się Francję dzisiaj ogląda. Pogba świetnie operuje w środku pola, ogólnie dobry mecz Francuzów. Oby dolozyli jakieś brameczki po przerwie :) i oczywiście Dembouz na murawę!

2

A to sorki, Peru nie oglądałem. Ale nie mogę zrozumieć czemu Leo wykonuje 11 a nie Kun :(

2

Wszyscy karne potrafią uderzać tylko nie Leo...

0

I kwiotki...

0

Po powołaniu w polskie reprezentacji Peszkina, wszystko jest możliwe :P

0

Przeoczyłem, czy jest powołany Halilovic?

1

Kto ci wykopywal piłkę przez 90 minut? Lepsze akcje miała Islandia niż Argentyna... No ale każdy widzi co chce. To że Leo gra w Argentynie nie znaczy że mamy być nieobiektywni.

0

Ale co tu porównywać. Eriksen jest świetny, ale Thisgo to wychowanek, który zna Barce od podszewki i kocha grę kombinacja. Do tego zna hiszpański i nie byłboby problemu z adaptacja.

2

A ja nie rozumiem takich komentarzy. Islandia.. Wiesz ilu tam jest ludzi? Jak mają wyjść na Argentyne? Swoimi indywidualnościami Argentyna powinna rozniesc Islandię. Podobnie Francja Australię. Ale tak nie jest, bo takie drużyny zostawiają serce na boisku, bo doskonale wypełniają założenia taktyczne trenera. Co więcej, one się już nie bronią 90min ale potrafią doskonale pograć piłka czy skontrowac.

5

Nie pecha tylko strzelać karnych nie umie

0

Leo nigdy nie umiał strzelać karnych, każdy o tym wie a i tak zawsze on je wykonuje..

0

Przelew natychmiastowy za 5 złotych?

3

Ależ piłka nożna ewoluowała przez ostatnie kilkanaście lat.. Szczególnie to widać w grze reprezentacyjnej, gdzie piłkarze trenują jedynie przez kilkanaście dni w roku razem,gdzie nie mają takiego zgrania i feelingu. Już na MŚ czy ME nie ma w zasadzie czegoś takiego jak murowany faworyt. Grasz po prostu tak, jak Ci przeciwnik pozwala, jeśli przeciwnik gra z serduchem i jest dobrze poukladany taktyczne, to pomimo tego że np. Wg rankingu jest kilkadziesiąt pozycji niżej od ciebie, to grasz z nim jak równy z równym. Najlepszym przykładem tego jest choćby dzisiejszy mecz Francji z Australia, która póki co bezbłędnie gra w obronie i ciekawe kontratak przeprowadza.
Już o Walii Czy Islandii nie wspomnę z ostatnich ME...

2

Uorzedziles mnie, Milil robi kawał roboty na boisku, niby niewidzialnej a jakże potrzebnej, szczególnie z takimi rywalami, którzy siłowo grają. Dla mnie Milil jest znacznie lepszy od Teo, tylko że po 2 takich kontuzjach ciężko psychicznie i fizycznie wrócić na szczyt.

0

Stres, powiadasz? :P no cóż, to chyba wiele wyjaśnia.

2

Niemiecka Federacja Piłkarska po przeprowadzeniu drobiazgowych kontroli udowodniła jednak, że jest to prawda. Wszyscy są przekonani...

Gdzie ty masz coś napisane o badaniach? Drobiazgów kontrolę i tyle. Żadnych badań. ''Wszyscy są przekonani'', to że jesteś przekonany o czymś, nie oznacza że tak jest dopóki nie będziesz miał dowodów że rzeczywiście masz rację. Ludzie w przeszłości byli przekonani że ziemia jest płaska (teraz co po niektórzy też sa..) ale jak się okazuje, żyli w błędzie. Nie wiem czy są badania wskazujące ile ktoś ma lat?

0

Przecież dobrze gra Krycha?

0

Mam tak samo. Podoba mi się zawsze ich ofensywny futbol, bez kalkulacji. Widzę że Francja ładnie też gra, mają doskonała pake więc jeśli będą grali tak jak w towarzyskich meczach, to im też będę kibicować.

0

Masz piasek w pokoju? :P

0

Z Roma też był widoczny? Mecz meczowi nierówny.

1

A jak jest fanka Barcy? I czyta to? Podszywae się pod np. Socjopate :P

0

Busquets lubi to :D

0

Jak udokumentowany?

1

Zarabista ankieta... Dodać trzeba jeszcze pytanie jakiego koloru jest biały ser?

Oczywiście że nie powinien dostawać więcej minut bo w końcu piłkarzy kupuje się po to żeby sobie posiedzieli na ławce i ładne miasto zwiedzali :)

0

Że wszystkich męczy remis wziąłbym w ciemno jedynie w spotkaniu z Valencia :)

1

Cieszyc się trzeba, że każdy mówi ''Messi skoków'' a nie Ronaldo skoków :p a to w zasadzie wszystko wyjaśnia. Każdego się porównuję do Messiego, nawet Krysie, nigdy na odwrót.

3

Nie masz nawet "z" na klawiaturze? :P

2

Może zdążysz chociaż słownik kupić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?