4

Raczej by wszedł gdyby nie kontuzja Vermy.

2

Z tego co widzialem, to po meczu PSG kazdy mowil ze cala L1 to ogórki :P

0

Przecież za zasługi powinien za darmo odejść!

1

Wybacz, obiecuję poprawę!

1

'' W ostatnim meczu 21. kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain rozgromiło Dijon FCO 8:0. Łupem bramkowym podzieliło się trzech piłkarzy: Angel Di Maria, Edinson Cavani Kylian Mbappe i Neymar''
Onet zawsze poprawi humor :D

0

Dwie legendy, genialna fota. Uczeń i mistrz :)

0

A ja ze dwa razy w życiu widziałem burze w czasie śnieżycy, grzmialo i się blyskalo :p

64

C. Ronaldo - kontuzja kolana nie pozwala mu rozwinąć skrzydeł :(

0

Jak potrzebujesz Kamasutry na ps4 to współczuję życia osobistego :P

0

Jelonek Bambi!

4

Real musi uważać bo Betis niebezpiecznie się do nich zbliża..

0

Stefan Pedziwiatr!

13

Oriol nigdzie się nie rusza, bo chyba nie osmieszają się mówiąc o Sergio? :P

0

W Radomiu? :D

1

A czemu zakładasz, że to facet?

1

Nic nie pokazał? Gość leczył od początku sezonu kontuzję, a dostając szansę w ostatnim meczu z Celtą robił taki wiatr, jakiego ani razu Deulo/Denis nie pokazali grając po kilka meczy.

0

Właśnie to jest dla mnie fenomenem. Andres nigdy nie miał i nie będzie miał statystyk wysokich, ale bez niego sobie nie wyobrażam, tak długo jak gra, Barcelony. Jeśli jest dobrze zarządzany (a zdecydowanie za Valverde jest) i wykorzystywane są jego atuty, to nie ma lepszego pomocnika od niego. Ernesto niesamowicie zarządza szatnią i zdrowiem naszych grajków :)

0

Jeśli z tym się zgadzasz, to z resztą chcąc nie chcąc też :) Podobnie, z resztą, jak ja..

0

Jak tytuł przeczytałem to się przestraszylem że znów coś poszło nie tak i go nie uda się sprzedać..

0

Nie no w ogóle... Ma podobna rolę do Rakiety a ten wygląda przy Gomes ie jak profesor, choć to Gomes gra wyżej.

0

Dembele w ciągu 10 minut zrobił więcej niż Gomes przez cały mecz.. Naprawdę Andre niczym się nie wyróżnił na tle tak grającej Barcy jak dzisiaj. I to tylko obiektywna opinia bo do gościa nic nie mam, ale on się nie nadaje do Barcelony..

0

On nigdy nie panował bo jest słabym trenerem. Wygrała trofea drużyna która miała przeblyski i której sprzyjało szczęście. Przepaść jest pomiędzy ZZ a takim Pepem, Ancelottim czy choćby Valverde.

2

W sumie podobny :P

2

Ale że o co chodzi?

1

Różnica wynosi 0.2 :D

0

A ja wręcz przeciwnie. Odnosze wrazenie, ze od razu, z miejsca, zje wszystkich, ktorzy mieli wykorzystac szanse gdy jego nie bylo :P

1

Przestanie grać na skrzydle to się cieszy :P

0

Politykę masz we wszystkim co robisz każdego dnia. To nie tylko debaty i Sejmy z senatami.

0

Będziesz grał w grę?

0

Wchodzę na LA Ramble i mam Deja vu :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?