Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Raczej by wszedł gdyby nie kontuzja Vermy.
2
Z tego co widzialem, to po meczu PSG kazdy mowil ze cala L1 to ogórki :P
0
Przecież za zasługi powinien za darmo odejść!
1
Wybacz, obiecuję poprawę!
1
'' W ostatnim meczu 21. kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain rozgromiło Dijon FCO 8:0. Łupem bramkowym podzieliło się trzech piłkarzy: Angel Di Maria, Edinson Cavani Kylian Mbappe i Neymar''
Onet zawsze poprawi humor :D
0
Dwie legendy, genialna fota. Uczeń i mistrz :)
0
A ja ze dwa razy w życiu widziałem burze w czasie śnieżycy, grzmialo i się blyskalo :p
64
C. Ronaldo - kontuzja kolana nie pozwala mu rozwinąć skrzydeł :(
0
Jak potrzebujesz Kamasutry na ps4 to współczuję życia osobistego :P
0
Jelonek Bambi!
4
Real musi uważać bo Betis niebezpiecznie się do nich zbliża..
0
Stefan Pedziwiatr!
13
Oriol nigdzie się nie rusza, bo chyba nie osmieszają się mówiąc o Sergio? :P
0
W Radomiu? :D
1
A czemu zakładasz, że to facet?
1
Nic nie pokazał? Gość leczył od początku sezonu kontuzję, a dostając szansę w ostatnim meczu z Celtą robił taki wiatr, jakiego ani razu Deulo/Denis nie pokazali grając po kilka meczy.
0
Właśnie to jest dla mnie fenomenem. Andres nigdy nie miał i nie będzie miał statystyk wysokich, ale bez niego sobie nie wyobrażam, tak długo jak gra, Barcelony. Jeśli jest dobrze zarządzany (a zdecydowanie za Valverde jest) i wykorzystywane są jego atuty, to nie ma lepszego pomocnika od niego. Ernesto niesamowicie zarządza szatnią i zdrowiem naszych grajków :)
0
Jeśli z tym się zgadzasz, to z resztą chcąc nie chcąc też :) Podobnie, z resztą, jak ja..
0
Jak tytuł przeczytałem to się przestraszylem że znów coś poszło nie tak i go nie uda się sprzedać..
0
Nie no w ogóle... Ma podobna rolę do Rakiety a ten wygląda przy Gomes ie jak profesor, choć to Gomes gra wyżej.
0
Dembele w ciągu 10 minut zrobił więcej niż Gomes przez cały mecz.. Naprawdę Andre niczym się nie wyróżnił na tle tak grającej Barcy jak dzisiaj. I to tylko obiektywna opinia bo do gościa nic nie mam, ale on się nie nadaje do Barcelony..
0
On nigdy nie panował bo jest słabym trenerem. Wygrała trofea drużyna która miała przeblyski i której sprzyjało szczęście. Przepaść jest pomiędzy ZZ a takim Pepem, Ancelottim czy choćby Valverde.
2
W sumie podobny :P
2
Ale że o co chodzi?
1
Różnica wynosi 0.2 :D
0
A ja wręcz przeciwnie. Odnosze wrazenie, ze od razu, z miejsca, zje wszystkich, ktorzy mieli wykorzystac szanse gdy jego nie bylo :P
1
Przestanie grać na skrzydle to się cieszy :P
0
Politykę masz we wszystkim co robisz każdego dnia. To nie tylko debaty i Sejmy z senatami.
0
Będziesz grał w grę?
0
Wchodzę na LA Ramble i mam Deja vu :O