0

Wkopac nie ma sensu, tylko sobie wrogów narobisz. Znajdź inne towarzystwo jak ci to przeszkadza i już. Tak się wyrabia charakter, gdy umiesz powiedzieć nie :)

0

A "kolegom" bym podziękował za znajomość :)

1

Nie wiem , myślę że pół h jest jeszcze ok, ja bym spróbował, nic Ci nie zaszkodzi A może pomoże, nawet psychicznie lepiej się poczujesz

0

Jeśli dość niedawno Ci to podał to twix do ust i zwróć zanim się wchłonie z przewodu

0

Bo łazienek nie remontowali, tak to byś wiedział :P

3

"Tajfun Jebi uderza w Japonię" - pierwszy raz widzę tak trafiona nazwę tajfunu/huraganu :O

0

O medialnosc, ot co.

5

Bo Messi jest ofiarą swojego talentu i sukcesu :) On musi swoje rekordy pobijać, żeby zdobywał kolejne nagrody.. Strzeli 100 bramek w roku kalendarzowym i będzie miał ZP :P

0

Tak bbyło co mecz u Pepa i wolę takie cuś! :)

0

Masz dwumecz, wystarczy że trafisz gorzej z formą, wypadnie Ci kluczowy gracz lub po prostu będziesz miał mniej szczęścia w tym pojedynku od przeciwnika i odpadasz. Dlatego podzielam zdanie kolegi wyżej .

1

Po co pytales, teraz jest jeszcze gorzej...

7

Przecież to ironia była :D znów zakochanie składu A ppotem płacz, że gracze się nie zdążyli ograć.. U na wiosnę zadyszka bo brak rotacji

2

Poważnie tak powiedział? Jaki poziom liga musi reprezentować, aby trener jej obecnego mistrza powiedział takie słowa... Jednym słowem, dramat.

1

Ten trener momentami wygląda jakby nie wiedział i lliczył na indywidualności. Niestety, pomimo dubletu w tamtym ssezonie, nie podoba mi się taki nijaki styl. Jak za Martino. Brakuje mi w tejmobile Barcelonie charakteru jaki miała za Guardioli i za Lucho.

3

Aż w oczy razi mnie ilość negatywnych komentarzy odnośnie naszego meczu, który rozegralismy całkiem niezły. Było wiele szybkich akcji, kontry sie tez pojawiały, w destrukcji Pique się super z Umtiti ustawiali. Dembele ma coraz wieksza swobodę,szarpal raz po raz na boku.
Brakowalo skutecznosci i po prostu szczęścia. Mogliśmy prowadzić 2:0 po pierwszej połowie Ale los chciał inaczej.
Druga sprawa jest pole uprawne, zdecydowanie przygotowane pod kartofle... na czymś takim musi się fatalnie grać.
Denerwuje tez mnie EV, który powinien wpuścić na początku drugiej połowy Semedo, bo była cała prawa strona odsłonięta i by smigal aż miło. Więcej odwagi, Panie Trenerze!

0

A mi jest przykro że nikt u mnie nie wyczuł :)
Do teorii spiskowych jestem akurat ostatni. Moze niepotrzebnie sobie jaja robiłem, za rzadko sie widocznie udzielam na portalu, wybacz :)

1

Przykro mi, że w takie rzeczy wierzysz :(

1

Też tak uważam! Jestem zdania że każdy kraj w miarę możliwości chciałby wbić swoją flagę w powierzchnię księżyca. Ale nikt jeszcze nie zdołał tego zrobić :) pewnie się nigdy tego nie dowiemy jaką prawda była.

0

No.to masz dowód, więc ściągnij wyciąg z konta z ta platnoscia i załącz go im w. Mailu i po kłopocie powinno być no bo masz niezbity dowód na płatność :) chyba że pomyliłeś numer konta albo na błędnej witrynie kupowales i komuś na konto przelales kasę

0

No.Ale pieniądze z konta Ci poszły?

0

Bo by ich Pogonili, zrozumiała wypowiedź.

0

No tak, ewentualnie poszukać może mają maila do działu sprzedaży biletów. Jak nie to support.

0

Stan konta sprawdź, jeśli ubyło to masz wnumer historii, później pobierasz wydruk z konta i przesylasz to prosto do nich z prośbą o bilety.

10

Ktoś na pewno ma gotowce :D

0

Takich graczy prędko już nie będzie, z całym szacunkiem dla Neya czy Hazarda. Jedynie Mbappe może,Ale wcale nie musi się do tej dwójki zbliżyć obecnie.

0

Tak sobie myślę i zastanawiam się jaką byłaby, przy obecnym rynku, cena za Leo i Cristiano w formie, gdyby mieli 23, 24 lata. Jak za byle franka kluby z Anglii potrafią wyłożyć 80mln funtów, to za nich cena by może zaczynała przekraczać naprawdę chore granice typu 300,350mln.. Może za Leo jaki szejk by oferował i 500 :D

3

No.dlatego w żaden sposób nie potrafie zrozumieć osób którym ten mecz się.nie podobał :O

1

Oglądam powtórkę i minęła połowa. Po czytaniu komentarzy z wczoraj myślałem że zagraliśmy jak jakąś drużyną z B klasy.. A tymczasem jestem zachwycony nasza grą i ilością sytuacji z drużyną która się murowala. Tyle gry na 1 kontakt, sytuację, brakowało skuteczności,Ale jak na 1 mecz sezonu to sie nie ma co dziwić. Nie wiem czemu EV zmienił Semedo, który świetnie sobie radził.
Czas na 2 połowę :)

0

Dzięki :)

0

Która minuta to była? Twittera nie mam A oglądam właśnie powtórkę meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?