0

Jeśli się coś kopiuje i daje źródło to po co zmieniać?

3

To sam nie sprawdziles tylko opierales się na tym co ludzie pisali? Nieźle, gratulacje :D

0

Ziemia, hemoglobina, taka sytuacja.

2

Niech zamyka twarze! :D

Co do reszty, w pełni się zgadzam. Dobry transfer, Ale ważniejsze by najpierw sprzedać niechcianych zawodników.

6

Gdy mówicie ze do Xaviego jeszcze bardzo długa droga to macie pewnie na myśli najlepsza formę Generała? A pamiętacie jak zaczynał? On nie wszedł szturmem,podobnie jak Iniesta, do pierwszego składu. Dla mnie Arthur doskonale wchodzi do drużyny. Jak najbardziej przypomina Xaviego.

0

Oglądałem pierwszą połowę I imponuje mi szybkość rozegrania piłki i wymiennosc pozycji. Gdybyśmy dodali z przodu Leo i Suareza za Paco i Munira to myślę że po 1 połowie wynik mógłby być 0:3. W pierwszej połowie to na dobrą sprawę tylko Paco dla mnie zagrał słabo, cała reszta naprawdę nieźle. Arthur, Rafa i Roberto pięknie operowali w środku.

8

Powiedz jej, żeby skasowala Twoje serce A Ciebie dostanie gratis!

1

Dobrze że dodałeś zdanie o naszej lidze, bo miałem pisać że przecież najlepsza już wystartowała.

0

Wiem, sam uważam ten transfer za całkiem dobry.trzeba się jedynie jeszcze pozbyć dwóch czyv3 piłkarzy i będzie na pensję dla Chilijczyka :)

5

No to ładnie obniżył żądania :P

2

Zarabiać rocznie czy zarobić za 3 lata kontraktu? Bo ponoć miał obniżyć żądania finansowe A 9mln netto to dość sporo ..

0

Po prostu polska liga. Szkoda że mamy tak tragiczny w Polsce system szkoleniowy :(

2

Mówiłem że nie ma opcji! Ale znam ten stan :D

0

Ponad rok temu o nim słyszałem i wydawał się mega ciekawym młodym graczem a teraz z dnia na dzień u nas :O to się rozumie!

1

Rafa, zdecydowanie lepszy od Denisa bo ma głowę do gry w Barcy.

0

I te charakterystyczne trójkąty.. Każdy zawodnik od razu uciekał do trójkąta żeby mieć zawsze dwie opcje do rozegrania piłki... Kosmos

1

Skąd ja wiedziałem, że to zobaczę :D

1

Naprawdę w szkołach już nie uczą używać interpunkcji? Chociaż stawiania kropek? Fatalnie się czyta takie komentarze...

21

Od początku kombinowanie :D

2

Zamiast Kevina o 20 będzie powtórka z finału na Polsacie :D

1

Nie no UPS - kurier mu będzie przywozic codziennie kilka GB :P

0

Ale to było kierunkowe przyjecie Perez tylko kierunki pomylił..

5

To Firmino na ławce też pewnie kilka km już zrobił, bo usiedziec nie może :D

1

W punkt :DD

0

Ale ze kto Argentyny?

5

Dramat... Marciniak jest walniety... Rozumiem że może zdecydować na brak karnego, ale bez VARu?! Taka sytuacja?

15

Może nie widział bo nie komentował :D

5

Doskonale zawody. Jak jest dobrze ustawiony na boisku to gość robi robotę niesamowita i w destrukcji i w ofensywie. Z Modricem narazie najlepszy duet na tych MS

0

Bo do tego trzeba dojrzeć widocznie. Może kiedyś i my będziemy potrafili tak na świat patrzeć :D

1

W zasadzie masz rację, od tej strony na to nie patrzyłem. Wybacz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?