Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli się coś kopiuje i daje źródło to po co zmieniać?
3
To sam nie sprawdziles tylko opierales się na tym co ludzie pisali? Nieźle, gratulacje :D
0
Ziemia, hemoglobina, taka sytuacja.
2
Niech zamyka twarze! :D
Co do reszty, w pełni się zgadzam. Dobry transfer, Ale ważniejsze by najpierw sprzedać niechcianych zawodników.
6
Gdy mówicie ze do Xaviego jeszcze bardzo długa droga to macie pewnie na myśli najlepsza formę Generała? A pamiętacie jak zaczynał? On nie wszedł szturmem,podobnie jak Iniesta, do pierwszego składu. Dla mnie Arthur doskonale wchodzi do drużyny. Jak najbardziej przypomina Xaviego.
0
Oglądałem pierwszą połowę I imponuje mi szybkość rozegrania piłki i wymiennosc pozycji. Gdybyśmy dodali z przodu Leo i Suareza za Paco i Munira to myślę że po 1 połowie wynik mógłby być 0:3. W pierwszej połowie to na dobrą sprawę tylko Paco dla mnie zagrał słabo, cała reszta naprawdę nieźle. Arthur, Rafa i Roberto pięknie operowali w środku.
8
Powiedz jej, żeby skasowala Twoje serce A Ciebie dostanie gratis!
1
Dobrze że dodałeś zdanie o naszej lidze, bo miałem pisać że przecież najlepsza już wystartowała.
0
Wiem, sam uważam ten transfer za całkiem dobry.trzeba się jedynie jeszcze pozbyć dwóch czyv3 piłkarzy i będzie na pensję dla Chilijczyka :)
5
No to ładnie obniżył żądania :P
2
Zarabiać rocznie czy zarobić za 3 lata kontraktu? Bo ponoć miał obniżyć żądania finansowe A 9mln netto to dość sporo ..
0
Po prostu polska liga. Szkoda że mamy tak tragiczny w Polsce system szkoleniowy :(
2
Mówiłem że nie ma opcji! Ale znam ten stan :D
0
Ponad rok temu o nim słyszałem i wydawał się mega ciekawym młodym graczem a teraz z dnia na dzień u nas :O to się rozumie!
1
Rafa, zdecydowanie lepszy od Denisa bo ma głowę do gry w Barcy.
0
I te charakterystyczne trójkąty.. Każdy zawodnik od razu uciekał do trójkąta żeby mieć zawsze dwie opcje do rozegrania piłki... Kosmos
1
Skąd ja wiedziałem, że to zobaczę :D
1
Naprawdę w szkołach już nie uczą używać interpunkcji? Chociaż stawiania kropek? Fatalnie się czyta takie komentarze...
21
Od początku kombinowanie :D
2
Zamiast Kevina o 20 będzie powtórka z finału na Polsacie :D
1
Nie no UPS - kurier mu będzie przywozic codziennie kilka GB :P
0
Ale to było kierunkowe przyjecie Perez tylko kierunki pomylił..
5
To Firmino na ławce też pewnie kilka km już zrobił, bo usiedziec nie może :D
1
W punkt :DD
0
Ale ze kto Argentyny?
5
Dramat... Marciniak jest walniety... Rozumiem że może zdecydować na brak karnego, ale bez VARu?! Taka sytuacja?
15
Może nie widział bo nie komentował :D
5
Doskonale zawody. Jak jest dobrze ustawiony na boisku to gość robi robotę niesamowita i w destrukcji i w ofensywie. Z Modricem narazie najlepszy duet na tych MS
0
Bo do tego trzeba dojrzeć widocznie. Może kiedyś i my będziemy potrafili tak na świat patrzeć :D
1
W zasadzie masz rację, od tej strony na to nie patrzyłem. Wybacz.