0

Ludzie dajcie juz spokoj, niech sobie pisze... Sami sie jak dzieci zachowujecie, to nie sa kibice i nie maja o pilce pojecia!

Barcy kibicujemy, to szanujemy ja, Guardiole tez, a on nie lubi konfliktow, to co wam daje, niech krzycza, pahars czy jak mu tam, nie ma milosci w domu i tyle, dajcie juz spokoj..

0

Dziwne ze kazdy jest zalogowany na FCB ;)

To jednak znaczy ze kazdy jakis sentyment do Barcy czuje :)

0

LethBarca

Pahars nie jest czlowiekiem..

0

A sie przejmujecie tym paharsem, rejestruje sie na FCB bo kocha ten klub i taka prawda, kazdy kocha Barce, a real ma farta i z gijonem ledwo co wygrali xD Tyle w temacie

P.S

Pahars mial ciezkie dziecinstwo.

0

ktora minuta ? da ktos linka ?

0

dajcie linka bo sopcast sie scial czy cos szyyybko blagaam

0

Ktos pytal czemu Messiego wpuscil

Moim zdaniem dla Bojana wlasnie, zeby bardziej pod niego gral :D

0

Nolito naprawde sie nadaje do 1 skladu :)

Ile ma lat ?

0

kamil9040

Słaba ławka, twoim zdaniem ? Gratuluję informacji na temat składu rezerwowego Barcy, bo jakby ta "słaba ławka" zagrala z niejedna druzyną silniejsza Europy to mogłaby wygrać i to w ladnym stylu.

0

Jak tak dalej bedzie szlo, to niedlugo zmienia nazwe katalonia na Iniesta ;)

0

Za caly mundial, to Niemcy mnie przekonali o najwyzszym poziomie gry i troche szkoda mi ich, bo pokazali naprawde ladny furbol :)

Ale Hiszpania wczoraj, to bylo cos :) Ta Hiszpania, jaka kocham :)

Kazdy mowi o grze zawodnikow Barcy, ale Capdevilla, Ramos i Casillas tez sobie naprawde ladnie radzili i im tez sie naleza gratulacje wielkie, bo wykonali kawal dobrej roboty :)

Hiszpani ma puchar !!!! To pewne jesli tak zagraja :D

0

Edek, Edek, Edek biedaku ;) Jeden transfer trafny Barcy da im kolejne zwyciestwo w GD, a Real wyda kolejne 200mln i znow bedzie na "zaszczytnym" 2 miejscu ;)

0

Nie rozumiem 7%, ktorzy glosowali, ze przyjscie Villi to nie byl dobry krok. Teraz zobacza jak bardzo sie mylili :)

Nareszcie w Barcie ;)

Vamos

0

Galacticass

Nie jestem pewny czy o tym mowiles ale ja chyba widze ;)

Barca na zawsze bedzie najlepsza druzyna :) Jej styl mowi sam za siebie :) Kibice, zarzad i oczywiscie sklad z trenerem na czele :)

0

*Malagi

0

Macie racje: Zizou jest legenda :) Wielki pilkarz, wielki czlowiek :) To byl profesjonalista, jakich teraz malo ;)

Barca trzyma ten poziom, tylko Busquets i Ibra cos mi szczerze nie pasuje do Barcelony.

Athletic jest bardzo mocna druzyna, rozgromiliby kazda polska druzyne, a co do Mallorci, to tez, podobnie jak Valladolid, gra o utrzymanie :)

Dlatego podsumowujac, ani Barca, ani Real nie maja latwo :) Bedzie zacieta walka do niedzieli 16.05.2010r, gdzie Barca podniesie puchar ;d

0

Nie wiem czy ktos ogladal Dragonballa, ale Puyol wyglada jakby mial jakas przemiane robic xD

0

Zgadzam sie z reszta, ze Xavi 10. Tym bardziej, jak wspomnial macior, mogl doznac takiej kontuzji, ze by go wyeliminowali na MŚ, a jednak gral i przyczynil sie do tak wysokiego rezultatu, a do tego gralismy z Villarealem na ich terenie... To proste, ze najlepszy rozgrywajacy swiata powinien dostac note, nie mniejsza niz 10, a jesli taka mozliwosc to 11 ^^

0

Bardzo dobrze. Bleeckere zawsze dobrze sedziuje, jesli bedzie sprawiedliwy to bedzie ladnie :) a jesli Barca zagra mecz zycia jak z Arsenalem to pieknie bedzie :)

Vamos

0

Nie spodziewalem sie, ale jeden z najlepszych meczow LM jak narazie ;)

Bayern mnie mile zaskoczyl :) Zapowiada sie ciekawy rewanz ;d

0

Biedny ten Alves, tyle probuje i nic nie wychodzi ;d

0

Nie chodzi o to tylko o to, ze on(sedzie) nie odgwizdal juz za duzo fauli i teraz sie wnerwil i ja go rozumiem ;d

0

Jeszcze dodam, ze Maxwell z meczy na mecz coraz lepiej sie spisuje :)

0

Ladnie Pedro sie zachowal ;) Nalezalo sie Barcie ;)

0

Sie odblokowal ;d

0

exqtor

Ee skoro tak napisales, to Messi powinien byc po drugiej stronie ;)

Moze Ibra w koncu sie odblokuje ;) Ale widac ze dzis mu juz zalezalo - ruszal sie i w ogole ladniejszy mecz w jego wykonaniu :)

0

Zgadzam sie z orlem... On widocznie sie nie wykazuje na treningach, bo jakby dali z aniego do 10mln to bym rozumial takie wytlumaczenie :)

Valdes Alves Pique Puyol Maxwell ;)

I chcialbym nareszcie w srodku inieste ;) zeby juz zawsze tam gral, bo Xaviemu(jak jest) to mu brakuje Iniesty ;)

0

Tez sie ciesze, ale z calej Barcy ;) A odkad Ibra siadl na lawce, to lepiej zaczal grac, jak wszedl ;) To nie PZPN, ze mozna siedziec i nic nie robic a i tak sie dostanie miejsce w 1 skladzie ;)

Pedr ocenka wyzsza - to jasne ;)

I Valdes tez powinien wyzsza dostac - wybronil "sam na sam", mogl sie inaczej zachowac, a zachowal zimna krew :)

0

Tez wiedzialem, ze to bedzie Arsenal ;)

A nawet chcialem, bo bedzie ladny mecz :) I juz nikt nie powie, ze barca na slabych trafia :)

0

Bolo

Nic dodac, nic ujac :) No moze jednak dodam, ze Messi ma niewyobrazalne przyspieszenie ;)

Ale Barca to cala druzyna, a nie tylko Messi :) Nawet sztab szkoleniowy ma swoj wklad w to wszystko :) Nie wspominajac o Guardioli :)

Visca el Barca! Vamos Messi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?