0

ogladnalem wlasnie mecz Barca Legia xD zacytuje komentarz czyjs : "juz w wieku 11 lat polacy biegaja za hiszpanami jak cieleta" ;D sama prawda

0

Ludzie ja was nie lapie... niech sobie rozmawia ten klitschko z ludzmi na jego poziomie... on sobie z was jaja robi, a wy wpadacie w jego "pulapke" odpisujac na jego poziomie. Bezsensownie sie klocicie, on uwaza swoje za sluszne, skoro nkazdy wie ze nie ma racji, to po co z nim prowadzicie ten "monolog" ? Zamiast komentowac artykuly, to dajecie satysfakcje jakiemus polglowkowi...

0

tak tylko ze pele chyba nie zauwazyl roznicy opziomow pilki noznej teraz a wiele lat temu...

0

I jeszcze jedno.. To nie byl slaby emcz, tylko przeciwnik wymagajacy. Zawsze sie ciezko gra z Baskami.

0

O czym wy mowicie... Tylko wygrana, wygrana... Dac tez pograc rezerwowym troche przynajmniej polowke.. Dobrze Pep robi a nie jakies bledy... Drugi mecz rozwalimy baskow!

0

Villa :D Ale myske ze za Pedro :P

0

Od rayu widac roznice ;D

0

Taak... za Xaviego.. Za Keite a nie! Przciez on nie wiem co robi w Barcelonie... :( Villa albo Messiu tez niech wejda, najlepiej obaj :P

0

Za bojana bo ten chlopak nic nie gra... potyka sie tylko :( To samo keita do zmiany!

0

Jak ja nie lubie Realu... widzielicsie ich mecz z Sevilla ? Nic nie graja, a punkty same im do koszyka wpadaja... A taki zespol jak Bilbao co zawsze ladnie gra i z pressingiem, to nic nie zajmuje :(

0

Swietnie gra Busquets, Masche sie zaadaptowal, to po co kolejny ?

Ja ciagle pozostaje przy kwestii obroncow, a nie DP... Np. taki Bale z Tottenhamu ;pp

0

Marze o Interze, a jak nie, to Lyon :)

0

Sam Tevez sie juz wypowiadal, ze wraca do Argentyny, wiec watpie.

0

Dziwne troche, ze nie ma nikogo z Anglii.

0

Ktokolwiek zwyciezy i tak bedzie jednym z nas :) Wspaniale wyroznienie dla calego klubu.

Kocham FCB !

Vamos!

0

Wiem przeciez :) Ktos pytal, wiec odpowiedzialem, nic wiecej :) Ale czytaj dokladniej moje komenty, to moze cos zauwazysz :)

0

W ogole Barcelona, jako miasto, podoba mi sie najbardziej :) Swietny klimacik ;D

0

Bylem na meczu Barcy z Getafe :)) Niezapomniane wrazenia :) Kibicem od dziecka do smierci :)

0

To jest chyba najlepsza strona fanow klubu pilki noznej ;) Tu sie czuje, jakbym w Barcelonie byl :D

0

Na pewno przekonalem ich moimi argumentami ^^ ;p

0

Zgadzam sie i podpisuje sie pod moimi internetowymi kolegami :)

Nie wiem, co powinien zrobic jeszcze Xavi, zeby dostac 10. jeden z najlepszych, w wykonaniu Hiszpana, meczy. On sam wymienil okolo 1/6 wszystkich podan Barcelony (i to celnych!). Niewiarygodny przeglad pola, ktorego nikt inny chyba(moze z wyjatkiem iniesty) nie ma.. panowie..

I zgadzam sie rowniez, zeby Villa dostal 10. Dwie bramki i niesamowity rajd na lewej stronie boiska, po czym padla bramka, ktora zdobyl Pedro.

Niemozliwie aktywny i pracowity - jego I GD i jakze sie postaral, i to wlasnie to moze byc kolejnym powodem do oceny 10.

0

Busquets jest mlody, a jakze doswiadczony i to dobrze rokuje na jego przyszlosc! Nie sprzedamy go, to niemozliwe i guardiola na to nie pozwoli, bo Sergia bardzo lubi. Sam kiedys powiedzial, ze przypomina mu siebie jak gral :)

0

Eh, Benzema jest lepszy od Higuaina, plusem jest tylko brak ogrania Karima z reszta druzyny:)

0

Ja chce Rafaela z MU albo mojego ulubionego Bale'a z Tottenhamu :) Taki szybki by sie przydal na GD zeby pilnowac CR ;D

0

Kaczuszkammo (super nick)

Po co sie logujesz na stronie FCB i jezdzisz po kibicach Barcelony ? Wlasnie widac, jaki z Ciebie kibic. a raczej kibol. bo to on szuka zaczepek itd.

0

Nie wiem jak wy, ale ja juz nie moge zniesc tych ciaglych porownan... Wygra Real i beda mowic ze Kryśka jest lepszy ? Eh.

Po drugie Barcelona to cala druzyna a nie poszczegolni pilkarze. Niestety real teraz tez ma gwaizdy, a co do meczu to nie boje sie Ronaldo czy Higuaina ale najbardziej Ozila i Di Marii :(

0

Szczerze licez na zwyciestwo Barcy, ale obawiam sie, bo Real naprawde zaczal grac, a to wszystko dzieki Ozilowi i Di Marii :(

Barca wygrac musi i tyle, ale jak nie to licze na remis 3:3 :)

0

Peetboy

widze ze jestes na poziomie drwiac z choroby messiego, brawo !

Messi bedac mlodym przestal rosnac i mu musieli robic zastrzyki, aby troche podrosl. Drwisz z ludzi lepszych od siebie, zarowno jest lepszym pilkarzem na pewno, jak i czlowiekiem :) I przynajmniej na kazdym mecz ( Real - Athletic, Real - Milan) nie lezy na boisko i nie ryczy.

0

Obawiam sie troszke o Barce, powodem jest forma obrony ;(

Musza ja podreperowac, a pique musi wreszcie trafic z forma !!

0

Peetboy

Powiem Ci, ze twoja wiedza z biologii naprawde jest dominujaca :)

Dla Twojej wiadomosci, miesnie brzucha odpowiadaja za szybkosc, nie lydek :) To raz, a po drugie, po co wchodzisz na strone FCB skoro nie kibicujesz Barcelonie ?

Prosze ban dla tego pana. Permamentny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?