Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ogladnalem wlasnie mecz Barca Legia xD zacytuje komentarz czyjs : "juz w wieku 11 lat polacy biegaja za hiszpanami jak cieleta" ;D sama prawda
0
Ludzie ja was nie lapie... niech sobie rozmawia ten klitschko z ludzmi na jego poziomie... on sobie z was jaja robi, a wy wpadacie w jego "pulapke" odpisujac na jego poziomie. Bezsensownie sie klocicie, on uwaza swoje za sluszne, skoro nkazdy wie ze nie ma racji, to po co z nim prowadzicie ten "monolog" ? Zamiast komentowac artykuly, to dajecie satysfakcje jakiemus polglowkowi...
0
tak tylko ze pele chyba nie zauwazyl roznicy opziomow pilki noznej teraz a wiele lat temu...
0
I jeszcze jedno.. To nie byl slaby emcz, tylko przeciwnik wymagajacy. Zawsze sie ciezko gra z Baskami.
0
O czym wy mowicie... Tylko wygrana, wygrana... Dac tez pograc rezerwowym troche przynajmniej polowke.. Dobrze Pep robi a nie jakies bledy... Drugi mecz rozwalimy baskow!
0
Villa :D Ale myske ze za Pedro :P
0
Od rayu widac roznice ;D
0
Taak... za Xaviego.. Za Keite a nie! Przciez on nie wiem co robi w Barcelonie... :( Villa albo Messiu tez niech wejda, najlepiej obaj :P
0
Za bojana bo ten chlopak nic nie gra... potyka sie tylko :( To samo keita do zmiany!
0
Jak ja nie lubie Realu... widzielicsie ich mecz z Sevilla ? Nic nie graja, a punkty same im do koszyka wpadaja... A taki zespol jak Bilbao co zawsze ladnie gra i z pressingiem, to nic nie zajmuje :(
0
Swietnie gra Busquets, Masche sie zaadaptowal, to po co kolejny ?
Ja ciagle pozostaje przy kwestii obroncow, a nie DP... Np. taki Bale z Tottenhamu ;pp
0
Marze o Interze, a jak nie, to Lyon :)
0
Sam Tevez sie juz wypowiadal, ze wraca do Argentyny, wiec watpie.
0
Dziwne troche, ze nie ma nikogo z Anglii.
0
Ktokolwiek zwyciezy i tak bedzie jednym z nas :) Wspaniale wyroznienie dla calego klubu.
Kocham FCB !
Vamos!
0
Wiem przeciez :) Ktos pytal, wiec odpowiedzialem, nic wiecej :) Ale czytaj dokladniej moje komenty, to moze cos zauwazysz :)
0
W ogole Barcelona, jako miasto, podoba mi sie najbardziej :) Swietny klimacik ;D
0
Bylem na meczu Barcy z Getafe :)) Niezapomniane wrazenia :) Kibicem od dziecka do smierci :)
0
To jest chyba najlepsza strona fanow klubu pilki noznej ;) Tu sie czuje, jakbym w Barcelonie byl :D
0
Na pewno przekonalem ich moimi argumentami ^^ ;p
0
Zgadzam sie i podpisuje sie pod moimi internetowymi kolegami :)
Nie wiem, co powinien zrobic jeszcze Xavi, zeby dostac 10. jeden z najlepszych, w wykonaniu Hiszpana, meczy. On sam wymienil okolo 1/6 wszystkich podan Barcelony (i to celnych!). Niewiarygodny przeglad pola, ktorego nikt inny chyba(moze z wyjatkiem iniesty) nie ma.. panowie..
I zgadzam sie rowniez, zeby Villa dostal 10. Dwie bramki i niesamowity rajd na lewej stronie boiska, po czym padla bramka, ktora zdobyl Pedro.
Niemozliwie aktywny i pracowity - jego I GD i jakze sie postaral, i to wlasnie to moze byc kolejnym powodem do oceny 10.
0
Busquets jest mlody, a jakze doswiadczony i to dobrze rokuje na jego przyszlosc! Nie sprzedamy go, to niemozliwe i guardiola na to nie pozwoli, bo Sergia bardzo lubi. Sam kiedys powiedzial, ze przypomina mu siebie jak gral :)
0
Eh, Benzema jest lepszy od Higuaina, plusem jest tylko brak ogrania Karima z reszta druzyny:)
0
Ja chce Rafaela z MU albo mojego ulubionego Bale'a z Tottenhamu :) Taki szybki by sie przydal na GD zeby pilnowac CR ;D
0
Kaczuszkammo (super nick)
Po co sie logujesz na stronie FCB i jezdzisz po kibicach Barcelony ? Wlasnie widac, jaki z Ciebie kibic. a raczej kibol. bo to on szuka zaczepek itd.
0
Nie wiem jak wy, ale ja juz nie moge zniesc tych ciaglych porownan... Wygra Real i beda mowic ze Kryśka jest lepszy ? Eh.
Po drugie Barcelona to cala druzyna a nie poszczegolni pilkarze. Niestety real teraz tez ma gwaizdy, a co do meczu to nie boje sie Ronaldo czy Higuaina ale najbardziej Ozila i Di Marii :(
0
Szczerze licez na zwyciestwo Barcy, ale obawiam sie, bo Real naprawde zaczal grac, a to wszystko dzieki Ozilowi i Di Marii :(
Barca wygrac musi i tyle, ale jak nie to licze na remis 3:3 :)
0
Peetboy
widze ze jestes na poziomie drwiac z choroby messiego, brawo !
Messi bedac mlodym przestal rosnac i mu musieli robic zastrzyki, aby troche podrosl. Drwisz z ludzi lepszych od siebie, zarowno jest lepszym pilkarzem na pewno, jak i czlowiekiem :) I przynajmniej na kazdym mecz ( Real - Athletic, Real - Milan) nie lezy na boisko i nie ryczy.
0
Obawiam sie troszke o Barce, powodem jest forma obrony ;(
Musza ja podreperowac, a pique musi wreszcie trafic z forma !!
0
Peetboy
Powiem Ci, ze twoja wiedza z biologii naprawde jest dominujaca :)
Dla Twojej wiadomosci, miesnie brzucha odpowiadaja za szybkosc, nie lydek :) To raz, a po drugie, po co wchodzisz na strone FCB skoro nie kibicujesz Barcelonie ?
Prosze ban dla tego pana. Permamentny.