Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W miojej ocenie najlepszy na boisku dzisiaj byl Iniesta :) Ktos tu juz napisal wczesniej - geniusz. Nic dodac, nic ujac :) Poza tym uwielbiam takie mecze w ktorych Barcelona nie moze od razu zdominowac gry :) Porto ladnie cisnelo na poczatku i byl dosc wyrownany mecz :) Takie mecze mozna ogladac caly czas. Barca to finezja sama w sobie :) A Cesc... ma DNA blaugrana i tyle ;)
0
Ludzie, ale Pep go zabral na wszelki wypadek, poza tym chce zeby mogl mecz z lawki ogladac i druzyne dopingowac :) To moje zdanie :P
0
kowal
My chyba nie ogladamy tego samego meczu... Villa gra nareszcie genialnie, jak rasowy snajper
0
Dla wszystkich prawdziwych kibicow Barcy on bedzie w sercach do konca :)
I teraz taki atak ;D Ronnie w formie na lewej, messi srodek i alexis na prawej ;)
0
Ludzie nie napinajcie sie tak na Real :) Po co? Trzeba im przyznac, ze w dwumeczu niestety byli lepsi, ale jak juz to ktos wspomnial, oni grali przygotowani, a barca kompletnie nie :) I to jest piekne, ze mimo to zwyciezyli. Co do faulow, zauwazyl mzoe ktos jak sie sergio ramos zmienil odkad Real trenuje Mou? O Pepe nie wspomne, perez powinien dokonac zmian na lawece szkoleniowej, bo ten typ(Mou) naptrawde "niszczy futbol".
0
Czekam na zmiane Villa - Alexis :)
0
Dobra kazdy daje swoj sklad to ja rowniez
VV - Dani - Masche - Pique - Abi - Busi - Cesc - Iniesta - Villa - Messi - Alexis
0
pan jozef
Do alexisa, za duzo indywidualnosci xD Wiedzialem ze to trafny transfer bedzie :D
0
barca_86
Przy tygodniowym ? :D Nawet tygodniowego nie byla, a zgrupowania reprezentacyjne ? 2 dni treningow bylyl :P
0
tomas
ile masz lat ? 14 ? Jestes glupszy niz to ustawa przewidziala, a nikt nie szanuje pseudofanow, wiec wez wuyluzuj i opusc ta strone, skoro nie masz nic madrego do powiedzenia :)
0
si
Moglbys mi przypomniec w jakim skladzie gral Real, a w jakim Barca ? Grali zawodnicy Barcy B, a Real podstawowa jedenastka z CR na czele, wiec to tez chyba wplyw mialo.
0
Uwielbiam Guardiole, nigdy nikogo nie faworyzuje :) To jest bardzo wazna cecha bedac trenerem :)
0
A co wy sie widzicie, od razu widac ze "szanowny" pan katalonczyk jest sezonowcem, w ogole jak mozna tak powiedziec... Chyba czlowieka sie zaluje nawet i wspolczuje mu bolu i rehabilitacji dlugiej... Dokladnie, najglupszy post jaki czytalem... Juz prawdziwi kibice realu by wspolczuli..
0
Leppus
Ogladales chociaz jeden mecz Barcy z udzialem Pique ? Nic nie robi...
0
Maksimus
Dzieki za to video :) Nie moge sie doczekac juz duetu jego z Messim :)
Ktos dodal koment pod filmem: "CR9 + Mesii = Sanchez" troche w tym prawdy jest; genialny.
0
Madrista
Jestes zalosny i nikim, skoro wysmiewasz chorobe drugiego czlowieka i w sposob ironiczny sie do niej odnosisz. A jesli tego nie wiedziales, ze messi musial brac wlasnie prochy wstrzykiwane w stopy, gdy byl mlody, to sie wez doedukuj zanim zaczniesz kłapac jezorem.
0
kurcze, nie wierze, ale moje marzenie co do Neymara by sie spelnilo :)
Powtarzam raz jeszcze Messi - Neymar :) miÓd!
0
I to rozumiem :) Nareszcie madry krok .
0
Hawaj
Zgadzam sie z Toba :) Cena odstrasza, ,mozna za ta cene naprawde dwoch bardzo dobrych pilkarzy sprowadzic, no ale coz.. Nie my tu decydujemy wiec zaufajmy wladzom :)
0
Hawaj
Zwaz na fakt, ze futbol wloski bardzo rozni sie od hiszpanskiego. Przede wszystkim Wlosi stawiaja duzo bardziej na obrone i dlatego mniej bramek strzelaja. Sanchez zdobyl jak na wloska lige dosc duzo goli, tym bardziej, ze jest to skrzydlowy. I to bardzo szybki, przyda sie.
Osobiscie, juz to nieraz mowilem, marze o duecie Messi - Neymar
0
A ja pozostaje niezlomny i marze o duecie Neymar - Messi... Czemu zarzad blaugrany nie zwraca na niego uwagi :(
0
Zgadzam sie z kolega dv!!
Marze o duecie Neymar - Messi... Neymar, jesli mu nie odbije nic, to bedzie wielkim pilkarzem, pokroju Ronaldinho, bo ma wlasnie taki styl :) Niestety dosc drogi jest, a najbardziej zainteresowana nim jest Chelsea :(
0
Pichini - nazwa bardziej przypomina banana niz tytul najlepszego strzelca BBVA ;D
A co do transferu Villi w tamtym roku, wiedzialem, ze to dobry wybor :) Pasuje do stylu gry Barcy !
0
kpiernik
Chyba przesadziles, Bojan jest mlody, mzoe byc dobrym napastnikiem w niedalekiej przyszlosci :) Na pewno Bojan + 30 mln za Fabregasa to zbyt wiele. Bojan +15 i zgoda :)
0
Juz od dawna marze by Neymar gral w barwach blaugrana... Kupic go zamiast rossiego i wypozyczyc na rok... za 2 lata bylby duet marzenie z messim..
0
lynx
w pelni sie zgadzam :) Osobiscie wole Kuna od rossiego, z messim by sie zgral i to niezle, wtedy moze by pomogli reprezentacji :)
0
Ten obrazek(Valdes) przypomina mi filmy z udzialem CHUCKA NORRISA ;d
Co do ocen: Valdes zasluguje na wyzsza, zadnego wiekszego bledu nie popelnil i jak sami napisalicsie, za wiele do gadania nie mial przy bramce Rooneya. Gral do tego swietnie na przedpolu i gdyby nie jego interwencja wlasnie z Rooneyem, nie wiadomo jakby sie final potoczyl. Zatem oc. 9 conajmniej.
Rowniez na oc. 9 zaslkuguje Villa, ktory ceizko pracowal caly mecz, biegal, walczyl i pilki, raz na lewej raz na prawej stronie. I trafil brame marzen na final LM. I wlasnie to rowniez przemawia za podniesieniem niektorych ocen: byl to FINAL LM.
0
sprzedany zostal przez swoje zachowanie, egocentryk.
0
ogladnalem wlasnie mecz Barca Legia xD zacytuje komentarz czyjs : "juz w wieku 11 lat polacy biegaja za hiszpanami jak cieleta" ;D sama prawda
0
Ludzie ja was nie lapie... niech sobie rozmawia ten klitschko z ludzmi na jego poziomie... on sobie z was jaja robi, a wy wpadacie w jego "pulapke" odpisujac na jego poziomie. Bezsensownie sie klocicie, on uwaza swoje za sluszne, skoro nkazdy wie ze nie ma racji, to po co z nim prowadzicie ten "monolog" ? Zamiast komentowac artykuly, to dajecie satysfakcje jakiemus polglowkowi...