Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja mialem wrazenie ze gralismy nieraz z jednym obronca ;d puyi caly czas na prawej stronie miotal ;p
0
Lukasz
Dokladnie, do tego moadzrze gada :) Ja szacunkiem z wloskich druzynm darze wlasnie tylko Milan, podoba mi sie ich styl gry od kilku lat i jestem pewien ze to bedzie genialny dwumecz :) niech wygra lepszy ;)
0
zgadzma sie z mucha w sprawie daniego ! ocena daniego za niska... bo faulu ewidentnego nie bylo, a reka zagral przypadkowo w mojej ocenie...
0
jaa.. bo dal 2 ewidentne kartki? jak karnego w 1 polowie dla vila nie gwizdnal to sie nie doztywales...
0
kryska placze niedosc ze go zostawila dziewczyna to jeszcze ramos i ozil go opuscil ;d
0
ozil czerwiene xDD
0
czerwien dla ramosa !
0
powtorka z malagi ? :D
0
ale zagranie alvesa chyba... masakra ;d
0
hahaha yeaaaa
0
Mnie rozwala fakt, ze kazda gazeta potrafi wymyslec jakies bzdury.. zeby zrobic jakas, nie wiem, furore? Gorszy troche sezon ma, rzadziej gra, bo pep jest trenerem, ktory daje grac wszystkim graczom, a ci od razu steki bzdur potrafia wypisac.. nie lapie tego ;d
0
Co wy... niedlugo na oficjalnej stronie realu pojawi sie komunikat, ze messi zazyl tabletke na strzelanie goli ;p albo ze polknal magnez i przycigal pilke, kierujac ja do tego tam gdzie chce ;p a co do tematu to messi...co tu duzo mowic ;) Tello rozegral swietny mecz, chociaz zachowal sie samolubnie, bo pedro niedosc ze nalezala sie bramka, to bylaby dla niego moze w pewnym rodzaju przelomem do chwycenia lepszej formy...eh ;)
0
heh myslalem ze wejde i cos napiszu o meczu w londynie a tu juz pelno komentow ;D noo meczyk na najwyzszym poziomie, ale obydiwe druzyny duzo bledow prostych robia nie? oczywiscie arsenal niech jeszcze strzeli to mecz bedize jeszcze lepszy ;)
0
wlasnie ;p daily mail :) rownie dobrze moze napisac ze Watford wypozyczy Messiego ;) Tyle w temacie.
0
tello geniusz ;D
0
Puyol na kazdej focie 2 paluchy ;D Widac ze doskonala atmosfera panuje! Vamos
0
Pierwsza polowa nie byla tak porywajaca ale to przez dobre ustawianie sie w obronie bayeru i gra defensywna :) W drugiej juz sie zmeczyl troche i w 2 ogladalismy ta nasza Barce :) Oby wiecej takich, messi , jak ktos wspomnial wczesniej, wrezcie sie przelamal a alexis piekna 2 brama :) Zeby nie odpuscic w rewanzu ! VeB
0
xczysta prawda... jak alves wchodzi z lawki nieraz to od razu widze poprawe w grze messiego.. messi lubi klepac a alves lapie jego styl ;) i sa bardzo zgrani chyba najbardziej ;) czysta prawda!
0
Iniesta jest tak inteligentny, wszystkie jego wypowiedzi przepelnione sa spokojnymi i zlozonymi zdaniami, a zarazem cos w sobie kryja ;) Jak dla mnie fragment o komitetach i Pepe sugeruje, ze cos specjalnego dla niego szykuja (dla pepe) na CN ;) "to samo moze i ciebie spotkac" . A co do VV to ogromny postepy w ciagu kilku lat i zapewne jest w pierwszej 3, ale czy numerem 1 to nie wiem :) Dla mnie i Casillas jest swietnym bramkarzem i szczesny :) Vamos!
0
Dziwic sie ze messi tak zgrany z alvesem sa, jak nawet obiad razem jedza ;) Pedro mi przypomina Zorro na tej focie z kucharzem ;D
0
Jak widze niektore komenty w stylu " normlka jest wygrywanie barcy GD haha" itd... to widac od poczatku kto jest "fanem" Blaugrana...
0
kaczorek
moge sie mylic ale na koncu chyba 29-71 ;p chyba wiadomo po czyjej stronie
0
Aa... A PEPE to jest idiota :) Zapomnialem dodac, to nie jest pilkarz niech sobie MMA zacznie trenowac, moze z Pudzianem mu od razu walczyc pozwola ;D
0
Mecz swietny, po prostu genialny i zdjecie pdo artykulem...miodzio :) To jest futbol, to jest druzyna, prawdziwa, co potrafi grac pilka, nigdy sie nie poddawac, swietni w ataku jak i obronie (pique popelnil duzy blad, ale trudno, bylo minelo). Barca wygrywa, bo sa jak rodzina ;) Maja niesamowite zaufanie do siebie. Tego nie da sie osiagnac samymi trenningami, to trzeba miec we krwi, oni sa bajeczni ;) A CR9 wreszcie strzelil swoje gola w starciu z barca u siebie na Santiago ;D Moze lepiej mu sie spalo ;D VeB!!!!
0
No i mozna spokojnie isc spac :D
0
do 3 razy sztuka :D
0
jaki messi to sanchez byl ?? !!
0
z espanyolem to samo byla... bvrak karnego .. zaczyna mnie to wnerwiac ;/
0
Z espanyolem to samo :) brak karnego :) zaczyna mnie to wnerwiac..
0
sanchez ... miodzio ;) x2 :D