0

barsa
W ogole zacznij czytac cale newsy, a nie sam koniec, zanim zaczniesz komentowac.

0

Midast
Na pewno nie zdobedzie 7 pkt, gdyz 1 mecz jest o superpuchar :) Maksymalna zatem liczba to 6, ale zgadzam sie wazne zeby zdobyla 4 pkt i wolalbym szczerze zwyciestwo nad getafe i remis z valencia.

0

Midast
Sedziowie...rzeczywiscie nam pomogli odgwizdujac dwa spalone, ktorych, przypominam, nie bylo - 2 klarowne sytuacje sam na sam by sie pojawily i mysle, ze 2 zamienilibysmy na bramki. Kolejny, ktory jedzie po sanchezie? Haha, to, ze iniesta nie potrafil wykorzystac fenomenalnego podania, to nie jego wina, i gdyby nie Alexis, messi by nie dolozyl nogi do pustej bramki.

0

Taaa.. smiejscie sie z Realu, zamiast miec szacunek do odwiecznego rywala i do jednego z najlepszych jak nie drugiego co do wielkosci klubow na swiecie, to sie smiejcie z niego, tylko ze w tamtym roku odebral nam mistrzostwo ligi pobijajac przy tym rekord bramek i punktow :) A rok temu, przypominam, zaczal tez fatalnie. Troche szacunku, co? Na stronie realu po meczu dodal komentarz niejaki sojerrr, znajdzcie go sobie, bo rzadko sie spotyka, niestety, takie komenty na strionie rywala. I jesli ktos narzeka, ze Barca slabo zagrala, to niech sobie pooglada ostatnie 5 meczy wyjazdowych na boisku Estadio Reyno de Navarra, na tym terenie akurat najwazniejsza jest wygrana.
P.S. dobrze, ze trener nie musi sluchac komentarzy typu: Alexis do zmiany, bo gra padake" - gdyby nie on byloby 0 pkt.
VeB

0

i co teraz o alexisie powiecie?

0

Po pierwszej polowie: Cesc zero, iniescie brakuje xaviego w srodku pola, wiec bym go wpuscil. Pedro in, tello out - alexis mi sie podoba dzisiaj, dobrze gra, gdyby lepiej uderzyl iniesta to mialby asyste. Poza tym osa swietnie gra, swietnie sie ustawiaja ale do 60 minuty im starczy sil, pozniej zaczac trzeba nadrabiac straty, do boju panowie!!

0

Do MRM94
Nie wiem czy masz fb czy nie, ale tu masz dobitny dowod na to, ze spalonego nie bylo, jezeli to do ciebie nie przemowi, to zastanow sie nad swoja postawa, zanim zaczniesz innych wyzywac :) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=432032243504463&set=a.310711422303213.68008.169600629747627&type=1&theater

0

a wczoraj powiedzialem: "niech teraz mourunhi sprobuje na sedziego narzekac" ... duzo wiecej zoltych kartek sie nalezalo przede w 1 wypadku czerwona za 2 zolte, ale sedzia nie dawal. Xabi za faul na busquetsie mogl spokojnie czerwien obejrzec, sedzia nie chcial zaogniac atmosfery. A spoalonego nie bylo... Jedyne co mnie boli to to,ze zamiast 4:1 jest 3:2 . Mam nadzieje ze to jednorazowy blad VV a nie, ze wraca jego "forma" sprzed kilku lat...

0

Wingeiro
dokladnie :)

0

Al FCB
a ogladales mecze w ostatnim sezonie z tello ? mecxz inaugurujacy sezon i widzimy calkiem innego pilkarza, jak pisze w newsie urozmaicil drybling swietnie sie rozumial z reszta zespolu, przeglad pola genialny(2 asysty) poza tym cay czas biegal i walczyl o pilki nie gral blisko linii jak zwykle dlatego owszem, xzasluzyl na miano ZM

0

Alba naprawde ma DNA Barcy :)

0

Yeeeejejejejeyeyeyejmeme :d chce koniec meczu :D

0

Santana10
I tu sie nie zgodze. Przydalby sie taki zawodnik, nawet bardzo. Wszechstronny, szybki, technicznie doskonaly i obunozny. Licze na Ville, ale kazdy kto gra w noge zdaje sobie sprawe, ze po takiej kontuzji powrot do formy jest bardzo trudny, glownie chodzi o strach przed odnowieniem urazu, zycze Villi, zeby znow gral tak jak gral, ale to bedzie bardzo trudne, dlatego za sprowadzeniem Neymara badz Hulka jestem od dawna :)

0

Ludzie jest jaki jest... musi byc bardzo zakompleksiony, ale chyba mu sie nie dziwie.. jak byl dzieckiem to (nie pamietam jaki to kraj ) rodzice go gdzies w afryce porzucili w szpitalu, zostawili go jak byl chory, pozniej go jakas rodzina zaadoptowala wloska i moze w taki sposob leczy te kompleksy..nie osadzajcie innych jak nie wiecie co nimi kieruje :)

0

Brawo Villa2001 nie wiem, czy zrobiles to celowo, czy tez nie, ale wlasnie obnazyles niewiedze wielu ludzi jak widac :) "kibicow" blaugrany ;d Otoz drodzy ludzie leo messi obchodzi urodziny dnia 24 czerwca :)

0

kto 1 strzelil?

0

Kurcze, barca juz praktycznie skonczyla sezon, ale szkoda, bo euro sie zbliza... Polska jak juz wyjdzie z grupy i dojdzie do finalu przynajmniej troszke latwiej bedzie miec :D Zartuje, oby wszystko poszlo pomuyslnie i stanal na murawie obok Villi!

0

Hulk/Aguero, Alba, Thiago Silva - mlodzi genialni, nadajacy sie do Barcy
Keita. Adriano --- > odejda

Barce na te transfery bedzie stac a bedzie to ogromne wzmocnienie wszystkich formacji praktycznie.

0

tibijczyk
widocznie nie ogladasz meczy, a twoja ksywa mowi wszystko .

0

daniel
nienawidze pisze sie razem, nie osobno.

0

Llorente ma checi do gry jak wilk ;) Ale rowniez wole Hulka, niestety za tego trzeba dac za wysokie pieniadze wiec odpada, o persiem nie wspomne bo arsenal go latwo tez nie odda ;( Brakuje mi etoo ;/

0

Rowniez wyslalem :)

0

Kto bramke 4 strzelil ?

0

kto 4 strzelil ?

0

Choc mnie zdziwila i troche bolala decyzja Pepa, teraz widze jednak jaki taktowny on jest. Jak beckham nazwal go dzentelmenem tak i ja to mowie. Genialny gosc. Na najwyzszym poziomie. Odszedl z barcy, bo wie ze jego czas dobiegl konca, bo kluby rozgryzac zaczely jego filozofie, nie ludzil sie jak taki Wenger... Zycze powodzenia Tito i wierze, ze godnie zastapi guardiole.

0

A moze Pep zostanie asystentem ;p i sie tak wymieniac beda :D

0

Pepe gra w realu Madryt. To jest Pep Guardiola, jeden z najwiekszych trenerow w historii FCB.

0

polo28

Jak kazdy :) Guardiola opuszcza tak naprawde barce w najlepszym momencia, jest ogromnie inteligentny. Nie łudzi sie jak Wenger, czy jak Rojkaard zostal na kolejny rok chociaz wszystko sie sypalo. Wszystko potrzebuje zmian po pewnym czasie. Ale nikt nie zapomni nigdy tego co guardiola dal barcelonie. Pep jest juz na kartach historii barcy, na podium :)

0

W tym newsie wychodzi ile kto kibicuje barcelonie... Ludzie opanujcie sie... Z rijkaardem to samo bylo, przyszedl Pep wniosl swiezosc i barca zdobyla triplet...

0

Mozecie mnie minusowac itd. Od 2004r kibicuje FCB i pamietam Rijkaarda. Wniosl cos nowego zdobyl trofea, byl swietnym trenerem, ostoja barcelony, az do pewnego czasu. Zdobyl tyle, ze stracil motywacje przez co i pilkarzom sie przestalo chciec wygrywac. Pozniej pojawil sie Pep, ktory na nowo odnalazl chec wygrywania wsrod pilkarzy, postawil na Xaviego, a ten wykorzystal szanse. Mysle, ze to samo sie w tej chwili dzieje z Pepem. Zdobyl tyle, ze chce czegos nowego, to jest typ kolekcjonera, swietny trener, ale nie ma mentalnosci np. Fergussona. W meczu z Chelsea ostatnim, po przerwie, bylem pewien, ze Pep cos nowego wymysli, ze barca dotrze do finalu, ale tak sie nie stalo. Nadal klepali dziesiatki podan wzdluz pola karnego, ponadto brakluje swiezosci gry, podan z pierwszej pilki, czym Pep w 1 sezonie swojej pracy zszokowal wszystkich, wygrywajac triplet. Barca musi oddychnac i Pep to widzi i dlatego chce odejsc. Jak dla mnie najlepszym kandydatem do objecia stanowiska trenera bedzie, nie kto inny jak Bielsa. Rozumie swietnie filozofie gry. Sam Llorente wypowiadal sie,ze bielsachce zeby grali jak fcb, ze jego przyjscie dodalo jakosci grze Bilbao. To jest najlepszy wybor, on wniesie swiezosc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?