0

Z kim REal gra w kolejnej rundzie?

0

dedee
zgadzam sie z toba w pelni, nawet dalem Ci plusa, jednak to nie zmienia faktu, ze mozna sie posmiac z crisa ;D

0

karolbiolyFCB
bo kazda kropka oznacza kolejna ZP w nastepnych latach ;d

0

Jestem tego pewny
1) Messi
2) Iniesta
3) Ronaldo
Chciałbym osobiscie, aby iniesta wygral, ale wygra messi ;) Wazne, ze ZP zostanie w Barcelonie!
Vamos Blaugrana!

0

Ludzie skoro jesteście tacy dokładni i mówicie że powinno być 6 czy 8 bramek po stronie naszej to czemu mówicie 6.0 lub 8.0 a nie 6.2 czy 8.20 brawo jak widzicie tylko okazje nasze a przeciwnika nie który miał dwie setki..

0

Teraz atletico do boju ! Niech wygrają ! Po 3 pkt! I droga redakcjo nadszedł ten niesamowity moment w tym sezonie że ZM należy się kilku zawodnikom! A raczej całej drużynie. Piękny spektakl. Incredible!

0

W tym roku ZP do niego musi isc. Poprowadzil La Roje do triumfu na mundialu i zostal wybrany najlepszym pilkarzem Euro, wiec musi to byc on! ;) Zycze mu bardziej niz Messiemu, bo Messi skompletowal juz hattricka! :)

0

ad19962
owszem jest, ale ta informacja juz kilka dni temu ujrzala swiatlo dzienne. mimo wszystko tez uwazam, ze to jakis kawal :)
gdyby jednak to byla prawda, to poza anzy chyba tylko zenit moglby sobie pozwolic na taki zakup, a raczej probe, bo messi nigdy nie opusci katalonii :)
VeB

0

Dinio
Zgadzam sie, trudno to przyznac, ale pique nie mial zbyt udanego roku tamtego... Hummels/Pepe... Taka prawda, a za Xabiego bardziej busquets mi pasuje :) Bo jest po prostu lepszy :)

0

a tymczasem w maladze.... 1:0 :D:D:D

0

Pisalem to tam, napisze i tu odnosnie Tello. Czy ktokolwiek gral kiedys na trawie jakis mecz o stawke? Jak wygladala wasza gra w 1 minucie, a jak w 93? Wszedl na wykonczonych obroncow ktorzy gonili caly mecz za Alexisem i pedro, w dodatku defensywa calkiem rozwalony, bo mieli nadzieje na strzelenie gola dajacego wyrownanie (2:1 barca prowadzila wtedy) dostal pile tello, na farcie minal obronce, bo to widac bylo i trafil :)

0

Tak tak porownujcie Alexisa czy pedro do tello ze nie strzelili... a grajcie na swiezych obronocw przy wyniku 0:0, ktorzy bronia cala druzyna ciasno, a koncowke meczu przy stanie 2:1 z szansa na brame... brawo za inteligencje! i jezdzijcie dalej po alexisie czy pedro strzelac zaczna to bedziecie mowic ze najlepsi :)

0

Karamba
Nic dodac, nic ujac :) w 100% sie zgadzam, dla mnie alexis robi tak wielka robote, wlasnie rozciagajac gre, robiac wielki pressing i duze zamieszanie, schodzac by wszedl alba ze skrzydla, a w meczu z atletico to wlasnie alexis w zamieszaniu kopnal do busiego po rzucie roznym, ale to mało kto widzi podczas meczu, szkoda.

0

Terasz szczegolnie jestem spokojny o wynik. Z takim motywatorem ciezko o porazke!
Dla Tito :)

0

klemens
zgadzam sie z Toba, jedynie nie rozumimem po co tyle wulgaryzmow z twojej strony :) glupota ludzka nie zna granic i to tez mogl byc zart, teraz jak jest juz nawet zdjecie dodane, to niestety, na zart to nie wyglada...
Wracaj do zdrowia Mister!

0

I temu sie nalezy i temu. Osobiscie wreczylbym ja Iniescie, Messi by sie rownie cieszyl o ile nie bardziej, bo ma juz 3 :) A Iniesta zostal wybrany pilkarzem Mundialu, ktorego puchar zdobyl prowadzac furia roje do finalu, ale wazne, ze ZP bedzie w Barcelonie, bo innej opcji nie widze :)

0

Bosman
racja w 100% :)

0

Chciałbym final mundialu Esp-Arg i zwyciestwo abicelestes ;)

0

A nie mowilem :)

0

New_man
Hahaha xavi alonso? polaczenie Xaviego z Xabim podaje messiemu do pustej bramki? ciekawe, takiego meczu nie ogladalem jeszcze :)

0

new_man
skoro nie znasz historii messiego, to sie nie wypowiadaj. chcialbym, zebys ty przeszedl przez to co on w dziecinstwie :)

0

Po pierwsze: nie wierze, ze on takie cos powiedzial, a sa to tylko wymysly dziennikarza, ktory chcial "zaistniec"
Po drugie: nawet gdyby to powiedzial, w co oczywiscie nie wierze, jak juz podkreslilem, to bylby hipokryta (kolejny dowod na to, ze tego nie pwoiedzial, bo sam zapewne wie, ze bylby to przejaw hipokryzji ;)), bo Messi za wiele bramek z karnych nie strzelil za caly rok, mysle, ze liczba porownywalna do tych strzelonych przez Ibre, choc liczyc nie bede, bo tez mi sie nie chce zwracac uwagi na tak denne informacje - karny, to karny, akcja meczowa, ktora zostala przerwana, a ktora, gdyby nie byla, to i tak moglaby sie bramka zakonczyc :) Dziekuje.

0

Kolejny raz miesien.. czy sztab nie moze wyciagnac odpowiednich wnioskow? A moze to zawodnicy sie rozgrzewaja od niechcenia przed meczem...

0

Falcao juz 5 brame walnal wlasnie :D

0

*arsenal lub milan

0

Podobnie jak inni licze na arsenal i milan, chce obejrzec dobre widowisko i nie sluchac zarzutow, ze barca miala latwo. Podobnie, mam nadzieje, ze real trafi na ManU :) Oby los skrzyzowal te wszystkie druzyny ;D

0

kibice :)
ludzie ogarnijcie sie! gramy sama rezerwa a wy narzekacie... moze wy wejdzcie na boisko najlepiej i "pozamiatajcie" :) w koncu co to za problem :) barca wygrywa to uhahani, a remisuja rezerwami z mocna benfica to jedziecie po nich? po wychowankach? a ostatnio sie tak kazdy jaral w lidze ze tylu wychowankow... gdzies sie musza ograc, a 1 miejsce mamy?

0

Duzo sie slyszy o tym, ze barca pomaga, to jest fajne, maja kase i moga pomoc i to robia, a to sie ceni :)
Mes que un club :) Tylko zyczyc zdrowia chlopakowi i mam nadzieje, ze tych lekarzy spotkala jakas kara za to, co innego miec wade wrodzona, a co innego zostac sparalizowanym przez niedbalstwo lekarzy, ktorzy zniszczyli zycie chlopakowi..

0

Minusujcie mnie. Ja chce wygranej Atletico.
VeB

0

neymar wygra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?