Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
thiago jest genialny.
0
czy tylko messi potrafi podciac pilke?
0
xavi6
zgadzam sie z toba w zupelnosci :D niestety tego samego nie moge powiedziec o chemii fizycznej ktora tluke jak glupi i nic nie wiem :) ale niewazne, 3ba obejrzec cala 2 polowe, chce gerarda na skrzydlo za tello!
0
Oby atletico wgralo/zremisowalo, bo wtedy bedzie zazarta walka o pkt do konca roku z atletico ;) a to z kolei bedzie niezbity dowod na to, ze la liga to nie tylko 2 zespoly :)
0
Mozecie minusowac, ale osobiscie bym chcial Messiego, wylacznie ze wzgledu na rekord ;) Zeby grali pod niego ;)
A co do skladu to bezbledny :) Chcialbym bardzo Gerarda od 1 minuty, zeby mieszal w ataku :)
0
nie rozumiem tylko frekwencji, skoro calkowita jest rowna 486 tys to srednia po 13 kolejkach powinna byc duzo nizsza, jesli sie myle to przepraszam ;) bo ta srednia to na mecz jest tak?
skoro tak to 81031 * 13 meczów = ok. 1053000
0
Nie ciesze sie z kontuzji alvesa, ale ciesze sie z tego, ze montoya bedzie mial szanse sie ogrywac, bo swietnie gra, dokladnie i jest skoncentrowany, ale brakuje mu ogrania w przodzie, bal sie w meczu z levante wziac odpowiedzialnosc za prawe skrzydlo na swoje barki, a czasem mial swietna mozliwosc wejsc na sprincie, jak alves to robic, dlatego ta kontuzja alvesa mysle jest dobra ze wzgledu na montoye, ale szkoda, ze dani znow ma uraz
0
Juz to dawno mowilem, ze mi Gerard przypomina ronaldo, jescze troche ogrania i do I druzyny ;)
0
naprawde iniescie sie nalezy zlota pilka bardziej niz messiemu, biorac pod uwage reprezentacje tez :) ale ktokolwiek zdobedzie to bede uhahany na maxa :d byleby z barcy, nawet pinto moze dostac ;D
0
to że raul ma 1 gola z rzutu karnego to nie znaczy, ze wiecej nie bylo karnych, tylko mogl wiecej nie trafic, poza tym gol to gol i juz :)
0
jutro real dostaje i koniec.
0
oby real przegral jutro ;P!
0
byle nie na sopcascie bo ogladam tu juve
0
ma ktos linka do meczu valencii?
0
ma ktos linka do meczu bayernu z valencia? bardzo bym prosil!
0
batrix90
jedyny koment godny czytania ;) zgadzam sie w 100% z Toba :)
aaa wszyscy, co mowia, zeby kupic neymara, obronce, tego, tamtego to jak myslicie skad mialaby barca miec na te transfery, gdyby nie umowy, z ktorych kase bierze? ja sie bardzo ciesze, ze barca idzie w ten sposob do przodu, dla mnie moga ciagnac jak najwiecej kasy, zeby pozniej mogly bilety taniec, rozbudowac stadion, sprowadzic zawodnikow o DNA barcy. Tyle.
0
chupacabras
To moze plan B mowi o sobie w 3 osobie?..
0
yeaaahhh!!
J. Gmoch: Niewykorzystane sytuacje sie mszcza :D
0
smiech, jesli kolejna kontuzja obroncy... ;/
0
yoli
bartra i montoya ;D
0
juz alves zawalil podanie? dobrze ze pique na posterunku... kiedy zacznie stawiac na montoye?
0
Rozkreci sie. Wierze w niego i wiem, ze sie wreszcie odblokuje! Smiac mi sie chce z ludzi co po nim jezdza ! Zacznie strzelac to bedzie: "Alexis jest wielki" itd.. Cesc sie odblokowal i teraz pora na niego bedzie :)
0
prawda jednak jest okrutna, bo statystyki przeciez nie graja...
0
jak mozecie w ocenach dawac valdesowi ocene 4 to nie rozumiem.. wyzej niz 2 bym mu nie dal..
0
blaugrana7
100% racji :D
0
Wraca Pique, wraca Busi, Alexis widze tez poprawe, Fabs w formie i jazda..
0
widze do tego, ze VV wraca do formy sprzed kilku lat, co nie jest zbyt dobrym prognostykiem...
0
damian252..
po mnie :p i o to chodzi! ludzie ogarnijcie sie.. to nie roboty .. wy sprobujcie przebic rekami i nogami kilkumetrowa sciane to moze zrozumiecie, ze na boisku jest dokladnie tak samo :)
wiem, ze to wnerwia, ze z barca stawiaja autobusy, ale z drugiej strony to pokazuje jaki respekt kazdy ma przed barca i jedyna druzyna, ktora moze zagrac z barca otwarty futbol i nie przegrac jest Real. To jest budujace! Pique wraca do obrony i bedzie juz lepiej, zeby tylko VV przestal grac taka kiche bo Pinto go wygryzie jeszcze ze skladu...
Visca!
0
Ważne ze messi ma brame :D jeszcze jedna i pelego pobije! A barca i tak z gr wyjdzie to nie rozumiem czym sie tak pzejmowac.. Moze wreszcie wnioski wyciagna i strzelac zaczna? A nie przy wyniku 2:0 w plecy 30 podan przed polem karnym po to, by na koncu stracic ...
Wygrana w weekend i koniec.
0
trudno sie mowi :) moze barca wnioski wyciagnie ze najwyzszy czas strzelac spoza pola karnego :)
wierni po porazcie, dumni po zwyciestwie!