Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
essien gra na stronie alby czy alvesa dzisiaj? jak na alby, to mu zycze powodzenia ;d
0
Kurcze, nerwy ;) Ten Klasyk ma jakies szczegolne znaczenie, nie wiem czemu, ale tak to odczuwam :) Mysle, ze swietny mecz bedzie :) VeB! Chce dobrego meczu i czystego ! pepe nie ma, to atmosfera bedzie spokojniejsza na 100% ;d
0
Niech kupia Kake, Real sam chetnie mu doradza odejscie .. Tam to traktuja swoich zawodnikow, nie ma co ... ;d
0
Nie oddadza go. Rok temu w najwazniejszym okresie zabraklo takiego napastnika jak on, z powodu zlamania nogi, teraz nie popelnia tego bledu :)
0
fabs24
jesli to prawda to barca dala odp w ostatnim meczu z osasuna, ze nie zamierza sie z nim rozstawac dajac mu grac 90 min ;)
0
Przed meczem pisalem o Messim, ze mi brakuje tylko jego walki o pilke, gdy ja straci, a tu prosze :) Jak tylko tracil pilke, to zaraz biegl, zeby ja odzyskac. Moze ktos mu powtorzyl moje slowa i sie zmotywowal ;d Swietny mecz, jedynie mi szkoda Villi i Alexisa, bo naprawde im sie bramki nalezaly. Messi ZM, bo swietny wystep, tyle pilek otwierajacych wczoraj zagral, ze zabraklo szczescia i skutecznosci, a wynik bylby o 2-3 bramki wyzszy :) brawo!
0
Caly Leo :)
Jedynie tesknie za jedna jego cecha - zawsze jak stracil pilke, z jego bledu, to probowal ja natychmiast odzyskac, niezaleznie czy gral na skrzydle czy w srodku. Nawet pamietam jeden mecz (chyba z realem wlasnie) jak wrocil sie na swoja polowe i zabral pilke (nie pamietam komu), po czym od razu poszedl z nia do ataku :) Tego mi w nim tylko brakuje, bo teraz jak straci, to albo patrzy na sedziego, albo sie zatrzymuje w miejscu. Mimo to jest geniuszem :)
0
wreszcie wrzutki Alvesa znajdowaly odbiorcow, progress ;d swietny mecz (kolejny) iniesty, zawodnik meczu jak nic.
0
Dla mnie, osobiscie(!), Iniesta jest najlepszym na swiecie pilkarzem :) To, co robi ten chlopak, jest niesamowite :) Wirtuoz prawdziwy :) Szkoda, ze ZP nie dostal on, powinni go wreszcie docenic ;) CR w kazdym razie stawiam nizej niz Inieste :) Mamy w skladzie 2 najlepszych pilkarzy na swiecie i to jest niesamowite :)
0
Puyol jak jest, to Pique gra duzo lepiej w defensywie.. Nie wiem czemu, ale taka prawda, przy obydwu bramkach mogl zrobic wslizg i by nie doszlo do strzalow nawet ..
0
iniestazooooo ;d fabregas jest genialny :)
0
hahaha nasuwa mi sie na mysl
FORZA MILAN !! :D
0
jak rasowy napadziorrr!!!!!!!!!!!
0
Nie ma nic do stracenia. Przejsc do systemu 3-4-3 wpuscic adriano (moze huknie z daleka) ville i alexiisa to rozruszaja skrzydla, trzeba strzelic i koniec.
0
Widze chyba blad w artykule, mianowicie remis 3:3 i wyzszy gwarantuja chyba gre Barcy w polfinale? Bilans bramkowy sie liczy, a wtedy na wyjezdie Barca by wiecej miala bramek strzelonych, czyz nie ;>
0
Jeżeli zagrają w takim stylu, jak w pierwszym meczu z Malaga (w lidze) to jestem spokojny o wynik :) Dzisiaj podwojna ambicja i do boju!
0
Dziwne te daty, a ja sie troche martwie. Zauwazylem, ze kiedy Barca gra pozniej, to ich gra wyglada duzo lepiej, a im wczesniejsza pora, tym gorzej sobie radza.. Mam nadzieje, ze to tylko zludzenie :/
0
Dobrze, że porażka przyszła przed meczem w PK to większą motywacja będzie :-) każdy obejrzy na spokojni sobie mecz i wyciągną wnioski ;-) trzeba być optymistą poza tym przeciwnik zagrał na najwyższych obrotach czego się nie spodziewali i teraz trzeba wierzyć że nasi będą się bardziej starać.
0
Jak wyjdą systemem Tito z 4 Andres, Cesc, Xavi i Busi to jestem spokojny o wynik :)
0
Mam nieodparte wrazenie, ze jak nie gra Messi, to alexis gra duzo lepiej.. Jakby sie wowczas nie bal wziac odpowiedzialnosci na siebie, a jak sie Leo pojawia, to alexis sie jakos gubic zaczyna. Oby sie znow otworzyl i uwierzyl w siebie!
0
Sciagnac Harta, a valdes jeszcze zalowac bedzie, nie rozumiem jak mozna chciec zostawic taki klub, ale to jego sprawa, prawda jest taka, ze jesli chodzi o umiejetnosci to ma przecietne, jedynie swietnie gra nogami i sam na sam nawet sie niezle ustawia, a Barca trzyma go rowniez z tego wzgledu, ze jest wychowankiem (by nie byc gorszym od realu, ale tam broni Iker - to moje marzenie w Barcelonie nie do spelnienia )
0
ktos tu pisal, ze bez xaviego i busiego srodka nie zdominujemy :) A ja wierzylem w thiago, kolejny jego swietny mecz :)
0
dla tego kto mnie zminusoiwal wyjasnie, ze bramkarz powinien widziec dokladnie co sie dzieje i nie powinien zagrac tej pilki do thiago widzac, ze ten ma 2 przeciwnikow zaraz za plecami
0
blad pinto wielki...
0
danielosw
zdziwisz sie co zrobia w srodku pola thiago i andres :)
0
Wybral swietny klub, mocny i zgrany :) Jak mu sie uda to poskladac, a wierze, ze tak, to w kolejnym sezonie bedziemy widziec styl barcy u naszych sąsiadów :)
0
Dziwnem ze po raz kolejny idealna jedenastke zdominowala liga hiszpanska, a przeciez ta, zdaniem wielu, jest duzo slabsza od angielskiej :)
0
piotr1985, barca2002
Czy wy czytacie w ogole artykuly czy same tytuly? Mowicie o pozbyciu sie? A pisze wyraznie, ze chodzi o wypozyczenie, a to pozbycie nie jest tylko danie mozliwosci mlodemu diamentowal sie oszlifowac, grajac regularnie w La Liga..
0
*pressingu
0
piachu
Owszem zmarnowal 5, ale tez ;pracowal w perssingu mocno, wychodzil na pozycje i sie znalazl w tych sytuacjach z ktorych jednak 2 strzelil :) A ile razy Pedro zamykal SWIETNE dogrania Alby? Powinien byl przynajmniej 2 akcje zamknac z prawej strony.