0

Pique przypadkiem wygral ten pojedynek ;d

0

To jest to... Dobrze, ze Neymar przyjdzie! Tyle wam powiem, ze wreszcie messi bd mial w ataku z kim pograc.

0

Mam pytanie, czy Alexisa zagral tak do Alvesa, czy to tylko wrazenie moje bylo ?

0

Ja nie wiem moglo byc spokojnie 4:1 bo betis wtedy by juz nie strzelil drugiej bramy, to nie ma NAPASTNIKA, ktory by potragfil walnac ta brame... Obrony tez nie mamy :/

0

TAk.. Minusujcie jak ktos prawde mowi.. Obiektywizmu troche! Villa najslabsze ogniwo dzisiaj ! Wiec trzeba go zmienic..

0

Xavi --> Thiago
Villa --> Messi

0

Chce zobaczyc wreszcie Thiago - najlepszego, po Iniescie, pomocnika w tej druzynie :/ Za Ville Deulofeu a Alexisa na srodek przesunac, juz gral tak w meczu z Levante i udowodnil, ze sie nadaje !

0

Tak, ale zarzad dalej bedzie chcial sprzedac alexisa :) Bo Villi i Pedro tknac nie mozna!

0

Gaspar
tylko się zgodzić z tobą :-) też uważam że wydane 40 mln na luiza to kpiną jest. Silva to moje marzenie od dwóch sezonów.. Mam również nadzieję że neymar będzie się prezentował równie dobrze co w brazylii.. Zamiast nigdy jednak wolałbym pewniaka aguero, ale to marzenie nie do spełnienia.

0

Nie rozumiem trochę. Bojan miał nie gorszą od pedro obecnie formę i musiał odejść na wypożyczenie.. Chciałbym żeby wrócił i się odrodził..

0

Misugi
Falcao, owszem, jest swietny ale nie pasuje do Barcelony w ogole, duzo lepiej zainwestowac w Aguero, ktory swoim stylem i walka przypomina Eto'o, a tego nam brakuje w tej chwili najbardziej :/ Co do Isco, to po co nam kolejny pomocnik/ofensywny pomocnik skoro mamy juz swietnie obsadzony srodek? A co do Hummelsa, to pusci go Borussia, jezeli ten bedzie chcial odejsc. Czemu maja trzymac gracza na sile, ktory by mogl psuc atmosfere w zespole? Aguero i Hummels - ich chcialbym widziec w trykotach blaugrana..

0

fcbfun25
nie zgodze sie, ze to kwestia trenera. Widzisz Bayern w tym sezonie? Owszem, trener jest bardzo wazny, ale wazne sa rowniez zmiany. Niszczylismy wszystko, bo niekt nie potrafil z nami grac, nagle Mou pokazal, jak nalezy zagrac i to wystarczylo. Trzeba zmienic styl troche, wniesc w niego kontry i niespodziewane strzaly, tego brakuje. A do tego mieli glod zwyciestw, a teraz jak juz tyle zdobyli (to caly czas ten sam sklad praktycznie) to material sie powoli wypalil.

0

Fabs, Iniesta i Thiago - tych 3 bym ciagle rotowal na pomocy, albo sprobowac nowej formacji 4-2-3-1. Busi i Song, ktory musi czesciej grac, stworzyliby pare niezastapionych pivotow.

0

Troche szkoda, ze taka Barca ma na transfery "tylko" 50mln, a inne kluby jak MC czy Real moga wydac spokojnie grubo ponad 100mln bez sprzeadzy swoich pilkarzy.. No ale trudno, skoro sprzedawac to juz slabsze ogniwa. Alexisa bym nie ruszal. Montoye dalbym na wypozyczenie, bo i tak nie bd gral, tylko w razie w. VV skoro nie chce kontraktu przedluzyc to juz tego lata sprzedac, zeby cos zarobic. Ville rowniez bym sprzedal, mam do niego wielki sentyment, ale klub jest akurat wazniejszy. Wiecej szans Thiago, o czym juz pisalem w komentach pod innymi art. Pedro mnie juz od dwoch sezonow calkiem powala swoja nieskutecznoscia.. Puyolowi sie lat nie zwroci, wiec obronca konieczny. Jesli przewietrzac szatnie, to na pewno nei wywalac mlodszych talentow! Neymar ma przyjsc i jeszcze prawdziwy napastnik - Aguero. Z Messim by stworzyli niszczacy duet. Niestety o takim Bale'u mozemy zapomniec.. Przydalyby sie dodatkowe fundusze.. Jak dla mnie VV, Villa, Pedro out.. Montoya i Muniesa na wypozyczenie. Wiecej szans dla wspomnianego wyzej Thiago oraz Tello. Przynajmniej pomoc mamy obsadzona na kilka lat diamentami.

0

A oto moja lista zyczen:
Thiago Silva
Hummels
Neymar - to juz przesadzone
AGUERO!!

0

adrian89
Bielsa mial dobry jeden sezon? Watpie. Wykrzes z jego pilkarzy druzyne, ktora on stworzyl, ktora walczyla o trofea itd. Teraz moze i gorzej gra ten sezon, ale ta druzyna sie sama niszczy, ze tak powiem, bo jest zla atmosfera przez chocby Llorente. Bielsa dla mnie bylby odpowiednim trenerem Barcy, ale chce jeszcze zaczekac sezon i zobaczyc Tito wyciagajacego wnioski z tego sezonu i dokonujacego zmian, ktore wzbudza na nowo ducha tej druzyny. Ponadto potrzeba swiezej krwi w dwoch formacjach : obronie (2 stoperow - na pewno Hummels) oraz Ataku (Neymar i Aguero). To jest tylko moje zdanie. I wiecej szans dla pewnego mlodego Hiszpana, majacego magie R10, ktory bedzie stanowil i sile Blaugrany oraz La Furia Roja za kilka lat. Chyba wiecie kogo mam na mysli? Thiago musi zaczac dostawac coraz wiecej minut!

0

Monias
Troche sie mylisz, mianowicie Pep nie bal sie tego oznajmic zarzadowi - on to zrobil. I dlatego odszedl - zarzad nie zgodzil sie na jego żądania :) Teraz mysle, ze szkoda, ale czlowiek madry po szkodzie. Jednak wierze, ze sie otrzasna. Mowisz o dyrygencie i ja go widze - Thiago. Nie dawac takiemu wychowankowi szans, to dla mnie jak wachanie wspanialego wina bez jego kosztowania - cierpienie ;) On bedzie nowa sila napedowa w nowym sezonie, ale potrzebuje wiecej wsparcia od kolegow i, przede wszystkim, od sztabu.

0

Powiem tyle, ze gdy Real i BArca graja na 100% to nie ma druzyny, ktora by ich zatrzymala. Realowi malo braklo, wierzmy w barce!

0

Trzeba juz wszystko stawiac na jedna karte, zagrac 3 obroncami, ktorzy jednak beda caly czas asekurowani przez pomocnikow :) W srodku dalbym zarowno Sergio jak i Songa, ktorzy by opanowali caly srodek, potrzeba silnego DM a takim jest Song. No i Villa z Messim i Pedro w ataku, i chce przede wszystkim widziec zaangazowanie z 2 meczu z Milanem !

0

Jak odejdzie to bedzie z nim to samo co z Giovannim.. Co prawda tamten odszedl, bo barca go zatrzymac nie chciala przez jego charakter, ale historia sie powtorzy. Osobiscie mam nadzieje, ze zostanie, dawalbym mu coraz wiecej szanas i tak nasze skrzydla kuleja, wiec czemu nowych alternatyw nie probowac?

0

Chce juz go od tego lata! I Hummelsa oraz trenera pokroju Kloppa, ktory po meczu jest rownie wyczerpany jak jego zawodnicy! Zmiany.

0

Niedosc ze zagrali dzis nie lepiej od naszych wczoraj, to jeszce ich serwer ledwo dycha ;d

0

Piekny wieczor :)

0

CristianoRonaldo
Gdzie jestes? :D:D:D Juhuuu niemieckiego finalu sie nie spodziewalem, a tu prosze, dopiongowalem borussie jakby to barca grala xD! Lewy prooo, ale blaszczu i pichu tez bezblednie :D jestem z nich dumny!

0

Ogladajac ten mecz powiem tylko jedno: niezależnie od tego, kto zagra w finale z Bayernem (badzmy realistami, choc remontada bylaby mile widziana) nie ma szans, rowniez zostanie rozwalkowany...

0

macie moze linka jakiegos ;d?

0

Osobiscie nie wierze w awans.. Lecz wierze w duzo lepsza gre na poziomie rowny z rownym, wole walki i glod zwyciestwa. Wierze w druzyne, ktora walnie ze 2 moze 3 bramy, w druzyne, ktora spowoduje, ze fani Bayernu beda drzeli o wynik do koncowego gwizdka. Bayern wygra w tym roku LM, lecz mam nadzieje, ze Barca udowodni wszystkim to, dlaczego przez wielu uwazana jest wciaz za najlepsza druzyne swiata.
Vamos!

0

juliancarax
Ale przeciez ciezko wysilic pamiec jak sie kibicuje od 2 sezonow :d

0

Chudini
Zgadzam sie. Skonczyl sie juz pod koniec ubieglego sezonu. I nie mowie tu wcale o przegraniu trofeow itd.. Chodzi głownie o to, ze ta taktyka jest juz calkowicie rozpracowana i, jak mowisz, chocby rozbijali zespoly z La Liga to i tak to nie zmieni faktu, ze pewien etap zostal zamkniety. Zmiany. Tego ta druzyna w tym momencie potrzebuje najbardziej. I nie mam na mysli jedynie składu...

0

Dokladnie ;D O karniakach zapomnial wspomniec? ;d Marcelo Bielse sprowadzic! I mam to gdzies, co inni pomysla, brakuje nam trenera pokroju Mou :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?