0

Nie wierze, a jednak!! Brawooo!!

0

Wywalony za mlaskanie ;p

0

th@les
No z tym sie zgodze, charyzmatyczny trener byłby wielkim wzmocnieniem, ale o tym sie nie mowi, niestety.. Jednak daje jeszcze szanse Tito, moze ta choroba mu odebrała troche jego charakter, ale to wroci, mam taka nadzieje :)

0

Fajny meczyk, jak dla mnie AM gra jednak lepiej, 15 minut naprawde przycisneli real i to zaowocowalo :) Niezbyt porywajacy spektakl, ale nie narzekam ;) W koncu 1:1 !

0

falcao... genmiusz :)) a costa zimna krew ! nalezqala im sie !@! yeahhh

0

Kladzie sie? Chcialbym aby kazda druzyna sie tak "kladla" przed RM chyba, ze inne mecze ogladamy, nie mylisz przynajmniej z walka naszego "wojaka" z panem Powietkinem? ;d

0

MESSIah16
Finaly rzadza sie innymi prawami, dlatego wynik nie bedzie pewny do konca ;)

0

Jooe
Ja tez trzymam kciuki :D wczoraj do pozna odswiezalem co jakis czas czy przypadkiem nie bylo aktualizacji, ale niestety jeszcze nie bylo, zatem mam nadzieje, ze to juz niedlugo oficjalnie zostanie ogloszone! Nareszcie!

0

pinio
Nie tylko kontrakty reklamowe ;) Z samej sprzedazy fantow z jego nazwiskiem sie zwroci raz dwa.. Chyba, ze rowniez to miales na mysli, to wybacz ;) Czy sobie poradzi? Jakos nie mam zadnych watpliwosci, nareszcie. Czekam na ten transfer od 2 lat i mam nadzieje, ze juz dopiete wszystko na ostatni guzik, pod sama szyje!

0

Magia ;) Nowy Roni i mi sie smiac chce jak czytam komentarze, ze liga brazylijska jest slaba.. Bo wcale nie jest slabsza od portugalskiej chociazby.. I jestem spokojny o Neymara, jedynie co mnie martwi to jego psychika, zeby dal rade wytrzymac presje jaka sie wiaze z przejsciem do klubu z CN.. Jak nie zostawi talentu i umiejetnosci w Brazylii to z Messim stworza mieszanke wybuchowa ;)

0

juanito1234
W pelni sie z Toba zgadzam. He, przypomina mi sie transfer Ronaldo do RM za wielkie pieniadze, ktore, z tego co slyszalem, juz po krotkim czasie zwrocily sie ze sprzedazy samych(!) koszulek z jego nazwiskiem, a co dopiero kubki i inne "pamiatki" ;) Z Neymarem bedzie tak samo. Nawet 50 mln, w mojej opinii, bedzie dobrym ruchem transferowym, bo pokladam w tym chlopaku wielkie nadzieje.

0

lukasgg5
Mam dokladnie ten sam problem, rowniez z Tarnowa.. :/ szkoda, ze nie w Warszawie, juz bylyby wieksze mozliwosci, albo Wroclaw, to juz w ogole :(

0

MD powoluje sie na jakas brazylijska strone, ktora moze byc pokroju "Faktu" dlatego czekajmy na oficjalne doniesienia.

0

Mike
oczywiscie, ze jest lisem pola karnego, co udowodnil grajac w barwach rojiblancos .. to, ze szanowny pan na M. nie potrafi wykorzystac jego potencjalu, to nie oznacza, ze nie jest typowym walczakiem, ktorego tak bardzo nam brakuje :)

0

hazo428
Bardziej obawiam sie, ze moze skonczyc jak Giovanni, ktory nie potrafil utemperowac swojego charakteru, a talent mial niezwykly, ba, dalej ma ;d Ale go nie potrafil wykorzystac. Z Gerardem mam nadzieje bedzie inaczej, bo potencjal on ma wielki, a na skrzydle przypomina mi gra swoja CR7

0

Eric_Abidal_22
Traci? Nie sadze, patrzysz przez pryzmat tego sezonu. A pomysl sobie, gdyby przyszedl typowy napastnik, lis pola karnego pokroju Aguero, typowy walczak o nieziemskim przyspieszeniu i nie lada technice ;) I pomysl, ze Messi by sie z nim zgral, niedosc, ze ten napadzior sam by sciagal na siebie obroncow robiac miejsce messiemu, to jeszcez potrafil by wykorzystac wiekszosc pilek zagranych przez Messiego.. Spojrz na gre messiego na skrzydle 3 sezony temu, gdy z 20 bramek walnal po dlugim schodzac do srodka ze skrzydla.. Slynne MVP - wole by Messi zdobywal 40 bramek a 2 pozostalych po 20 niz by jeden zawodnik zdobywal 50% bramek w sezonie calej druzyny, bo gdy go zabraknie (kontuzja, choroba, cokolwiek) to co wowczas?

0

FcBarca_Messi
W pomocy Iniesta i Fabs/Thiago a Messi na skrzydlo i klasyczna 9 :)

0

darthjaag
Grales kiedys w pilke? Mozesz biec na rozgrzewce i zerwac miesien, a co dopiero jak jestes tak eksplatowany.. Atakowany w kazdym meczu dziesiatki razy..
Jednak zgodze sie, ze Barca to chyba jedyny klub z tych n ajwiekszych, w ktorym tyle problemow miesniowych sie pojawia, a to z kolei prowadzi do tezy, ze cos z fizjoterapeutami jest nietak..

0

th@les
Masz racje, ze jest duzo i wiekszym problemem bedzie znalezienie odpowiednich pilkarzy, ale mam wrazenie, ze kazdy z nich, gdy przyjdzie do Barcy, to samoistnie w nich sie zrodzi ogromna motywacja :) A co do funduszy, to sadze, ze jednak zarzad siegnie troszke glebiej do portfela niz na poczatku zakladal, a do tego ze sprzedazy pilkarzy tez trzeba wyciagnac jak najwiecej. Pomoc obsadzona. Brakuje typowego napadziora, moze Neymar rzeczywiscie pokaze swoj kunszt i to wystarczy. Bramkarz, o ile VV juz teraz odejdzie i 2 obroncow - podstawa.

0

Dla mnie rowniez ten byl swietny, mimo porazki z Bayernem, ktory byl lepszy w kazdym aspekcie, a to z kolei zaowocuje zapewne wyczekiwanymi przeze mnie od ponad roku zmianami.

luqazek
i dobrze, ze porazki byly, bo moze rusza glowa wreszcie, nie tylko zarzad, ale i sami pilkarze, ze samymi podaniami i Messim kazdego meczu sie nie wygra. Niezmiernie mnie cieszy ten rok i z utesknieniem czekam na kolejny ;)

0

Może troszkę odbiegnę od tematu ale bardzo mi się podoba tabela i szczerze mam wielką nadzieję że tak zostanie, bo real sss gra w tym sezonie rewelacyjnie i należy im się walka o występy w piłkarskiej elicie ;-)

0

To właśnie jest trochę dziwne niestety, że teraz, przez tą wielką przewagę z rundy jesiennej, liga jakby w oczach większości kibiców straciła całkiem swoją wartość.. Jesteśmy zwycięzcami jednej z największych lig świata i należy sim z tego cieszyć! Dojście do półfinału lm mi wygranie własnej ligi to dla każdego zespołu ogromny sukces, w tym dla blaugrana! Teraz czas dać pograć wychowankom, w każdym meczu chce widzieć bartre i thiago!
Vamos!

0

Tu nawet ironii nie łapią?..

0

Do barcy go! ;p

0

bartek55559
Po co Isco? Po co kolejny pomocnik? Sciagnijmy napadziora z prawdziwego zdarzenia, a nie same falszywe dziewiatki lub skrzydlowych, ktorzy wola podac do Messiego, bo nie wiedza co z pilka zrobic.. I przede wszystkim obronce, pomoc mamy obsadzona diamentami, wiec nie trzeba jej ruszac. Moze Neymar wreszcie pokaze, jak skrzydlowy powinien grac, mam nadzieje, ze nie bedzie to kolejny transferowy niewypal... Ale wierze w jego umiejetnosci, bo liga brazylijska do najslabszych nie nalezy jednak. Villa, Pedro, Abidal, VV, Afellay, Bojan (do niego nie jestem przekonany) juz raczej sie pozegnaja z klubem. Pedro moze byc wlaczony do transferu z Thiago Silva w roli glownej. A za reszte uzbieramy jakies 35-40mln plus kasa klubowa wiec wystarczy i na bramkarza i na Neymara!

0

Cos mi sie zdaje, ze Pedro, Villa, Abidal, VV juz nie beda w nastepnym sezonie w barwach barcy. Zarzad bedzie robil wszystko, zeby Neymar juz tego lata zalozyl koszulke bordowo-granatowa, do tego jeszcze obronca (blagam - SILVA) i byc moze ten Gundogan, chociaz ja bym osobiscie postawil na Thiago.

0

Bartuś
Cesc ma odejsc? Nie sadze, na pomocy jest swietny. Xavi juz bedzie coraz mniej minut dostawal, wiec bedzie miejsce i dla Ikaya i dla Cesca ;)

0

Czytajcie do konca artykul :) Bardzo bym chcial, aby trafil, nawet kosztem Pedro. Od dwoch lat jestem za jego transferem! Trzeba sciagnac najlepszego defensora w tej chwili. To priorytet!

0

PSK_FANATYK
Xavi najslabszy? Chyba dwa rozne mecze ogladalismy. Owszem, tracil troche pilek, bo ryzykowal wreszcie zagrania! Ale nie spowalnial akcji, a jego rozrzuty na skrzydla znow byly jakosci tych za jego najlepszych lat. Takiego Xaviego chce ogladac i nie mow, ze byl najslabszy, bo najslabszym ogniwem wczorajszego meczu był El Guaje, ktory nie wykorzystal ze 3 setek.

0

destro
Owszem, moze i zagral, ale jesli prawda jest to, ze Mou juz ma ustalone warunki z Chelsea, to nigdy do FCB nie przejdzie.. Dlatego proponuje wydac kase na Thiago Silve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?